ייעוץ עסקי במרכז המלצות לפתיחת עסק

זהו החלטנו שאנו עוברים להיות עצמאים!

יש בנו את התחושה של "פספוס" כאשר אנו עובדים עבור מישהו אחר שכן או לא מעריך את היכולות שלנו והתרומה לעסק או לחברה שלו, בנוסף אני יודע שאם אני אצא לשוק בו אני מתמקצע כ עצמאי אזי ההצלחות שלי יהיו מרובות, אני יודע איך לעשות שהעלות לא תהיה יקרה, אוכל למכור את מקצועיותי ואת מרכולתי. וזהו…אני מחליט ללכת לחיים עצמאיים.

התייעצתי עם חמי שהוא רואה חשבון, אם חבר של אחי שהוא עורך דין, לקחתי קורס מזורז בניהול ושיווק, והנה אני יודע לצאת לדרך עם מעט הכסף שקיבלתי פיצויים מעבודתי, פתיחת תוכנת חסכון או שניים, אולי הלוואה מהבנק (שלא תזיק) ואני ערוך כולי לפתיחת העסק ולהצליח בו, עשיתי לי תוכנות ואני יודע מה לעשות!!!

אז שלא!!! אתה עדיין לא מוכן!! וגם שתהיה מוכן ייקח לך זמן להבין מה זה עסק, מה זה מיזם חדש, מה זה להיות עצמאי, מה זה לנהל חשבון בנק עסקי, תזרים מזומנים, קשיים ביוקרתיים, פתאום אתה שומע על עוד כאלה שגם הם יצאו מעולם השכיר ופותחים עסקים גם דומים לעסק או למיזם שאתה פותח, פתאום אתה מבין שהעולם הזה של עצמאות לא דומה בכלל לעולם היותך שכיר, ואני מתחיל לקבל רגליים רועדות, אבל אין ברירה את המעשה עשייתה ודרך חזרה אין רק דרך לפרוץ קדימה. כול זה ואתה עדיין לא מבין שכול העצות שקיבלת מחברים, מכאלה שיש להם עסקים, מהבנקים, מרואי החשבון כולם היו "עצות" טובות אך לא כאלה שיכלו ללוות אותך על מנת לעשות את הדברים נכון.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני פוגש שכירים באמצע הדרך בהיותם עצמאים כאשר ראשם מונח בכף ידם והם שוברי עצות מה עושים? למה לא עשינו את זה אחרת? למה לא התכוננו לזה אחרת? חשבנו שזה הרבה יותר קל ממה שזה באמת.. וכך יוצא שהעסק שלהם או המיזם שהקימו הולך וקורס…והאמינו לי זה קורה כמעט לכול לקוח שני שפונה לתמיכה וליווי עסקי.

רבים מעולם השכירים מאמינים שעסק זה רואה חשבון, עו"ד. רבים חושבים שהפתרונות העסקיים וקיצורי הדרך באים דווקא מעולם היועצים והמלווים העסקיים, בישראל יש כמה מכללות המלמדות ניהול עסקים, או קורסים של מטי הנוגעות בהתנהלות עסקית אבל באקלים העסקי והתעסוקתי בארץ ישראל הוא כול כך שונה ממה שאפשר לקלוט בראש כך שביום שמנהל הבנק מתקשר לעסק מנהלו או בעל העסק מפסיקים לחשוב מה למדו בקורס וראשם כרגע עסוק רק בכיבוי שריפות.

המלצות לפתיחת עסק 

ייעוץ עסקי תורם המון להתנהלות והצלחה של עסק, עסק, אשר יש בו יועץ עסקי מלווה הוא עסק שמנוהל נכון ואייתו ניתן להתקדם הלאה מבלי לחשוש ממפלות והתרסקויות, רק שהקהל בישראל לא הפנים זאת עדיין ולא לקח דוגמאות טובות כפי שקורה בארצות המתפתחות ארצות הברית אירופה ודומיהם.

הכותב הוא מומחה בפיתוח עסקי יועץ עסקי ושיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן