ייעוץ עסקי בתל אביב

ייעוץ עסקי בתל אביב- צעד אחד לפני כולם עם

כידוע, תל אביב היא הלב העסקי הפועם של מדינת ישראל, ובתור שכזו היא מאגדת מגוון רחב ועצום של בתי עסק מענפים ותחומים שונים. ואולם, בד בבד עם ההזדמנויות הרבות שיש לעיר להציע, התחרות העזה מהווה עבור רבים שדה קרב המקשה עליהם לשרוד. אנו בדורון עמית ייעוץ עסקי מודעים לקושי זה, וגם יודעים כיצד לסייע לכם להרים את הראש ולהפוך למובילים בתחומכם.

כל שנדרש להצלחה בשוק תחרותי

הליך ייעוץ עסקי בתל אביב המסופק על ידינו נועד לבחון את ביצועי העסק הקיים, להבין את נקודות החוזק והתורפה שלו, ולהכיר לעומק את השוק בו הוא פועל. נתונים אלו מהווים בסיס לתחילתו של הליך הייעוץ, שעל מנת ליצור בעסק שינוי אמיתי נשען על עוד מספר היבטים בסיסיים. ראשית, אנו דואגים ליסודות העסק ופועלים להופכו למסודר, מאורגן ויעיל עם תוכנית עבודה לטווח הארוך, מקורות  אשראי יציבים ותזרים מזומנים שוטף. לאחר שיסודות העסק יוצבו, ביחד אתכם אנו מתחילים לנסוק למעלה לעבר יעדים חדשים ורווחיים, שההגעה אליהם שזורה בהרבה תעוזה, דמיון ויצירתיות. זאת, תוך נטילת מינימום סיכון הכרחי ומתוך הבנה שמי שלא חושב רחוק גם לא יגיע רחוק.

ייעוץ עסקי כמרכיב חיוני בכל עסק

אם בעבר הקמתו של עסק דרשה רק למצוא מקום, לקבל הלוואה ולפתוח תיק במס הכנסה, הרי בשוק ובמציאות של ימינו הצלחה עסקית הרבה יותר מורכבת. בשוק הנוכחי בתל אביב עסקים נדרשים להתמודד עם תחרות גדולה, להתעדכן באמצעי שיווק וקידום עכשוויים, לתכנן מצגות ותוכניות עסקיות מעמיקות לצורכי התרחבות וגיוס הון, ולהיות כל הזמן עם יד על הדופק לגבי ביצועי מנהלים וביצועים. במילים אחרות, ממש כפי שעסק בימינו לא יכול להצליח בלי רואה חשבון או עורך דין, כך הוא גם לא יכול להצליח בלי ייעוץ עסקי.

לקבלת שירותי ייעוץ עסקי

בתי עסק בתל אביב מכל תחום ובכל קנה מידה, השואפים לצעוד קדימה ולהצליח, מוזמנים ליצור קשר עם משרד דורון עמית ייעוץ עסקי בטלפון 077-3455375. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לעלות על הדרך הנכונה להצלחה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן