יעוץ עסקי בתל אביב, פתיחת עסק

יעוץ עסקי בתל אביב

אז כבר אמרנו שתל אביב זו "מדינת תל אביב"… אמרנו!

ואנחנו יודעים עד כמה תל אביב מרובה בצעירים מכול הגילים ובכול הצבעים.

אנחנו מכירים את תל אביב שהיא עיר מאד תוססת, חייה, מוכרת, נושמת והאמת מעניינת.

בכלל זה נראה כי רוב המיזמים המצליחים בארץ מתחילים בעיר תל אביב.

יעוץ עסקי בתל אביב

כאשר אנו חושבים על פתיחה של עסקים בתל אביב, אני חושב שענף המסעדות, ברים, מזנונים, וכול מה שקשור לבידור ומזון אלה עסקים  שיכולים לתפוש חזק מאד בעיר, העניין הוא ש-מה שיקבע אם העסק יצליח או לא זה דווקא המחיר! תל אביב מלאה צעירים אשר חיים בעיר, משלמים שכר דירה, משלמים שכירות של אופניים ככלי תחבורה, מתאגדים כמה חברים בדירה אחת. לכן עסקים הרוצים ליהנות מפירות מניבים בעסקים שלהם בעיר תל אביב, חייבים לפעול בחוכמה האומרת כמה שפחות הוצאות להלביש על העסק, כמה שיותר שירות לתת ללקוחות, לדוגמא אם החלטתם למכור סלטים ללקוחות, תדאגו שצלחת הסלט לא תהיה צלחת אלה תהיה "קערה" של סלט מלאה ומשביעה את העין (אתם לא חייבים לשים הרבה עגבניות שרי יקרות  אתם יכולים למלא בחסה ובעלים ירוקים עם תיבולים מיוחדים) אבל להיות גם זולים וגם טובים.

כ יועץ עסקי בתל אביב אני מסתובב רבות בין מסעדותיה או המזנונים המהירים שאפשר לשבת לאכול וגם לקחת הביתה ואני אומר בכול הכנות, יש מקום לעסקים טובים, יש מקום לעוד רעיונות חדשים כאשר המוטו העיקרי צריך להיות מחיר שירות ואיכות וזה אפשרי!  

לצאת מהקופסה אמת או חובה ייעוץ עסקי דורון עמית 

אם להישאר בענף המזון בתל אביב אני לא מציע לפתוח פלפליה נוספת, שווארמה נוספת, יוגורטיה, ארטיק, אני מציע לכם להישאר בתחום הארוחות הקלות והזולות, לא שאני הולך לתת לכם כאן תפריט,  להציע לכם מה בדיוק להכין, או איך לרהט את המקום שלכם, אני כותב כי במקרו תפנו אל הפיות של הלקוחות, ויש מהם הרבה בתל אביב, יותר מזה יש הרבה מהם שלא מבשלים בבית (בשביל מה הם גרים בתל אביב) וכול מזונם נאכל בחוץ כול פעם במקום אחר.

מי כמוכם התל אביבים יודעים שאפילו קיוסקים (מטר על מטר) עובדים יפיפה, ראו את הקיוסקים ברוטשילד, ראו איך הרחיבו קצת בסנדויצ'ים וסלטים כיצד השדרה מלאה בצעירים רעבים שגם נהנים מהשדרה וגם מיכולת לסגור שם את הארוחה היומית.  

כן זה אפשר, רק צריך רעיון למה…ניהול נכון, וקדימה לעבודה.

הכותב הוא דורון עמית מומחה עסקי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן