ייעוץ עסקי בירושלים

ייעוץ עסקי בירושלים

ירושלים בירת ישראל, עיר של קודש, עיר של תרבות, עיר של ממשל, אבל כיועץ עסקי צר לי לקבוע שזו לא עיר של מסחר ועסקים חמים..ירושלים על פי גודלה וגודל תושביה היתה צריכה להיות מבחינה מסחרית בטח לא פחות מראשון לציון. אבל אם מסתכלים על המקומות העסקיים של העיר מתחילים בגבעת שאול שבה נבנו משרדים גבוהים אך מרביתם נראים כפילים לבנים, ללא תחזוקה מתאימה וללא התחדשות, עוברים דרך אזור תעשיה תלפיות ששם רוב המסחר מתנהל בין רחובותיה של השכונה ללא מיקוד, ללא הכוונה ללא גירוי הפוטנציאל של הלקוח הירושלמי, עובר את מרכז העיר בה תפשה הרכבת הקלה את סוחרי העיר והעסקים בה עם התחתונים מטה והשאירה אותם ערומים כערייה מפרנסתם..אחוז העסקים שנסגרו במרכז העיר הינו מן הגבוהים בסטטיסטיקה הארצית…המקום היחידי בעיר ירושלים בה מרוכזים שטחי מסחר מוסדרים, ממותגים, הינו קניון מלחה במערב העיר…אך כמה עסקים כבר יכולים להיות בקניון אחד ובפרט שגודלו לא מהקניונים הגדולים בישראל…כול זה משאיר את תושבי ירושלים מתרוצצים מאזור לאזור על מנת לנסות ולהנות ממגוון רחב של מוצרים ושירותים עסקיים, העיר הזאת וראשיה לצערי לא השכילו לפתח מרכזי קניות ועסקים, ואו משרדים מכובדים בכדי לתת מענה הולם לתושבים ואפשרות של עסקים להתפתח ולהתבלט….לסיכום הנושא אני בהחלט מציע לפרנסי העיר ולראש העיר לשבת ביחד ולמצוא את הדרך והמקום בכדי להעשיר את תושבי העיר במרכזי קניות ובידור ולתת לעסקים אפשרות להתפרנס כתוצאה מריכוזיות של מרכזים המושכים אליהם מספר רב של לקוחות…יועץ עסקי דורון עמית – יעוץ עסקי בירושלים

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן