ייעוץ עסקי שעובד

קשה מאד לבעלי עסקים ומנהלי חברות את התמונה הכוללת אותו יכול להביא יועץ עסקי "מומחה" לעסק או לחברה בניהולם.

למעשה יש אנשי עסקים התוחמים את גזרות הייעוץ בתחום הכלכלי, במימון, בנקים, תוכנית עסקית ושיווק ומכירות, אך למעשה זה לא הכי נכון.

אתם מכירים את זה שמתחיל יום ואתם ממוקדים עשייה בתחום מסוים אבל העשייה מגלגלת את פני הדברים לנושאים שבכלל לא חשבתם עליהם כי הם יהיו מבין משימות היום וכך אתם נגררים מנושא לנושא מבעיה לבעיה ומבעיה לפתרון.

אותו דבר אצל היועץ העסקי, אתם מזמינים יועץ על מנת שיפתור סוגיה קשה כרגע בעסק/חברה ולמעשה תוך כדי עשייה עולות עוד מאות בעיות, שאילתות, כיוונים, שבכלל לא חשבתם עליהם כאשר הזמנתם את היועץ לפתרון סוגיה אחת.

זאת הדינמיקה של החיים ולכן מיהו היועץ האולטימטיבי שיגרום לכם השתאות והפתעה כאשר יענה למגוון רחב של נושאים בתחום העיסוק שלכם.

לדעתי ולניסיוני יועץ כזה חייב להגיע מהשטח, מהעשייה, מהמקום שהוא עצמו התנסה במגוון תחומי עשייה והם היו בבעלותו, לא יועץ שהיה מנכ"ל שכיר וכול סודות החברה נשמרו אצל הבעלים, ובטח לא יועץ כלכלי שגמר אקדמיה ומתמצא נפלא בחישובים ובפרסומים ובהערת אגב שמענו את .פרופסור בן ברנקיני נגיד הבנק הפדראלי של אמריקה הקובע כי" כלכלה מתקשה לחזות את העתיד, כלכלה היא תחום חשיבה מורכב ביותר והיא מעולה כדי להסביר לקובעי המדיניות מדוע החלטות שנעשו בעבר היו שגויות…בשביל העתיד היא לא כול כך מוצלחת (.THEMARKER 19-10-13)"

רבים מנסים את מזלם כ יועצים עסקיים (זה הפך להיות מקצוע ברירת המחדל של פנסיונרים, שרלטנים, ממציאי שיטות ה 7 שלבים או שש שלבים וכ"ד ולכן רבים מבעלי העסקים/החברות מביעים אכזבה מתחום פרוץ זה אך שמדובר על ייעוץ עסקי חייבים אבל חייבים להבין כי תוצאה טובה וברוכה תצא רק מיועץ שלקח עליו את התחום אחרי שהוא עצמו היה מעבר לרחוב.

ניהול זאת אומנות 

למרות המאמרים הרבים שכתבתי בנושא כאשר אני יוצא בהצהרה ש"הלוואי היה לי את מי שאני" אני שלם עם העשייה שלי ונהנה לראות את מקבלי השירות על ידי מופתעים כול יום מחדש.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן