ייעוץ עסקי למסעדות

ייעוץ עסקי למסעדות

ייעוץ עסקי למסעדות – מתכון בטוח להצלחה

ענף המסעדנות נמנה על תחומי העסקים היותר מבוקשים במשק, בייחוד בקרב קהל יזמים צעיר יחסית. זאת בהיותו ענף בילוי ופנאי שלכאורה אינו דורש הכשרה מיוחדת, ומתחכך בעולם הקולינריה והזוהר. ואולם, בפועל מסעדנות הינה תחום בעל רמת סיכון גבוהה מאוד, אשר מרבית העסקים החדשים בו כושלים וקורסים. לכן, אם הינכם בעלי מסעדה או מתכננים לפתוח מסעדה בקרוב, אנו ממליצים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ עסקי למסעדות. מדובר בייעוץ שבהחלט יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל למצליח.

יעוץ עסקי לפתיחת מסעדה

חלק משירותנו המקצועיים מהווה ייעוץ למסעדות המתחיל בבחינת כדאיות פתיחתה של מסעדה. הכדאיות נבחנת עבור כל לקוח בנפרד בהתאם לנתוניו האישיים, יכולות ההשקעה שלו ושאיפותיו, וכן המיקום המבוקש עבור בית העסק. נתונים אלו יכתיבו בין היתר אם כדאי ליזם לפתוח מסעדה לבד, או שמא עדיף לו להיות זכיין בסניף של רשת מסעדות מוכרת ומצליחה. במידה ופתיחת המסעדה נמצאה כדאית, אנו נייעץ לגבי גיוס מקורות מימון כדאיים, בניית תוכנית עבודה ותוכנית עסקית, גיוס עובדים והכשרתם, ופיתוח אסטרטגיה לשיווק העסק. כמו כן במידה ומדובר בזיכיון אנו נסייע לכם לבחון אם מדובר בזיכיון משתלם וגמיש או דרקוני.

ייעוץ עסקי למסעדות

ייעוץ לניהול מסעדה

כחלק מתהליך של ייעוץ עסקי למסעדות, מלבד פתיחת המסעדה, היכולת לשמור על בית עסק רווחי שנמצא בהליך מתמיד של צמיחה וגדילה, דורשת ידע והכוונה מקצועיים. על כן, אנו נבחן בעין אובייקטיבית את נתוני המסעדה ונזהה הוצאות מיותרות הגורמות לה להפסדים, בין אם מדובר ברכישת סחורות, ניהול מלאי או ניהול עובדים. בנוסף, נבחן את הקונספט של המסעדה והתאמתו לקהל היעד שלה, ונסייע בשיפורו והבאתו למיצוי מלוא הפוטנציאל, למשל דרך שינוי תפריט, תמחור, עיצוב מסעדה או החלפת צוות עובדים. לאחר מכן, נזהה כיצד לשמר ולהגדיל את קהל לקוחות המסעדה באמצעות אסטרטגיות שיווק שונות כדוגמת מבצעים והנחות, הפצת פליירים, מסע יחסי ציבור הנעזר בסלבס, או פרסום ברשת האינטרנט וברדיו.

למידע נוסף וקביעת פגישת היכרות

המעוניינים לפתוח ולהצעיד את מסעדתם קדימה, ולהפכה למקור הכנסה משתלם ובטוח בטווח הארוך בעזרת ייעוץ למסעדות אפקטיבי וממוקד,  מוזמנים לפנות עוד היום לדורון עמית ייעוץ עסקי בטלפון 077-3455375.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן