ייעוץ עסקי בירושלים

חיפשתם יועץ עסקי בירושלים? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

ירושלים היא עיר שרבים נוהרים אליה מדי שנה כדי ליהנות מכל מה שיש לה להציע וכתוצאה מכך ניתן לראות גם פריחה כלכלית של עסקים קיימים וגם פתיחה של עסקים רבים. אחת המגמות היא הקמה של עסקים קולינאריים רבים, כחלק מתרבות המסעדנות וההנאה הקולינארית הכללית במדינה. אך גם בירושלים יכולות להיות לעסק בעיות לא פשוטות. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי באובדן עקבי של לקוחות וירידה בהכנסות, בהוצאות גדולת מדי שאינן נמצאות בשליטת הבעלים והנה הופך לו עסק לכושל עד שיום אחד אין ברירה וחייבים לסגור.

מצבי גסיסה של עסקים קיימים או מקרים של פתיחת עסק בצורה לא טובה ניתן לתקן ולשפר באופן משמעותי, כאשר האפשרות היא לעבוד דווקא עם יועץ עסקי, עם אדם חיצוני לעסק ואובייקטיבי מבחינת עולם התוכן הרגשי שהבעלים נמצא בו ואם מתגברים על בעיות כמו רצון לשמור את כל המידע לעצמו או מחשבות על יכולות עסקיות גבוהות, הבעלים יכול לקבל את שותפותו של היועץ בתהליך קבלת ההחלטות ומכאן ניתן להתחיל דרך חדשה לעידוד הצמיחה העסקית לאורך תקופה שתוגדר מראש.

מדוע יש חשש להעסיק יועץ עסקי

יש לציין כי הקמת עסק היא לא מטרה מעכשיו לעכשיו, אלא חשוב להיכנס לתחום בעיניים פקוחות ומפוקחות לכמה שנים טובות. הרי עסק לוקח זמן לתכנן ולהקים, ההרצה היא גם תקופה של כמה חודשים ואז גם צריך להתחיל להרוויח. לכן הבחירה בעסק לטווח קצר תהיה לא נכונה בעליל, אפילו בירושלים. עם היועץ העסקי ניתן להגיע להבהרת הנקודות שלא היו בתודעת הבעלים, להבין את התהליכים שקרו לאורך זמן ולא נראו על ידי אף אחת ומעבר לכך, החולשות והעוצמות של העסק עולים על דף והנה ניתן גם להתגבר על כשלים פיננסיים, ניהוליים ואחרים.

ההמלצה היא לבדוק כיצד יועץ עסקי יכול לעזור. דבר חשוב לא פחות היא לא רק לעבוד עם איש מקצוע מומחה וזהו, אלא חשובה הכימיה. החיבור בין היועץ ובין הלקוח צריך להיות טבעי ולפחות חיובי, כאשר מתפתחת מערכת אמון הדדית שתעזור לכל הצדדים להרוויח מתהליך הייעוץ במלואו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן