ייעוץ עסקי בירושלים

ייעוץ עסקי בירושלים

למעשה מה עשתה עירית ירושלים בעשור האחרון? לדעתי ראשי העיר הציבו לעצמם מטרה להיות עיר המייבאת תירים,הופכת את התחבורה הציבורית לתחבורה מתקדמת כמו בשאר בירות העולם, מפתחת אזורי תירות, יוצרת מיצגים ואירועים מושכי קהל וסותמת את העיר בפני תושביה ועסקיה שלמעשה משלמים את הכסף עבור הפקות האגו האלו.למעשה אם  נשפוט את התנהלותה של הנהלת העיר ב-10 שנים האחרונות..נראה צפצוף אחד ארוך על העסקים והתושבים הפנימיים של העיר…במהלך 10 השני האחרונות בו בנתה העיר את הרכבת הקלה נסגרו מספר רב של עסקים, אנשים איבדו את כול הונם, והמסחר כולל השוק המיתולוגי מחנה יהודה איבד מערכו וממפרנסיו….זה לא שבזמן זה הופחתו לעסקים בירושלים דמי הארנונה או דמי השלטים..כלום…ארנונה חייבת להגבות שהרי איך יבנו רכבת קלה עבור האגו והתירים…ואז באה הרכת הקלה בירושלים, ושינויי התחבורה הציבורית בירושלים, ושוב אזרחי ירושלים לא יכלו להגיע למרכז העיר אותם כול כך אהבו….למה כי העיריה העדיפה אגו ותירים…ומה קורה היום בירושלים…אין אף מרכז מסחרי מסודר ונאה כמו בבירות העולם, תושבים לא יכולים להגיע למרכז העיר, עסקים נסגרים בירושלים, מי שמסתובב במרכז העיר בירושלים יכול לראות כול חנות שלישית להשכרה…וכך הצליחה העיר ירושלים ופרנסיה המכובדים להפוך את עסקי העיר ששילמו עבור שגעונות העיריה ללא פרנסה…האם זו כלכלה בריאה? האם זו גישה לבנות משהו על גבו של האחר? יחשבו כך ערים אחרות לפני שהם עושים טעויות כאלה גדולות….דרך אגב לאחר 10 שנים של סבל הסוחרים בירושלים במרכז העיר קיבלו אלה מתנה מהרכבת הקלה תמונה ממוסגרת של הרכבת…הידד

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן