ייעוץ עסקי בחיפה

ייעוץ עסקי בחיפה – להמריא אל ההצלחה

בהיותה עיר נמל, תעשייה ומסחר מהחשובות בארץ, חיפה מהווה מוקד פעילות של מגוון בתי עסק בענפים ותחומים שונים. יחד עם זאת, הצלחה עסקית בעיר זו דורשת היכרות מעמיקה עם מאפייניה וההזדמנויות שהיא מציעה. הידע המקצועי מסופק במלואו על ידי דורון עמית ייעוץ עסקי, משרד ייעוץ ותיק, מנוסה ואיכותי המכיר היטב את הנתונים העסקיים של חיפה וסביבתה. בתור שכזה, ככזה המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ עסקי בחיפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש.

יעוץ הנשען על ניסיון וידע רב בתחום

אם הצלחה בענף עסקי מסוים דורשת הרבה ידע וניסיון בתחום, על אחת כמה וכמה הדבר נכון כשאנו באים לייעץ לבעלי ומנהלי עסקים. איכויות אלו בדיוק מצויות באמתחתו של דורון עמית, הפועל כבר יותר מ-4  עשורים בעולם העסקים. לכן, פנייה אל משרדנו תבטיח לכם שירותי ייעוץ מקיפים ומקצועיים ביותר, הכוללים את כל הנחוץ לתפקודו התקין של בית העסק. שירותינו כוללים בין היתר  הכוונה וייעוץ בפיתוח והקמת עסק, תכנון אסטרטגיה שיווקית, בניית תוכנית עסקית, וכן סיוע בגיוס הון, קבלת החלטות, הכשרת עובדים, ניהול משברים ומקסום מכירות. אלו הכלים שיאפשרו לכם להוביל את עסקכם אל המסלול הנכון, לניצול מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

להביא את העסק למקום הרבה יותר טוב

ייעוץ עסקי בחיפה המסופק על ידינו מעניק למנהלי ומנכלי חברות סיוע והכוונה צמודים ואישיים. הייעוץ יאפשר לכם לבחון את מצב וביצועי העסק מעבר לדרישות תפעולו השוטף, ומכאן לשפר את אופן התנהלותו תוך פיזור סיכונים לכדי עלייה ניכרת ברמת רווחיותו וצמיחתו. כמו כן, אנו נסייע לכם להגיע למסקנות הטובות ביותר בכל הקשור לניהול ותפקוד העסק, בין אם מבחינת מצבו הכלכלי, ניהול האשראי עבורו, שיפור תזרים המזומנים ושיפור מכירות העסק.

לקבלת ייעוץ עסקי בחיפה

למעשה, לבתי עסק רבים בחיפה יש פוטנציאל גבוהה מאוד להצליח, אך במקרים רבים הוא אינו מומש עד תום בשל חוסר ידע, משאבים או זמן. משרד דורון עמית ייעוץ עסקי מעניק לכם הזדמנות יוצאת דופן להצעיד את העסק שלכם קדימה, ובאמת להביא לכדי מימוש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

אם ברצונכם לדעת עוד על שירותינו, של ייעוץ עסקי בצפון חיפה והסביבה –

 הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 077-3455375, לקביעת פגישת היכרות ולקבלת פרטים נוספים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן