כיצד תבטח את עצמך בעסק

כיצד תבטח את עצמך בעסק

אנו חייבים לדאוג לביטוחים האישיים שלנו

על כול מקרה שלא יבוא בעלי עסקים, בעלי עסקים שמשמשים מנכלים בחברות שלהם…אף אחד לא ידאג לכם אם לא תדאגו לעצמכם.

קובץ המלצות ליום שאחרי בנושא ביטוחים, ביטוח אישי.

אני נתקל בבעלי העסקים במהלך העבודה שלי בעסקים או בחברות שנושא הביטוחים האישיים שלהם בכלל לא עומד על הפרק, אז נכון שיש להם ביטוח כאן ואולי ביטוח מנהלים שם אבל בין הצורך למציאות המרחק רב.

כעובדה, במקרה של קריסה, בעלי החברה לא זכאים לתמיכה או תשלום מהמוסד לביטוח לאומי. בדיוק כמו שהם לא זכאים לדמי אבטלה בדיוק כמו העובדים שלהם. כך שעצמאים ששלמו עשרות עם לא מאות אלפי שקלים למוסד לביטוח לאומי במהלך חייהם. לא זכאים מהם לכלום מבחינת קריסת העסק, פיצויים, או דמי אבטלה.

המקרה היחידי בו מכסה הביטוח הלאומי הינו במקרה של נכות, או קצבת שארית הכנסה, או פנסיה, וגם כן לאחר מלחמה מתישה, כואבת ומשפילה. (הסטטיסטיקה אומרת כי 5% מהפונים למוסד לביטוח לאומי לקבלת קצבה כלשהי משקרים) אני בהחלט מאמין לנתון הזה אבל בגלל 5% של "רמאים" סובלים 95% מהפונים למוסד לביטוח לאומי (בישראל כול אדם הוא בחזקת "גנב" אלה אם הוא הוכיח אחרת) בארצות הברית של אמריקה בגלל חוקה מסודרת כול אזרח הוא ישר אלה עם נתפס כפושע ואז כול מוסדות הממשל לא נותנים בו אמון וחייו נהיים קשים יותר) אבל אנחנו לא באמריקה ואנחנו נצטרך להיאבק במוסד המסורבל הזה כול ימי חיינו, והלוואי שלא.

בכלל, אני לא רואה התאמה של המוסד לביטוח לאומי לאקלים הכלכלי הקיים בישראל, ולסדרות פשיטת הרגל של חברות ועצמאים הנובעים עקב המצב ולא בגלל ש"החליטו לגנוב כסף מהעסק שלהם ולהשאיר את הנושים שלהם ללא כלום" שלא כמו במערכת האכיפה ההוצל"פ שמבחינה בין התקופה של פעם למצב היום בו היא מתאימה את חוקי ההוצאה לפועל ברוח התקופה, המוסד לביטוח לאומי נשאר היכן שהוא ורק יודע להוציא פרסומים עד כמה שהביטוח הלאומי שלך ובשבילך, רובנו קראנו את סדרת הכתבות ב-7 ימים על התנהלות המוסד לביטוח לאומי, ונרצה או לא נרצה הם נכונות ואמיתיות ומשקפות את המציאות המרה של אזרחי המדינה והנזקקים לסעד זה.

לפיכך, ידאג לו בעל העסק לפוליסה מתאימה מאחת מחברות הביטוח בישראל שיבטיחו אותו בשעת צרה (שלא תחשבו שפה המהלכים יותר קלים-גם כאן מתנהלות בבתי המשפט בארץ אלפי תביעות מול חברות ביטוח שפשוט נמנעות מלשלם. חברת הביטוח הישראלית קודם אומרת לא…אחר כך קובעת סכום שבכלל לא מתקרב לסכום התביעה וזאת מתוך תובנה שתמיד אפשר להגיע לפשרה אחרי התביעה בבית המשפט.

אני רואה את כול אותם מבוטחים, יושבים במשרדי עורכי הדין, מוציאים מתיקם ערמה של מסמכים, עורכי הדין גובים כספים, הולכים לבתי משפט ובסוף ביום הדיון נכנסים לשופט וזה האחרון אומר בתרועה "אני מציעה לכם להגיע לפשרה כי אחרת אני אפסוק לכאן או לכאן ומפנה את מבטו לעבר אותו מבוטח מסכן שבסך הכול שילם ביטוח כול חייו כי ידע שבשעת צרה יעמוד לזכותו תנאי הפוליסה"

זהו המצב הסוציאלי לבעלי עסקים ובעלי חברות. לעובדים שכירים רגילים המצב שונה במוסד לביטוח לאומי אך דומה בחברות הביטוח הפרטיות.

לכן הצעתי לכם בעלי העסקים, שאתם חותמים על ביטוחים פרטיים, תנו לעורך הדין שלכם למחוק כמה סעיפים מקפחים בחוזה האחיד הזה שנקרא פוליסת ביטוח. כי סוכני הביטוח וחברות הביטוח לא מראות לכם את ערמת התביעות מול חברות הביטוח שהם מייצגים, בגינם הם מקבלים עמלות, טיולים לחו"ל, מתנות וכ"ד.

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

אנא דאגו לעצמכם. כי אף אחד לא ידאג לכם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן