כיצד נוכל להיעזר ב יועץ עסקי

כיצד נוכל להיעזר ב יועץ עסקי

מה נרוויח כאשר נשכור  יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, ליווי עסקי או יועץ שיווק?

מה ייצא לנו מזה? שהרי בסך הכול כבני אדם אנו רוצים לדעת מה ייצא לנו מפעולות שנעשה, או יותר נכון מה אנו מפסידים כתוצאה מהתבצרות בעמדות ובתובנה שקר אני יכול ולא איש מלבדי מכיר את עסקי כמוני. 

הצורך הזה לקבל תמורה כפי שכבר הזכרתי רבות הפעמים הוא צורך אנושי בסיסי שמתחיל עוד מתקופת אדם וחווה "אתן לך בכדי שתוכל לתת לי" ועל הצורך הזה של יועץ עסקי או ייעוץ עסקי כצורך בסיסי למערכת מתגמלת של תן וכך אכתוב כאן. 

מהניסיון הרב שצברתי במהלך החיים העסקיים אין כיזם, הן כמנכ"ל החולש על אימפריות, והן כבנאדם הבנתי את התובנה הבסיסית היחידה "בנאדם "אדם אנושי" עושה טעויות, וככזה ברגע שיש לידו אנשים אינטרסנטיים, כפופים, עובדים, שותפים, חברות משפחתיות. אזי הוא עושה טעויות אשר תוצאתם "הרסניות". כול אדם מושפע ממשהו, כול אדם ולא משנה מה תפקידו במערכת, מנכ"ל חברה, טייקון, חבר כנסת, שר בממשלה בסך הכול ובסופו של דבר הוא בנאדם ולא חף מטעויות אישיות. 

אני יכול למלא מאמרים שלמים על עסקים או בעלי עסקים שהקריסה שלהם, או המפולת שלהם, או הקשיים שהם עוברים בארגון, בעסק נובעים מאלמנט אחד ויחיד "חוסר יכולת לקבל ייעוץ עסקי חיצוני מגורם לא אינטרסנטי, כזה שאומר את הדברים נכוחה, נכון, אמיתי"  וגם עוזר ותומך בשינוי. דרך העולם וחוקי הטבע מראים שגם עצים זקופים מתכופפים ברוח למרות שהם חייבים ביציבות. קל וחומר היום, בעולם העסקי "הפראי" בו היציבות וההובלה בפיתול מחויבת המציאות. 

תפקידו של יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי היא לחבור עם בעל העסק או מנכ"ל החברה ולראות מטרה אחת "כאילו מדובר כאן בסוס "אציל" רתום לרתמות ולידו ה"עגלון" המוביל את הסוס בדרך נכונה אך בטוחה מבלי שהסוס האציל תהיה לו אפשרות לשמוע קולות זרים ומשפיעים. (סלחו לי חברי על ההקבלה שעשיתי אבל מתפקידי ומחובתי להגיד לכם את האמת הישירה בפנים ולא להתנהג כמו אנשי ה-YES MEN שינגנו את המגינה לפי הפזמון שלכם. 

כן, יועץ עסקי או ייעוץ עסקי הוא מוצר שאתם חייבים, אולי אתם לא מפנימים זאת או מעדיפים שלא להתמודד מולו או שיכול שמרווח הנוחות שיש לכם עם "היועצים" החיצוניים שלכם כמו עורך הדין או רואה החשבון או החבר שיש לו עסק שונה משלכם, הם אלה שנוסכים בכם את הביטחון ה"מזויף" שאכן עסקכם בדרך הנכונה, מנוהל נכון, שאתם עשיתם ומיציתם את כול המאמצים להביא אותו לגבהים גבוהים יותר, או שהם אלה שמלטפים אתכם ביום משבר ואומרים על דאגה נעבור גם את זה. (אחד בפה אחד בלב).

 רבותי, יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, זה לא רק "יועץ אחיתופל" יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זה מי שלוקח אותכם יד ביד ועושים מהלכים אמיצים אם נכונות מלאה להקשיב ללמוד וליישם מהלכים אחרים. אל תהיה מאלה האומרים "אני מכיר הכי טוב את העסק שלי" זה נכון איש מלבדך לא מכיר את העסק שלך יותר טוב ממך אבל אתה לא מכיר את מה שניתן להעמיד לעסק שלך מחוץ למחשבה שלך. וכאן אתה מפספס.

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן