יש דרכים להוריד מחיר

יש דרכים להוריד מחיר

במאמר זה אני מבקש לדון אתכם ביחד על נושא המחיר! המחר אותו אתם דורשים עבור עבודתכם, ובעיקר אני מדבר על סקטור נותני השירותים למינם.

למעשה, אפשר להשוות תפוחים עם תפוחים, אבל אי אפשר להשוות בין מתן שירות מגורם זה לגורם זה, לאהוד אולמרט ראש הממשלה לשעבר היו עורכי דין מהשורה הראשונה אשר בהחלטתו לשמוע לעצת פיהם חרץ את גורלו לחיוב, לעומת זאת לנשיא קצב לשעבר גם היו עורכי דין מהשורה הראשונה, אך הוא לא שמע לעצת עורכי דינו והגיע לאן שהגיע! מה שבא ללמדכם כי מחיר עבור מי שמוכר שירותים חייב להיות מתומחר לפי הערך המוסף אותו מעניק נותן השירותים.

ירידה במחיר השירות ללקוח כמוה כהסכמה של נותן השירות על איכות ירודה של השירות, ובנוסף לזאת אי חשק לשרת את הלקוח מתוך ידיעה כי העבודה המושקעת, המקצוענות, והחיסכון ללקוח נמכרו לו במחיר אשר לא הולם את הכישורים ומתן השירותים. לעומת זאת לקוח אשר חייב לקבל שירותים ברמות גבוהות מבין שהוא צריך לשלם עבור הערך שהוא מקבל שהרי בסופו של דבר התמורה שהוא יקבל כתוצאה מקבלת השירות ע"י המקצוען יביא לו חסכון רב.

על תעלבו אם אומרים לכם אצל השני זול 

יכולה לבוא השאלה מצד הלקוח, בסדר! נניח שאתה צודק, אתה מקצוען, איך אני יכול לדעת שאכן השירותים שתיתן לי יביאו תוצאות, והמענה ללקוח טמון ביסודו של דבר אחד! כמקצוען, כמי ששוחה בתחום, כמי שכבר שירת לקוחות רבים בעבר והביא פרי ללקוחותיו, כך אני יודע שאוכל להעניק לך הלקוח את השירות הטוב ביותר עם התוצאה המבוקשת ואף יותר, בכדי שתוכל לבטוח בהחלטה שלך לגבי מקצועיותי, קרא עלי באינטרנט, בדוק את הרקורד שלי, ותפנה אל לקוחותיי ואלה שאני  משרת כיום! יותר מזה לא תוכל לבקש, ואילו אני נותן השירות מבקש את שכרי לעמלי.   

זכרו! הלקוח יודע בדיוק מה טוב עבורו, גם אתם כנותני שירותים יודעים כמה אתם שווים, על תמכרו את השירות שלכם בנזיד עדשים, במידה ולא תקבלו את העבודה בגלל נושא של מחיר, המשיכו לפעול להשגת לקוחות חדשים שכן יעריכו את התרומה שלכם ויתגמלו אתכם ע"פ המחיר שנקבתם. יותר מזה, נותן שירותים בעיקר במקצועות החופשיים, אשר מוריד את המחיר, הלקוח בעצמו לא יעריך את עבודתו וכול עמלו הלך לשווא.

עדיף לעבוד בשכר מלא, לתת שירות מלא, לחיות את הלקוח, לתרום מעצמך עבור הלקוח, ולדאוג כי הוא יקבל את ההחזר מכניסתך לתפקיד שדרש. לעולם על תכנסו למיטה או לריקוד אם מי שדרש מכם ירידה בשכר העבודה, לעולם, עצה ממקצוען

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן