ייעוץ עסקי בירושלים

חיפשתם יועץ עסקי בירושלים? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

ירושלים היא עיר שרבים נוהרים אליה מדי שנה כדי ליהנות מכל מה שיש לה להציע וכתוצאה מכך ניתן לראות גם פריחה כלכלית של עסקים קיימים וגם פתיחה של עסקים רבים. אחת המגמות היא הקמה של עסקים קולינאריים רבים, כחלק מתרבות המסעדנות וההנאה הקולינארית הכללית במדינה. אך גם בירושלים יכולות להיות לעסק בעיות לא פשוטות. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי באובדן עקבי של לקוחות וירידה בהכנסות, בהוצאות גדולת מדי שאינן נמצאות בשליטת הבעלים והנה הופך לו עסק לכושל עד שיום אחד אין ברירה וחייבים לסגור.

מצבי גסיסה של עסקים קיימים או מקרים של פתיחת עסק בצורה לא טובה ניתן לתקן ולשפר באופן משמעותי, כאשר האפשרות היא לעבוד דווקא עם יועץ עסקי, עם אדם חיצוני לעסק ואובייקטיבי מבחינת עולם התוכן הרגשי שהבעלים נמצא בו ואם מתגברים על בעיות כמו רצון לשמור את כל המידע לעצמו או מחשבות על יכולות עסקיות גבוהות, הבעלים יכול לקבל את שותפותו של היועץ בתהליך קבלת ההחלטות ומכאן ניתן להתחיל דרך חדשה לעידוד הצמיחה העסקית לאורך תקופה שתוגדר מראש.

מדוע יש חשש להעסיק יועץ עסקי

יש לציין כי הקמת עסק היא לא מטרה מעכשיו לעכשיו, אלא חשוב להיכנס לתחום בעיניים פקוחות ומפוקחות לכמה שנים טובות. הרי עסק לוקח זמן לתכנן ולהקים, ההרצה היא גם תקופה של כמה חודשים ואז גם צריך להתחיל להרוויח. לכן הבחירה בעסק לטווח קצר תהיה לא נכונה בעליל, אפילו בירושלים. עם היועץ העסקי ניתן להגיע להבהרת הנקודות שלא היו בתודעת הבעלים, להבין את התהליכים שקרו לאורך זמן ולא נראו על ידי אף אחת ומעבר לכך, החולשות והעוצמות של העסק עולים על דף והנה ניתן גם להתגבר על כשלים פיננסיים, ניהוליים ואחרים.

ההמלצה היא לבדוק כיצד יועץ עסקי יכול לעזור. דבר חשוב לא פחות היא לא רק לעבוד עם איש מקצוע מומחה וזהו, אלא חשובה הכימיה. החיבור בין היועץ ובין הלקוח צריך להיות טבעי ולפחות חיובי, כאשר מתפתחת מערכת אמון הדדית שתעזור לכל הצדדים להרוויח מתהליך הייעוץ במלואו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן