ייעוץ עסקי בראש העיין

ייעוץ עסקי בראש העיין

יעוץ עסקי, יועץ שיווק, ראש העיין, אוכלוסיה שגודלת, אוכלוסיה מתחלפת, אוכלוסיה סוציואקנומית גבוהה חדרה לשכונות החדשות של ראש העיין תוך שמירתם של השכונות הותיקות של ראש העיין מקדמן דנן…למה החלטתי לכתוב דווקא על ראש העיין שלא כול כך בכותרות, כי יצא לי לפגוש ולעבוד עם שתי יזמים צעירים, נשואים, ואפילו עם ילדים שהחליטו לעשות סוויץ בחיים ולנסות ולהעלות מיזם עסקי…כשפונים אלי אין אצלי את המושג "לנסות" מבחינתי שאדם בא עם יזמות טובה ומעניינת שאני כיועץ עסקי ושיווקי רואה לה פוטנציאל, אין דבר כזה לנסות..יש מה שאומרים ללכת קדימה בכול הכוח…ואכן היתה לי הצלחה מאד יפה עם החברה, אני עדיין מלווה אותם, וככול שאני מכיר יותר את תושבי ראש העיין הותיקה אבל יותר את האוכלוסיה החדשה אני רואה כמה פוטנציאל אנושי יש בעיר הזה לפרוץ קדימה ולהגשים יזמות….כן, יש הרבה חברה שהיו רוצים להגשים חלומות של יזמות בתחומים שונים..הם רק צריכים את הליווי הראשון, את מי שיכוון וילמד אותם כיצד איך ולמה מתחילים…וזה מה שאנו עושים…יזמים צעירים על תפחדו ממחשבות על מיזמים ויזמות שאתם חושבים עשו להגשים זאת..בשביל זה יש יועצים עסקיים שנותנים את הלב והנשמה בשבילכם..

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן