ירידה במגזר העסקי באילת

ירידה במגזר העסקי באילת

מה עובר על העיר אילת

מה קורה לעיר שאנו כול כך אוהבים

מדוע תיירים מדירים את רגלם מהעיר

ומדוע עסקים קורסים בעיר אילת 

כול זה בגלל רמת מחירים מאד גבוהה של האירוח והמסחר בעיר הדרומית.

הסטטיסטיקה מראה כי למעלה מ-3 מיליארד שקל בשנה מוציאים התיירים בעיר אילת. בנוסף ל-2.8 מיליארד שקל שמוציאים תושבי העיר אילת על קניות ובילוי. 

לאור הטלטלה העסקית שעוברת העיר עולה כי חלה ירידה של 18W% בפדיון לעומת השנה הקודמת, יותר חמור מזה הוא הירידה הדרסטית בפדיון של הקניון מס 1 בישראל הלוא הוא קניון מול הים והעסקים הסמוכים לאזור הטיילת. 

כאשר התיירות הישראלית עוברת לאירופה, מזרח אירופה, האיים הקרובים אזי הנפילה הגדולה ביותר מורגשת בקרב בתי המלון בעיר אילת כאשר פחות תיירות מקומית נכנסת לעיר. 

למעשה, למרות שאילת נטולת מע"מ יוקר המחייה בעיר לתושבים ובטח לתיירים הוא גבוהה מאד וזה מתחיל בהגעה לעיר, הלינה היקרה, האטרקציות היקרות, המוניות, המסעדות, הכול יקר ויקר עד מאד (בהשוואה למקומות נופש אחרים בעולם עוברי הדיוטי פרי בשדות התעופה) 

נתון חשוב נוסף הוא ריבוי העסקים באילת, אילת הינה עיר שהתרבות העסקים בה (כמובן ביחס לאוכלוסייה ולתיירות הנכנסת) גבוהה פי עשרות מונים ממה שבאמת צריך להיות ומותאם לאוכלוסייה או למבקרים בה, אך למרות ריבוי זה עדיין לא נוצרה תחרות של הורדת מחירים ולכן אחוז הפדיונות רק יורד פר כול עסק ועסק. 

בעיר אילת חיים 61 אלף תושבים, מתוכם מספר לא מבוטל של מהגרים, 

למעשה מה שיכול להציל את העיר אילת היא אותה תוכנית או מדיניות שנהגה העיר לאס ווגאס בנבדה שבארצות הברית אשר כינסה לתוכה קזינו, אולמות קונגרסים, תערוכות בינלאומיות (וכאן הבדידות האזורית של ישראל ללא גבולות פתוחים מסביב עומדים לה לרועץ) ולכן פרנסי העיר והמדינה יהיו חייבים לשקול כיצד ניתן להביא את העיר אילת לעיר אטרקטיבית לתיירות חוץ ופנים כאחד בד בבד עם גידול האוכלוסייה המקומית. 

ישראלים מאד אוהבים את העיר אילת, ולאחרונה היא נכבשה ע"י בני נוער בגיל הצעיר העושים שם את חופשותיהם ולא באלגנטיות (בהמעטה) יחשבו שוב פרנסי העיר כיצד להפוך את אילת חזרה למקום שבו היתה בעשורים הקודמים 

לגבי העסקים בעיר, היה מוטב כי יפעלו על מנת למצוא את נקודת התורפה ושברון לב הלקוחות כיצד להביא אותם לעסקם מבלי לסחוט את כספם ועדיין להרויח מבואם. 

חייבים לשמוע עוד איך מבדלים עסקים באילת

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן