ייעוץ עסקי בתל אביב

ייעוץ עסקי בתל אביב.

בשני העשורים האחרונים התפתח מערך העסקים בעיר תל אביב בפרט ובגוש דן בכלל.

מה קרה בתל אביב שהפעילות העסקית מתמקדת אך ורק בה ובערים הסמוכות לה. נכון, לא נמצא שם תעשיות גדולות, או מפעלים גדולים, אך בהחלט נוכל למצוא הרבה מאד פעילות בתחום הפיננסים בעיקר כמו בנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות וכן בעלי מקצועות חופשיים כמו עורכי דין, רואי חשבון (המשרדים הגדולים ביותר בארץ) מהנדסים, הנדסיים וכן תעשיית הייטק די מפותחת המתפתח בצפונה של העיר.

אפשר לציין את תל אביב כעיר משרדי הפרסום הגדולים במדינה, משרדים ראשיים של חברות וארגונים ארציים, וכמובן עיר התרבות, הבידור והמסעדנות מהטובים בארץ.

ובכן למה אני כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי כותב כך על תל אביב, או אשאל מדוע חברות כול כך גדולות וותיקות עם ניסיון של שנים נעזרים גם על ידי יועצים חיצוניים ומכאן באה התשובה.

כאשר חברה מוקמת הרי שיש לה את האסטרטגיה הראשונה או התוכנית העסקית אותה קבעה בזמן הקמתה, יש חברות אשר אסטרטגיה זאת מובילה אותם עד היום ואילו החברות עם הראש הפתוח יותר או בהתחלף דור המייסדים מבינים כי אסטרטגיה של פעם כבר לא מתאימה היום הגם שמדובר בחברות גדולות, חברות בינוניות, עסקים קטנים ובעלי המקצועות החופשיים.

ניתן להגדיר כי דווקא בתל אביב שזאת עיר אשר מכתיבה את החיים העסקיים בישראל ישנם חברות שעדיין מנוהלות על פי אסטרטגיות קודמות וזאת ללא רצון להתאים את התנהלותם למה שקורה היום במרחב העסקי.

למה אתה יכול לסמוך עלינו

לא פעם ולא פעמיים אני מגיע לחברות הפועלות שנים וכרגע מנוהלות ע"י הדור השני בדרישה לשנות את כוון החברה או העסק ולהתאים אותו לשוק הקיים, למערכת הפיננסית, לטכנולוגיה החדשה, למהלכי השיווק המתקדמים ובאמת אנו רואים ברכה בעמלנו כאשר חברות ותיקות אשר יוצאות מהקיפאון שלהם ומתחילות לנסוק קדימה.

מהלכים אלה אנו גם רואים בעסקים קטנים ובעסקים גדולים כאחד ואין נוסחא אחת לסוג של עסק כזה או אחר מה שאומר ש ליועצים בתחום העסקים יש הרבה מה לעשות באזור המרכז תל אביב וגוש דן.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן