כול עסק יכול להיות מותג, המלצות

כול עסק יכול להיות מותג, המלצות

כיועץ מיתוג חשוב לי לתת לקוראים את המאמר כמה טיפים והמלצות והיה ואתם חושבים על יצירה של מותג…ושאני אומר יצירה של מותג חזק וטוב עם זה בשוק המקרו אני מדבר על מותג כמו "סופרפארם" אשר באמצעות המותג שיצר שינה ועשה מהפכה בתחומו….ולהלן….מותג חזק הוא מותג אשר: 1. מגדיר מטרה יחודית, רעיון גדול המתבלט מתוך ההמון, שמרחיק לכת מעבר למוצר או לענף שמייצג עניין בעל ערך…2. משקף את הלקוח ויוצר אצלו תדמית ומוניטין רלונטיים ואישיים….3. מעודד לקוחות לרצות להגשים יחד רעיון גדול ומושך….4.מעודד את הלקוחות לעשות יותר, מחזק את התועלת  ותומך ביישומה, אבל מאפשר גם לעשות יותר…..5. מעגן את הלקוחות סביב משהו מוכר וחשוב מבחינה ערכית בשעה שכל האחרים בשוק ממשיכים להשתנות….6. מתפתח עם השווקים והלקוחות מאפשר לעבור בקלות לשווקים חדשים ולתמרן בין עיסוקים שונים….7. מושך לקוחות, יוצר סדר עדיפויות רצוי  מעודד רכישות ומצליח לשמור על מחירים גבוהיים….8. שומר על מיטב הלקוחות בונה את נאמנותם מציג להם שירותים חדשים ומושך מהם המלצות….מותג חזק רק אם הוא יתמיד בהצלחתו….מותג הוא דבר מתמשך..מותג חייב לחדש ולרגש ואם הוא כזה הוא מותג חזק…גם בלי פרסום כול כך מסיבי לשמירתו-דורון עמית יועץ מיתוג

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן