יש לנו ללמוד מאמריקה בתחום הצרכנות

יש לנו ללמוד מאמריקה בתחום הצרכנות

האם יש לנו מה ללמוד על התנהגות הצרכנית בארצות הברית. כן והרבה!

מנתונים שפורסמו רק השבוע יולי 2012 הצפי  בארצות הברית לצמיחה היה בשיעור של 1.3%-1.5% ■ הוצאות הצרכנים עלו ב-1.5% בלבד, בהשוואה ל-2.4% ברבעון הראשון ■ המכירות הסופיות, ללא ייבוא ומלאים, נחתכו ל-1.2% בלבד ■ הצמיחה ברבעון הראשון עודכנה כלפי מעלה ל-.2% . אלה היו התוצאות העסקיות בארצות הברית מה שאומר שהאמריקאים צמצמו את פתיחת ארנקם לצריכה שוטפת.

אמריקה מאז ומעולם היתה ארץ אם תושבים מחושבים צרכנית. והיום כאשר האבטלה והאקלים הכלכלי הולך ומשפיע גם על מצב הרוח וגם על הכיס ברור הוא כי הנתונים שהצגתי כאן אכן מתגשמים.

ישראל, עדיין מדינה של סמוך, הכול יהיה בסדר, אל דאגה עברנו ימים יותר קשים, אתה תראה הכול יעבור עדיין הנושא הצרכני לא מורגש במלואו אף אל פי שאם נרצה או לא נרצה אנו חייבים להצטמצם בגלל הירידה בהכנסה בעסקים, והשחיקה בשכר אצל השכירים.

אך כמו שכבר הזכרתי הישראלים ממשיכים לרכוש רכבי יוקרה בליסינגים, לרכוש מוצרים בכרטיסי אשראי שיודעים לפנק ולפנק ולפנק, למצוא פתרונות בזכות הלואות בנקאיות או חוץ בנקאיות, מנפחים ומנפחים את הבלון. אין אצל הישראלים תרבות של חסכון או חשיבה לטווח ארוך כפי שיש באמריקה, למרות שהישראלים לומדים אבל לאט.

יעשו טוב לעצמם רוב בעלי העסקים בישראל שיעשו סטופ אחד גדול, ובדק ביית הגם שמצבם הכלכלי עכשיו טוב ואולי בזכות יכולתם להנות ממנעמי החיים כפי שמשיטים עלינו כול הגופים הפיננסים בנקים/חברות כרטיסי אשראי ומלווים חיצוניים.

דורון עמית – יועץ שיווק

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן