ייעוץ עסקי בצפון

צפון הארץ הוא אחד האזורים בולטים ביותר בפריחת העסקים הקטנים לאורך השנים האחרונות. כאשר מדברים על הנושא, הדבר הראשון שעולה בראש הוא הצימרים ובתי ההארחה. כמובן שלצד הפריחה התיירותית יש גם עסקים אחרים נלווים ולכולם יש את הרצון להצליח ולקחת חלק בהתהוות תרבות של תיירות פנים. האפשרות להתפתח מבחינה עסקית בתחום התיירות ובכלל קשורה לא מעט להבנה בעולם העסקים הגדול וכמובן עם דגשים מאוד ייחודיים שיש לצפון הארץ להציע.

המלצות לקביעת מחיר מכירה

כאשר מתכננים תכנית עסקית למתחם צימרים או בית הארחה, יש לבדוק את פוטנציאל ההכנסות לעומת ההוצאות השוטפות. המחירים יכולים תמיד לנוע בין עממיות ובין יוקרה ולכל אחד יש את הזכות לקבוע את תעריפי החוויה המוצעת. ללא ספק צריך לומר כי כניסה לתחום של צימרים ודומיהם אינה יכולה להיות מהלך קצר מועד, משום שההשקעה היא גדולה וצריך לעבוד קשה כדי להחזיר אותה. לכן, התכנית העסקית חייבת להיתמך בייעוץ אסטרטגי מאוד מבוסס ומי חוקר לעומק יכול לראות את ההבדלים בין עסקים שהתבססו באמצעות איש מומחה בנושא ובין עסקים שביקשו לעשות את הכל לבד.

לצד התכנית העסקית, חשוב לתכנן גם מבחינה שיווקית. אם יש דבר אחד בטוח הוא שהשיווק יכול להגדיר עסק מצליח ומעבר לכך, שיווק טוב יגדיר עסק מוצלח. על כן, בניית תכנית שיווקית דורשת התמקדות בקהל היעד הפוטנציאלי. יש צימרים שמצעים את עצמם לזוגות צעירים ולרומנטיקנים בנשמתם ויש את מי שמציעים חופשה משפחתית מלאה שתיתן מענה לכל מבוגר וילד. לכן, כדי להבין את משמעות השיווק הנכון כדאי לחקור וללמוד, לקבל עד כמה שניתן עצות מאחרים וכמובן שייעוץ עסקי טוב מגיע מאדם שמכיר את הנושא ואת התחום, יודע להפריד בין התפל ובין העיקר ולהתמקד אך ורק בדרך הטובה והאפקטיבית ביותר למקסם את הרווחים.

מכיוון שתיירות בצפון לעיתים נחשבת עונתית, תמיד יש מקום לבחון את הגדלת והרחבת פרקי זמן התיירות לאורך השנה ואם הדבר מצליח, כולם מרוויחים. הדבר הפשוט הוא כבר לגלוש על גל החוויה התיירותית בצימרים בצפון וכך כולם מרוויחים.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן