ייעוץ עסקי למסעדות

ייעוץ עסקי למסעדות

ייעוץ עסקי למסעדות – מתכון בטוח להצלחה

ענף המסעדנות נמנה על תחומי העסקים היותר מבוקשים במשק, בייחוד בקרב קהל יזמים צעיר יחסית. זאת בהיותו ענף בילוי ופנאי שלכאורה אינו דורש הכשרה מיוחדת, ומתחכך בעולם הקולינריה והזוהר. ואולם, בפועל מסעדנות הינה תחום בעל רמת סיכון גבוהה מאוד, אשר מרבית העסקים החדשים בו כושלים וקורסים. לכן, אם הינכם בעלי מסעדה או מתכננים לפתוח מסעדה בקרוב, אנו ממליצים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ עסקי למסעדות. מדובר בייעוץ שבהחלט יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל למצליח.

יעוץ עסקי לפתיחת מסעדה

חלק משירותנו המקצועיים מהווה ייעוץ למסעדות המתחיל בבחינת כדאיות פתיחתה של מסעדה. הכדאיות נבחנת עבור כל לקוח בנפרד בהתאם לנתוניו האישיים, יכולות ההשקעה שלו ושאיפותיו, וכן המיקום המבוקש עבור בית העסק. נתונים אלו יכתיבו בין היתר אם כדאי ליזם לפתוח מסעדה לבד, או שמא עדיף לו להיות זכיין בסניף של רשת מסעדות מוכרת ומצליחה. במידה ופתיחת המסעדה נמצאה כדאית, אנו נייעץ לגבי גיוס מקורות מימון כדאיים, בניית תוכנית עבודה ותוכנית עסקית, גיוס עובדים והכשרתם, ופיתוח אסטרטגיה לשיווק העסק. כמו כן במידה ומדובר בזיכיון אנו נסייע לכם לבחון אם מדובר בזיכיון משתלם וגמיש או דרקוני.

ייעוץ עסקי למסעדות

ייעוץ לניהול מסעדה

כחלק מתהליך של ייעוץ עסקי למסעדות, מלבד פתיחת המסעדה, היכולת לשמור על בית עסק רווחי שנמצא בהליך מתמיד של צמיחה וגדילה, דורשת ידע והכוונה מקצועיים. על כן, אנו נבחן בעין אובייקטיבית את נתוני המסעדה ונזהה הוצאות מיותרות הגורמות לה להפסדים, בין אם מדובר ברכישת סחורות, ניהול מלאי או ניהול עובדים. בנוסף, נבחן את הקונספט של המסעדה והתאמתו לקהל היעד שלה, ונסייע בשיפורו והבאתו למיצוי מלוא הפוטנציאל, למשל דרך שינוי תפריט, תמחור, עיצוב מסעדה או החלפת צוות עובדים. לאחר מכן, נזהה כיצד לשמר ולהגדיל את קהל לקוחות המסעדה באמצעות אסטרטגיות שיווק שונות כדוגמת מבצעים והנחות, הפצת פליירים, מסע יחסי ציבור הנעזר בסלבס, או פרסום ברשת האינטרנט וברדיו.

למידע נוסף וקביעת פגישת היכרות

המעוניינים לפתוח ולהצעיד את מסעדתם קדימה, ולהפכה למקור הכנסה משתלם ובטוח בטווח הארוך בעזרת ייעוץ למסעדות אפקטיבי וממוקד,  מוזמנים לפנות עוד היום לדורון עמית ייעוץ עסקי בטלפון 077-3455375.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי
ייעוץ ארגוני

הקורונה והאבטלה

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה חלם ממשלתי בלתי מתקבל על הדעת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן