יש לך קשרים! אתה עובד. אין לך אתה מת!

יש לך קשרים! אתה עובד. אין לך אתה מת!

המאורעות האחרונות שאנו זוכים להיחשף אליהם בתחום הון שלטון, הון קשרים, שתיקת הכבשים, ניצול מעמד, ניצול כוח, בתחום הכלכלי, העסקי, אשר בראשם עומד ניגוד האינטרסים המשווע של יושב ראש ועד עובדים המחובר לצמרת הנהגת העובדים אשר החברות הפרטיות שבבעלותו סוחרות עם אותם גופים המופעלים ע"י אנשים שיושב ראש הוועד אמון עליהם, רק מלהיטות את הציבור, יוצרות גועל נפש, ותיעוב הממסד כאן בישראל!

אם נסתכל על מה שקורה היום בברזיל (יוני 2013) כאשר מיליון אזרחים יוצאים לרחובות ולו רק בגלל ההעלאה של מוצר צריכה, אולי נבין כי המקרים האלה של אנשי השררה מקוממים ומסמרים את זקן הזיפים של כול אחד מאתנו!

כאשר אנו נחשפים כי חברת הובלה השייכת ליו"ר ועד העובדים, תובעת את המוסד בו הוא עובד בגלל הפסקת עבודה בגין חוסר תום לב והעדפה של ספקים להם קשרים הדוקים עם המוסד, אנו אומרים "הרצחת וגם ירשתה" ואם בימים הקרובים נמשיך להבין ולדעת כי עוד חברות הקשורות לאותו יו"ר ועד עובדים נהנה מעבודה שוטפת עם המוסד בו הוא מכהן כיו"ר ועד העובדים כאשר יש במדינה עוד עסקים רבים ומרובים הנלחמים על הישרדותם ומנועים מלעבוד אם מוסדות מכובדים בגלל קשרים, טובות הנאה, שמור לי ואשמור לך, והכול בפרהסיה, כאשר גם חברי כנסת, גם כאלה ש"כביכול" נלחמים למען תיקונם של דברים מעלימים עיין וזאת גם מטעמים אינטרסנטיים. וזה מקומם!

אלפי עסקים קטנים, בינוניים, גדולים, היו רוצים לקבל עבודה ממשרדי ממשלה, מתאגידים גדולים, בכדי שיוכלו גם הם ועובדיהם ליהנות מפרנסה בטוחה, אך מסתבר כי "הכול תפור מראש" הכסף, הבצע, התאווה, חוסר האיזון, חוסר השוויון, חוסר השקיפות מנצחת את הכול!

כאשר אנו שומעים על ראשי רשויות אשר מטים מכרזים לטובת מקורבים, אזי אנו מבינים כי לקבלנים ועסקים אחרים "אין קיום" הם צריכים להסתפק בשיירים, ולהילחם כולם על אותה חלקת אדמה אשר חלק ממנה מיועדת רק למקורבים הגוזרים קופונים שמנים, עם חלוקת הרווח בין נאמני השלטון לבינם! זה חוסר צדק משווע!

את הדברים האלה אנשים יודעים, את הדברים האלה, שם למעלה, יודעים, הדבר דומה לאותו בחור או בחורה הנמצאת שם למעלה שכולם יודעים שהיא או הוא בארון חוץ מאשר הציבור (אך כאן זה לגיטימי ונכון כי אף אחד לא חייב לדעת מה קורה בחצרו הפרטי של כול גבר ואישה) אך ברגע שמדובר באיפה ואיפה "העם חייב לדעת" התיקון חייב להיעשות, החברה צריכה להוקיע מתוך עצמה את המעשים והשרלטנות הנעשית בפרהסיה מבלי כול פחד או מורע. ואם חוזרים לשרלטנות של אותו יו"ר ועד שרק לא מזמן שמענו אותו משתלח בשר האוצר החדש (שבוודאי ידע גם הוא על התנהלותו של יו"ר הועד) ואנו חושבים בליבנו "עד היכן"

 האם אנחנו רפובליקת בננות, האם אנחנו מנוהלים ע"י חונטות, האם אנו מתנהלים כמו שמנהלים עסקים ברוני הסמים בעולם הגדול ובמדינות דרום אמריקה, האם העיתונות והתקשורת היא שומר הסף היחיד של תחלואי המדינה! האם בצמרת יודעים אך שותקים בגלל אינטרסים אישיים. (אם יו"ר מפלגת העבודה ידעה על המעשים של יו"ר הועד אזי גם מקומה לא צריך להיות אתנו-שהרי עם ידעה לא דיברה מתוך אינטרס לא להרגיז את פוטנציאל הבוחרים שלה-רק אם ידעה!)

הגיע הזמן, שעסקים במדינה ייהנו גם הם מהדבש הנמצא אצל הגופים הגדולים והשוויון יהיה נקי ונטול קשרים וחסדים. ובכלל האם המשפט "כסף יעוור עיני צדיקים" ימשך לעד ואם כן היכן זה ייעצר!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן