ייעוץ עסקי, יועץ עסקי, יועץ שיווק, ליווי עסקי צמוד ומניב

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי, פיתוח עסקי, יועץ שיווק

אם לנהל עסקים או לחיות בתוך עולם העסקים היה כול כך קל אני מבטיח לכם נאמנה כי ל"כולם" היו עסקים טובים ומניבים ומתפרנסים יפה, וכול העובדים במדינת ישראל היו הופכים להיות בעלי העסקים ואת העובדים היינו מייבאים מארצות המזרח, אפריקה ומזרח אירופה.

אבל זה לא המצב, ולנהל עסקים זה לא משימה קלה, בטח לא בישראל הקטנה וגם לא בעולם הגדול, והנתון של "על כול 5 עסקים 4 נסגרים בשנים הראשונות" אנו מבינים כי אין המצאות גדולות, אין יכולות בלתי נלאות, אין קוסמים היכולים "להפוך" את העסק ביום מרווח להפסד, מרזון לשמן, ממספר לקוחות לאלפי לקוחות, מנסיעה ברכב לטיסה במטוס"  ולצורך המחשה אצטרך להשתמש במשפט השגור "מה שעולה מהר נופל עוד יותר מהר"

כ יועץ עסקי אני נפגש עם בעלי עסקים, "כן קשה להאמין", שהם עצמם מאמינים בכול מיני "גורו" או "מומחים לשיווק" או מרצים בתחום "כיצד מנהלים עסקים" ובאמת מאמינים שהם יכולים להצליח בן לילה בדיוק כמו שהובטח להם, ובדיוק כמו ש"הגורו" סיפר להם. מילים הנאמרות להם ישירות או בעקיפין כמו: "תוך מספר שבועות העסק שלכם יעבור מהפסד לרווח", "אם נכתוב לכם את המסרים השיווקיים הלקוחות יגיעו עליכם כמו דבורים לצוף" " אם נטפל באתר האינטרנט שלכם לקוחות יקליקו על המודעה שלכם בטירוף ועסקכם ישגשג כאן ועכשיו" "אם נלמד אתכם להגיד את המילים הנכונות ללקוחות המכירה תהיה מידית ובטוחה"  ויש את היותר נועזים "יהיה לכם שקט ושלווה אם תשמעו להדרכתי" "רק לי המומחיות להוביל אתכם לשגשוג והצלחה" ועוד כאלה הכרזות המועברות כול יום באמצאות מסרונים, דואר אלקטרוני, והתוכן בחלק מאתרי האינטרנט הנוגעים בתחום ייעוץ עסקי, יועץ עסקי, יועץ שיווק או אחר בתחום.

קראו על רמאויות של שרלטנים שצריך להיזהר מהם 

ובכן, כ מי שנותן ייעוץ עסקי וכמי שהוביל עסקים בעצמו, על חשבונו, בכספו, באחריות שלו ושל האחר, להצלחה וגם לכישלון אני בהחלט יכול להצהיר קטגורית "לא דובים ולא יער" כול המתפתה לאמרות "אינסטנט" ולחיבורי מילים המדליקים סכנות שבכלל לא קימות, מסכן את עצמו ואת העסק שלו בכול החזיתות.

עסקים וניהול עסקים זה תהליך מורכב, בעסקים מעורבים אנשים, עסקים לא מתנהלים ע"י רובוטים, עסקים מתנהלים ע"י אנשים, כול עסק והמורכבות שלו, כול יזמות חדשה והלך הרוח שלה, כול עסק במשבר פתרון שונה ואחר, עסק שמתאים לו טיפול כזה הוא לא העסק שמתאים לו טיפול אחר, הדרכה ליזמות חדשה, הדרכה לפתיחת עסק, הדרכה לעסק קיים, הדרכה וטיפול בעסק במשבר, רצון לפתח שיווק ומכירות, פרסום, בעלי העסק ועובדי העסק לכול העולם הזה יש טיפול, הדרכה, ליווי, שונים ומותאמים ואין להם פתרון פלא אחד!

תהליך של הקמת עסק, הדרכת עסקים, פתיחת עסקים חדשים, ייעוץ עסקי וליווי עסקי לוקחת זמן, לוקחת זמן אם העסק רוצה להתקיים לזמן ארוך או רוצה להיות עסק עובר לסוחר, אין ולא יהיה לעולם "זבנג וגמרנו" ומי שמאמין ב"זבנג וגמרנו" כאילו שלא מבין מה זה החיים ומה זה עסקים.

חשוב לזכור משפט שאני לא אוהב להזכיר אותו אבל "הפראיירים לעולם לא מתים הם מתחלפים" לכן לפני שאתם חושבים מה יכול באמת לעזור ולתמוך את המיזם או העסק שלכם תחשבו טוב!  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן