יש לך קשרים! אתה עובד. אין לך אתה מת!

יש לך קשרים! אתה עובד. אין לך אתה מת!

המאורעות האחרונות שאנו זוכים להיחשף אליהם בתחום הון שלטון, הון קשרים, שתיקת הכבשים, ניצול מעמד, ניצול כוח, בתחום הכלכלי, העסקי, אשר בראשם עומד ניגוד האינטרסים המשווע של יושב ראש ועד עובדים המחובר לצמרת הנהגת העובדים אשר החברות הפרטיות שבבעלותו סוחרות עם אותם גופים המופעלים ע"י אנשים שיושב ראש הוועד אמון עליהם, רק מלהיטות את הציבור, יוצרות גועל נפש, ותיעוב הממסד כאן בישראל!

אם נסתכל על מה שקורה היום בברזיל (יוני 2013) כאשר מיליון אזרחים יוצאים לרחובות ולו רק בגלל ההעלאה של מוצר צריכה, אולי נבין כי המקרים האלה של אנשי השררה מקוממים ומסמרים את זקן הזיפים של כול אחד מאתנו!

כאשר אנו נחשפים כי חברת הובלה השייכת ליו"ר ועד העובדים, תובעת את המוסד בו הוא עובד בגלל הפסקת עבודה בגין חוסר תום לב והעדפה של ספקים להם קשרים הדוקים עם המוסד, אנו אומרים "הרצחת וגם ירשתה" ואם בימים הקרובים נמשיך להבין ולדעת כי עוד חברות הקשורות לאותו יו"ר ועד עובדים נהנה מעבודה שוטפת עם המוסד בו הוא מכהן כיו"ר ועד העובדים כאשר יש במדינה עוד עסקים רבים ומרובים הנלחמים על הישרדותם ומנועים מלעבוד אם מוסדות מכובדים בגלל קשרים, טובות הנאה, שמור לי ואשמור לך, והכול בפרהסיה, כאשר גם חברי כנסת, גם כאלה ש"כביכול" נלחמים למען תיקונם של דברים מעלימים עיין וזאת גם מטעמים אינטרסנטיים. וזה מקומם!

אלפי עסקים קטנים, בינוניים, גדולים, היו רוצים לקבל עבודה ממשרדי ממשלה, מתאגידים גדולים, בכדי שיוכלו גם הם ועובדיהם ליהנות מפרנסה בטוחה, אך מסתבר כי "הכול תפור מראש" הכסף, הבצע, התאווה, חוסר האיזון, חוסר השוויון, חוסר השקיפות מנצחת את הכול!

כאשר אנו שומעים על ראשי רשויות אשר מטים מכרזים לטובת מקורבים, אזי אנו מבינים כי לקבלנים ועסקים אחרים "אין קיום" הם צריכים להסתפק בשיירים, ולהילחם כולם על אותה חלקת אדמה אשר חלק ממנה מיועדת רק למקורבים הגוזרים קופונים שמנים, עם חלוקת הרווח בין נאמני השלטון לבינם! זה חוסר צדק משווע!

את הדברים האלה אנשים יודעים, את הדברים האלה, שם למעלה, יודעים, הדבר דומה לאותו בחור או בחורה הנמצאת שם למעלה שכולם יודעים שהיא או הוא בארון חוץ מאשר הציבור (אך כאן זה לגיטימי ונכון כי אף אחד לא חייב לדעת מה קורה בחצרו הפרטי של כול גבר ואישה) אך ברגע שמדובר באיפה ואיפה "העם חייב לדעת" התיקון חייב להיעשות, החברה צריכה להוקיע מתוך עצמה את המעשים והשרלטנות הנעשית בפרהסיה מבלי כול פחד או מורע. ואם חוזרים לשרלטנות של אותו יו"ר ועד שרק לא מזמן שמענו אותו משתלח בשר האוצר החדש (שבוודאי ידע גם הוא על התנהלותו של יו"ר הועד) ואנו חושבים בליבנו "עד היכן"

 האם אנחנו רפובליקת בננות, האם אנחנו מנוהלים ע"י חונטות, האם אנו מתנהלים כמו שמנהלים עסקים ברוני הסמים בעולם הגדול ובמדינות דרום אמריקה, האם העיתונות והתקשורת היא שומר הסף היחיד של תחלואי המדינה! האם בצמרת יודעים אך שותקים בגלל אינטרסים אישיים. (אם יו"ר מפלגת העבודה ידעה על המעשים של יו"ר הועד אזי גם מקומה לא צריך להיות אתנו-שהרי עם ידעה לא דיברה מתוך אינטרס לא להרגיז את פוטנציאל הבוחרים שלה-רק אם ידעה!)

הגיע הזמן, שעסקים במדינה ייהנו גם הם מהדבש הנמצא אצל הגופים הגדולים והשוויון יהיה נקי ונטול קשרים וחסדים. ובכלל האם המשפט "כסף יעוור עיני צדיקים" ימשך לעד ואם כן היכן זה ייעצר!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן