כיצד משפיעה הכלכלה העולמית עלינו

כיצד משפיעה הכלכלה העולמית עלינו

כול הנתונים מראים כי כלכלת אירופה הולכת לקרוס..ראו את הכתבה בקישור ותבינו עד כמה חמור המצב באירופה נוסיף לזה את כלכלת ארצות הברית שצופים לה רעות בשנה הקרובה וכמובן כלכלת המזרח (סין) שגם שם מורגשת האטה בצמיחה…הווה אומר שאם נקח את כול כלכלות העולם החופשי ונחבר אותם נמצא קטסטרופה…כן קטסטרופה..אבל הקטסטרופה הזאת גם תזלוג אלינו כאן בישראל..לא שהמצב שלנו טוב עכשיו ברמת המסחר והכלכלה. אך במצב של משק עולמי קורס לא נוכל להיות "מריונטה" שעליה לא עובר דבר…אלה דברים ברמת המקרו..ברמת המקרו…אנו בעלי העסקים, החברות הקטנות והבינוניות חייבים להתכונן לקראת מצב עולמי שכזה…ראו..נכון שלא צריך לעשות פניקה מכול הצהרה של כלכלן גדול ככול שיהיה . אך מאחר ויש הגיון עסקי מסחרי במצב שנוצר ובעיקר לאחר פתיחת מזרח אירופה והמזרח הרחוק הרי שאין מנוס מקריסת כלכלות עולמיות וקשיים בכלכלה המקומית…כלכלה ומסחר. ובכוונה אני מדגיש את המסחר כי השוק העסקי בישראל (עסקים קטנים-עסקים בינוניים וחברות) מחזיקות את מרב הפעילות העסקית במשק ומעסיקה את רוב העובדים במשק הישראלי….אנו כבר עדים יותר משנה בהתערבות של קברניטי המדינה דרך הרגולטור להתערב במה שקורה במשק הישראלי, היה יותר נכון להגיד שהכלכלה הקפיטליסטית  עשתה בדיוק את ההפך ממה שהיתה צריכה להיות קרי שוק פתוח..והפעילות הרגולטורית רק נותנת את ההרגשה שהממשל חוזר להיות סוציאליסטי ולא קפיטליסתי…אם לא הבנתם זאת אנא קראו שוב…אולי התחביר לא נכון אבל בפועל זו האמת האמיתית שלנו..דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן