ייעוץ עסקי בתל אביב

ייעוץ עסקי בתל אביב- צעד אחד לפני כולם עם

כידוע, תל אביב היא הלב העסקי הפועם של מדינת ישראל, ובתור שכזו היא מאגדת מגוון רחב ועצום של בתי עסק מענפים ותחומים שונים. ואולם, בד בבד עם ההזדמנויות הרבות שיש לעיר להציע, התחרות העזה מהווה עבור רבים שדה קרב המקשה עליהם לשרוד. אנו בדורון עמית ייעוץ עסקי מודעים לקושי זה, וגם יודעים כיצד לסייע לכם להרים את הראש ולהפוך למובילים בתחומכם.

כל שנדרש להצלחה בשוק תחרותי

הליך ייעוץ עסקי בתל אביב המסופק על ידינו נועד לבחון את ביצועי העסק הקיים, להבין את נקודות החוזק והתורפה שלו, ולהכיר לעומק את השוק בו הוא פועל. נתונים אלו מהווים בסיס לתחילתו של הליך הייעוץ, שעל מנת ליצור בעסק שינוי אמיתי נשען על עוד מספר היבטים בסיסיים. ראשית, אנו דואגים ליסודות העסק ופועלים להופכו למסודר, מאורגן ויעיל עם תוכנית עבודה לטווח הארוך, מקורות  אשראי יציבים ותזרים מזומנים שוטף. לאחר שיסודות העסק יוצבו, ביחד אתכם אנו מתחילים לנסוק למעלה לעבר יעדים חדשים ורווחיים, שההגעה אליהם שזורה בהרבה תעוזה, דמיון ויצירתיות. זאת, תוך נטילת מינימום סיכון הכרחי ומתוך הבנה שמי שלא חושב רחוק גם לא יגיע רחוק.

ייעוץ עסקי כמרכיב חיוני בכל עסק

אם בעבר הקמתו של עסק דרשה רק למצוא מקום, לקבל הלוואה ולפתוח תיק במס הכנסה, הרי בשוק ובמציאות של ימינו הצלחה עסקית הרבה יותר מורכבת. בשוק הנוכחי בתל אביב עסקים נדרשים להתמודד עם תחרות גדולה, להתעדכן באמצעי שיווק וקידום עכשוויים, לתכנן מצגות ותוכניות עסקיות מעמיקות לצורכי התרחבות וגיוס הון, ולהיות כל הזמן עם יד על הדופק לגבי ביצועי מנהלים וביצועים. במילים אחרות, ממש כפי שעסק בימינו לא יכול להצליח בלי רואה חשבון או עורך דין, כך הוא גם לא יכול להצליח בלי ייעוץ עסקי.

לקבלת שירותי ייעוץ עסקי

בתי עסק בתל אביב מכל תחום ובכל קנה מידה, השואפים לצעוד קדימה ולהצליח, מוזמנים ליצור קשר עם משרד דורון עמית ייעוץ עסקי בטלפון 077-3455375. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לעלות על הדרך הנכונה להצלחה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן