כיצד משווקים מוצרי חשמל

כיצד משווקים מוצרי חשמל

לאן הולך שוק מוצרי החשמל בישראל?

מי שמסתובב בקניונים ובמולים הפתוחים לא יכול שלא להתפעל מאולמות התצוגה הגדולים, המרווחים, הממוזגים עם מספר רב של מוכרים ונציגי מכירות המרופדים באולמות אלה.

זאת ועוד מי שער לפרסום בישראל לא יכול להתעלם מהבומים הפרסומיים המונחתים עלינו מכוון מוצרי החשמל והאלקטרוניקה הבידורית הכולל מבצעים מרתקים, חווית קניה לצרכן הישראלי והצעות אין ספור בתחום עולם מכשירי החשמל לבית.

איך כול זה מסתדר עם הנתון המדהים כי 60% מהאוכלוסיה רוכשים את מכשירי החשמל שלהם באינטרנט. כן 60% מקליקים באתרי השוואת המחירים, מקליקים על המותג שהם קשורים אליו עוד משחר ילדותם יודעים שאמקור הוא מקרר ישראלי ואמנה הוא מקרר אמריקאי וסמסונג מקרר חדש במחיר מיוחד ועושים את הרכישה לא לפני שבקרו באחד מאולמות התצוגה של מכשירי החשמל ובחנו את המוצר להילה ולהילה…אבל 60% מתוכם רוכשים באינטרנט.

כיועץ שיווק קשה לי להבין כיצד מתקיימים אותם רשתות מכשירי החשמל, האם השוק בישראל כול כך גדול ורווחי שרק 40% מהלקוחות רוכשים באולמות התצוגה העולים הון רב לבעליהם ועדיין יש רווח בצידו?

אני תקווה כי ענף החשמל הביתי לא יקרוס כי המספרים כפי שהתפרסמו בחודש האחרון די מדאיגים בתחום ענף מכשירי החשמל לבית.

את נפש האדם לא ניתן לשנות ואת הרצון והכמיהה שלו לחווית הקניה הוא תמיד יעשה במרכזים המפוארים ובקניונים השאלה היא רק עם הוא גם ירכוש שם את מוצריו. דורון עמית יועץ שיווק

www.doronamit.co.il

יועץ לשיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן