ייעוץ עסקי שעובד

קשה מאד לבעלי עסקים ומנהלי חברות את התמונה הכוללת אותו יכול להביא יועץ עסקי "מומחה" לעסק או לחברה בניהולם.

למעשה יש אנשי עסקים התוחמים את גזרות הייעוץ בתחום הכלכלי, במימון, בנקים, תוכנית עסקית ושיווק ומכירות, אך למעשה זה לא הכי נכון.

אתם מכירים את זה שמתחיל יום ואתם ממוקדים עשייה בתחום מסוים אבל העשייה מגלגלת את פני הדברים לנושאים שבכלל לא חשבתם עליהם כי הם יהיו מבין משימות היום וכך אתם נגררים מנושא לנושא מבעיה לבעיה ומבעיה לפתרון.

אותו דבר אצל היועץ העסקי, אתם מזמינים יועץ על מנת שיפתור סוגיה קשה כרגע בעסק/חברה ולמעשה תוך כדי עשייה עולות עוד מאות בעיות, שאילתות, כיוונים, שבכלל לא חשבתם עליהם כאשר הזמנתם את היועץ לפתרון סוגיה אחת.

זאת הדינמיקה של החיים ולכן מיהו היועץ האולטימטיבי שיגרום לכם השתאות והפתעה כאשר יענה למגוון רחב של נושאים בתחום העיסוק שלכם.

לדעתי ולניסיוני יועץ כזה חייב להגיע מהשטח, מהעשייה, מהמקום שהוא עצמו התנסה במגוון תחומי עשייה והם היו בבעלותו, לא יועץ שהיה מנכ"ל שכיר וכול סודות החברה נשמרו אצל הבעלים, ובטח לא יועץ כלכלי שגמר אקדמיה ומתמצא נפלא בחישובים ובפרסומים ובהערת אגב שמענו את .פרופסור בן ברנקיני נגיד הבנק הפדראלי של אמריקה הקובע כי" כלכלה מתקשה לחזות את העתיד, כלכלה היא תחום חשיבה מורכב ביותר והיא מעולה כדי להסביר לקובעי המדיניות מדוע החלטות שנעשו בעבר היו שגויות…בשביל העתיד היא לא כול כך מוצלחת (.THEMARKER 19-10-13)"

רבים מנסים את מזלם כ יועצים עסקיים (זה הפך להיות מקצוע ברירת המחדל של פנסיונרים, שרלטנים, ממציאי שיטות ה 7 שלבים או שש שלבים וכ"ד ולכן רבים מבעלי העסקים/החברות מביעים אכזבה מתחום פרוץ זה אך שמדובר על ייעוץ עסקי חייבים אבל חייבים להבין כי תוצאה טובה וברוכה תצא רק מיועץ שלקח עליו את התחום אחרי שהוא עצמו היה מעבר לרחוב.

ניהול זאת אומנות 

למרות המאמרים הרבים שכתבתי בנושא כאשר אני יוצא בהצהרה ש"הלוואי היה לי את מי שאני" אני שלם עם העשייה שלי ונהנה לראות את מקבלי השירות על ידי מופתעים כול יום מחדש.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן