כיצד נוכל להיעזר ב יועץ עסקי

כיצד נוכל להיעזר ב יועץ עסקי

מה נרוויח כאשר נשכור  יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, ליווי עסקי או יועץ שיווק?

מה ייצא לנו מזה? שהרי בסך הכול כבני אדם אנו רוצים לדעת מה ייצא לנו מפעולות שנעשה, או יותר נכון מה אנו מפסידים כתוצאה מהתבצרות בעמדות ובתובנה שקר אני יכול ולא איש מלבדי מכיר את עסקי כמוני. 

הצורך הזה לקבל תמורה כפי שכבר הזכרתי רבות הפעמים הוא צורך אנושי בסיסי שמתחיל עוד מתקופת אדם וחווה "אתן לך בכדי שתוכל לתת לי" ועל הצורך הזה של יועץ עסקי או ייעוץ עסקי כצורך בסיסי למערכת מתגמלת של תן וכך אכתוב כאן. 

מהניסיון הרב שצברתי במהלך החיים העסקיים אין כיזם, הן כמנכ"ל החולש על אימפריות, והן כבנאדם הבנתי את התובנה הבסיסית היחידה "בנאדם "אדם אנושי" עושה טעויות, וככזה ברגע שיש לידו אנשים אינטרסנטיים, כפופים, עובדים, שותפים, חברות משפחתיות. אזי הוא עושה טעויות אשר תוצאתם "הרסניות". כול אדם מושפע ממשהו, כול אדם ולא משנה מה תפקידו במערכת, מנכ"ל חברה, טייקון, חבר כנסת, שר בממשלה בסך הכול ובסופו של דבר הוא בנאדם ולא חף מטעויות אישיות. 

אני יכול למלא מאמרים שלמים על עסקים או בעלי עסקים שהקריסה שלהם, או המפולת שלהם, או הקשיים שהם עוברים בארגון, בעסק נובעים מאלמנט אחד ויחיד "חוסר יכולת לקבל ייעוץ עסקי חיצוני מגורם לא אינטרסנטי, כזה שאומר את הדברים נכוחה, נכון, אמיתי"  וגם עוזר ותומך בשינוי. דרך העולם וחוקי הטבע מראים שגם עצים זקופים מתכופפים ברוח למרות שהם חייבים ביציבות. קל וחומר היום, בעולם העסקי "הפראי" בו היציבות וההובלה בפיתול מחויבת המציאות. 

תפקידו של יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי היא לחבור עם בעל העסק או מנכ"ל החברה ולראות מטרה אחת "כאילו מדובר כאן בסוס "אציל" רתום לרתמות ולידו ה"עגלון" המוביל את הסוס בדרך נכונה אך בטוחה מבלי שהסוס האציל תהיה לו אפשרות לשמוע קולות זרים ומשפיעים. (סלחו לי חברי על ההקבלה שעשיתי אבל מתפקידי ומחובתי להגיד לכם את האמת הישירה בפנים ולא להתנהג כמו אנשי ה-YES MEN שינגנו את המגינה לפי הפזמון שלכם. 

כן, יועץ עסקי או ייעוץ עסקי הוא מוצר שאתם חייבים, אולי אתם לא מפנימים זאת או מעדיפים שלא להתמודד מולו או שיכול שמרווח הנוחות שיש לכם עם "היועצים" החיצוניים שלכם כמו עורך הדין או רואה החשבון או החבר שיש לו עסק שונה משלכם, הם אלה שנוסכים בכם את הביטחון ה"מזויף" שאכן עסקכם בדרך הנכונה, מנוהל נכון, שאתם עשיתם ומיציתם את כול המאמצים להביא אותו לגבהים גבוהים יותר, או שהם אלה שמלטפים אתכם ביום משבר ואומרים על דאגה נעבור גם את זה. (אחד בפה אחד בלב).

 רבותי, יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, זה לא רק "יועץ אחיתופל" יועץ עסקי או ייעוץ עסקי זה מי שלוקח אותכם יד ביד ועושים מהלכים אמיצים אם נכונות מלאה להקשיב ללמוד וליישם מהלכים אחרים. אל תהיה מאלה האומרים "אני מכיר הכי טוב את העסק שלי" זה נכון איש מלבדך לא מכיר את העסק שלך יותר טוב ממך אבל אתה לא מכיר את מה שניתן להעמיד לעסק שלך מחוץ למחשבה שלך. וכאן אתה מפספס.

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן