ייעוץ עסקי במרכז המלצות לפתיחת עסק

זהו החלטנו שאנו עוברים להיות עצמאים!

יש בנו את התחושה של "פספוס" כאשר אנו עובדים עבור מישהו אחר שכן או לא מעריך את היכולות שלנו והתרומה לעסק או לחברה שלו, בנוסף אני יודע שאם אני אצא לשוק בו אני מתמקצע כ עצמאי אזי ההצלחות שלי יהיו מרובות, אני יודע איך לעשות שהעלות לא תהיה יקרה, אוכל למכור את מקצועיותי ואת מרכולתי. וזהו…אני מחליט ללכת לחיים עצמאיים.

התייעצתי עם חמי שהוא רואה חשבון, אם חבר של אחי שהוא עורך דין, לקחתי קורס מזורז בניהול ושיווק, והנה אני יודע לצאת לדרך עם מעט הכסף שקיבלתי פיצויים מעבודתי, פתיחת תוכנת חסכון או שניים, אולי הלוואה מהבנק (שלא תזיק) ואני ערוך כולי לפתיחת העסק ולהצליח בו, עשיתי לי תוכנות ואני יודע מה לעשות!!!

אז שלא!!! אתה עדיין לא מוכן!! וגם שתהיה מוכן ייקח לך זמן להבין מה זה עסק, מה זה מיזם חדש, מה זה להיות עצמאי, מה זה לנהל חשבון בנק עסקי, תזרים מזומנים, קשיים ביוקרתיים, פתאום אתה שומע על עוד כאלה שגם הם יצאו מעולם השכיר ופותחים עסקים גם דומים לעסק או למיזם שאתה פותח, פתאום אתה מבין שהעולם הזה של עצמאות לא דומה בכלל לעולם היותך שכיר, ואני מתחיל לקבל רגליים רועדות, אבל אין ברירה את המעשה עשייתה ודרך חזרה אין רק דרך לפרוץ קדימה. כול זה ואתה עדיין לא מבין שכול העצות שקיבלת מחברים, מכאלה שיש להם עסקים, מהבנקים, מרואי החשבון כולם היו "עצות" טובות אך לא כאלה שיכלו ללוות אותך על מנת לעשות את הדברים נכון.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני פוגש שכירים באמצע הדרך בהיותם עצמאים כאשר ראשם מונח בכף ידם והם שוברי עצות מה עושים? למה לא עשינו את זה אחרת? למה לא התכוננו לזה אחרת? חשבנו שזה הרבה יותר קל ממה שזה באמת.. וכך יוצא שהעסק שלהם או המיזם שהקימו הולך וקורס…והאמינו לי זה קורה כמעט לכול לקוח שני שפונה לתמיכה וליווי עסקי.

רבים מעולם השכירים מאמינים שעסק זה רואה חשבון, עו"ד. רבים חושבים שהפתרונות העסקיים וקיצורי הדרך באים דווקא מעולם היועצים והמלווים העסקיים, בישראל יש כמה מכללות המלמדות ניהול עסקים, או קורסים של מטי הנוגעות בהתנהלות עסקית אבל באקלים העסקי והתעסוקתי בארץ ישראל הוא כול כך שונה ממה שאפשר לקלוט בראש כך שביום שמנהל הבנק מתקשר לעסק מנהלו או בעל העסק מפסיקים לחשוב מה למדו בקורס וראשם כרגע עסוק רק בכיבוי שריפות.

המלצות לפתיחת עסק 

ייעוץ עסקי תורם המון להתנהלות והצלחה של עסק, עסק, אשר יש בו יועץ עסקי מלווה הוא עסק שמנוהל נכון ואייתו ניתן להתקדם הלאה מבלי לחשוש ממפלות והתרסקויות, רק שהקהל בישראל לא הפנים זאת עדיין ולא לקח דוגמאות טובות כפי שקורה בארצות המתפתחות ארצות הברית אירופה ודומיהם.

הכותב הוא מומחה בפיתוח עסקי יועץ עסקי ושיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן