ייעוץ עסקי בתל אביב

ייעוץ עסקי בתל אביב.

בשני העשורים האחרונים התפתח מערך העסקים בעיר תל אביב בפרט ובגוש דן בכלל.

מה קרה בתל אביב שהפעילות העסקית מתמקדת אך ורק בה ובערים הסמוכות לה. נכון, לא נמצא שם תעשיות גדולות, או מפעלים גדולים, אך בהחלט נוכל למצוא הרבה מאד פעילות בתחום הפיננסים בעיקר כמו בנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות וכן בעלי מקצועות חופשיים כמו עורכי דין, רואי חשבון (המשרדים הגדולים ביותר בארץ) מהנדסים, הנדסיים וכן תעשיית הייטק די מפותחת המתפתח בצפונה של העיר.

אפשר לציין את תל אביב כעיר משרדי הפרסום הגדולים במדינה, משרדים ראשיים של חברות וארגונים ארציים, וכמובן עיר התרבות, הבידור והמסעדנות מהטובים בארץ.

ובכן למה אני כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי כותב כך על תל אביב, או אשאל מדוע חברות כול כך גדולות וותיקות עם ניסיון של שנים נעזרים גם על ידי יועצים חיצוניים ומכאן באה התשובה.

כאשר חברה מוקמת הרי שיש לה את האסטרטגיה הראשונה או התוכנית העסקית אותה קבעה בזמן הקמתה, יש חברות אשר אסטרטגיה זאת מובילה אותם עד היום ואילו החברות עם הראש הפתוח יותר או בהתחלף דור המייסדים מבינים כי אסטרטגיה של פעם כבר לא מתאימה היום הגם שמדובר בחברות גדולות, חברות בינוניות, עסקים קטנים ובעלי המקצועות החופשיים.

ניתן להגדיר כי דווקא בתל אביב שזאת עיר אשר מכתיבה את החיים העסקיים בישראל ישנם חברות שעדיין מנוהלות על פי אסטרטגיות קודמות וזאת ללא רצון להתאים את התנהלותם למה שקורה היום במרחב העסקי.

למה אתה יכול לסמוך עלינו

לא פעם ולא פעמיים אני מגיע לחברות הפועלות שנים וכרגע מנוהלות ע"י הדור השני בדרישה לשנות את כוון החברה או העסק ולהתאים אותו לשוק הקיים, למערכת הפיננסית, לטכנולוגיה החדשה, למהלכי השיווק המתקדמים ובאמת אנו רואים ברכה בעמלנו כאשר חברות ותיקות אשר יוצאות מהקיפאון שלהם ומתחילות לנסוק קדימה.

מהלכים אלה אנו גם רואים בעסקים קטנים ובעסקים גדולים כאחד ואין נוסחא אחת לסוג של עסק כזה או אחר מה שאומר ש ליועצים בתחום העסקים יש הרבה מה לעשות באזור המרכז תל אביב וגוש דן.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן