ייעוץ עסקי בראשון לציון ראשל"צ

ייעוץ עסקי בראשון לציון ראשל"צ

אם יש עיר בישראל שאפשר לקרוא לה בירת העסקים האולטימטיבית זו ראשון לציון. אי אפשר לשכוח את הקניון הראשון שנפתח בראשון לציון באזור התעשיה הדרומי שנקרא קניון ערי החוף…המקום היה מקום לעלייה לרגל של כול תושבי המרכז..אך ההתפתחות המהירה של אזור התעשיה ראשון מערב סגר את הקניון הזה ועד היום הוא עומד כפיל לבן…אזור התעשיה ראשון מערב הפך מאזור תעשיה למרכז תרבות, קניות, בידור, וגסטרונומיה לכמעט רוב תושבי גוש דן והאזור הדרומי של הארץ קרי יבנה, אשדוד והישובים סביב. כול מרכז מסחרי שנפתח במקום נוחל הצלחה רבה אפילו שבמקום קיים ריבוי רשתות מאותו מותג ושטחי מסחר מאויישים עד אפס מקום בכול רחבי המתחם…זאת חוכמה של עיר שמעבר להתפתחות המוניציפאלית שלה וגידול תושביה ידעה להפור מרכז תעשיה לאזור הומה ושוקק אדם…נכון, במציאות של היום לכול העסקים קשה לשרוד בגלל הריבוי, השפע, התחרות ומיקור החוץ..אבל נראה שעירית ראשון לציון שמה לה למטרה להגדיל כמה שיותר את שטחי המסחר והבידור למען רווחתה ורווחת תושביה…הייתי ממליץ כיועץ עסקי לערי לווין שאומנם אין להם את כמות התושבים שיש לראשון לציון וסביבתה אך בהחלט יכולים באמצעות כלים ותכנון נכון להפוך את עירם לחיי מסחר ותרבות שוקקים מאדם….דורון עמית יועץ עסקי בראשון לציון

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן