ייעוץ עסקי בצפון

צפון הארץ הוא אחד האזורים בולטים ביותר בפריחת העסקים הקטנים לאורך השנים האחרונות. כאשר מדברים על הנושא, הדבר הראשון שעולה בראש הוא הצימרים ובתי ההארחה. כמובן שלצד הפריחה התיירותית יש גם עסקים אחרים נלווים ולכולם יש את הרצון להצליח ולקחת חלק בהתהוות תרבות של תיירות פנים. האפשרות להתפתח מבחינה עסקית בתחום התיירות ובכלל קשורה לא מעט להבנה בעולם העסקים הגדול וכמובן עם דגשים מאוד ייחודיים שיש לצפון הארץ להציע.

המלצות לקביעת מחיר מכירה

כאשר מתכננים תכנית עסקית למתחם צימרים או בית הארחה, יש לבדוק את פוטנציאל ההכנסות לעומת ההוצאות השוטפות. המחירים יכולים תמיד לנוע בין עממיות ובין יוקרה ולכל אחד יש את הזכות לקבוע את תעריפי החוויה המוצעת. ללא ספק צריך לומר כי כניסה לתחום של צימרים ודומיהם אינה יכולה להיות מהלך קצר מועד, משום שההשקעה היא גדולה וצריך לעבוד קשה כדי להחזיר אותה. לכן, התכנית העסקית חייבת להיתמך בייעוץ אסטרטגי מאוד מבוסס ומי חוקר לעומק יכול לראות את ההבדלים בין עסקים שהתבססו באמצעות איש מומחה בנושא ובין עסקים שביקשו לעשות את הכל לבד.

לצד התכנית העסקית, חשוב לתכנן גם מבחינה שיווקית. אם יש דבר אחד בטוח הוא שהשיווק יכול להגדיר עסק מצליח ומעבר לכך, שיווק טוב יגדיר עסק מוצלח. על כן, בניית תכנית שיווקית דורשת התמקדות בקהל היעד הפוטנציאלי. יש צימרים שמצעים את עצמם לזוגות צעירים ולרומנטיקנים בנשמתם ויש את מי שמציעים חופשה משפחתית מלאה שתיתן מענה לכל מבוגר וילד. לכן, כדי להבין את משמעות השיווק הנכון כדאי לחקור וללמוד, לקבל עד כמה שניתן עצות מאחרים וכמובן שייעוץ עסקי טוב מגיע מאדם שמכיר את הנושא ואת התחום, יודע להפריד בין התפל ובין העיקר ולהתמקד אך ורק בדרך הטובה והאפקטיבית ביותר למקסם את הרווחים.

מכיוון שתיירות בצפון לעיתים נחשבת עונתית, תמיד יש מקום לבחון את הגדלת והרחבת פרקי זמן התיירות לאורך השנה ואם הדבר מצליח, כולם מרוויחים. הדבר הפשוט הוא כבר לגלוש על גל החוויה התיירותית בצימרים בצפון וכך כולם מרוויחים.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן