ייעוץ עסקי בהרצליה

חיפשתם ייעוץ עסקי בהרצליה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

הרצליה היא אחת הערים המרכזיות בישראל ומיקומה כעיר חוף עם גישה נוחה לגוש דן מאפשרת לה להוות בסיס עסקי מאוד פורה עבור תושבי העיר, תושבי הסביבה ואחרים.עסקים רבים נפתחים מדי שנה בהרצליה, כמו בכל מקום אחר בארץ, אך גם שם הסטטיסטיקה העגומה של סגירת עסקים לאחר תקופה לא ארוכה אינה מאפשרת מקום לאופטימיות. כאן המקום לומר כי אל מול הסטטיסטיקה יש לא מעט דרכים להתמודד ואחת מהן היא עבודה צמודה עם יועץ עסקי מקצועי.

ייעוץ עסקי בהרצליה, כמו בכל מקום אחר, הוא חלק שצריך להיות בלתי נפרד מהפעילות העסקית הייחודית לכל אחד ואחת. כדי למצוא את היועץ העסקי המתאים לנו, מה שצריך לעשות זה לחפש ולבדוק, לראות אלו המלצות אנחנו יכולים להשיג, וכמובן לראות מהו הניסיון. דגש מאוד חשוב על בחירת איש המקצוע הוא החיבור האנושי. יועץ עסקי הוא בן אדם ממש כמו בעל העסק ששוכר אותו ולמרות זאת, צריך להיות מעין חיבור חברותי שיוכל לעגן את שיתוף הפעולה העתידי.

המלצות לשיווק נכון

בעלי עסקים רבים עדיין מתלבטים האם לשכור את שירותיו של יועץ עסקי, כאשר הסיבות יכולות להיות גם אגו שלא נותן לאף אחד אחר לקבל את ההחלטות העסקיות וגם תפיסה לא נכונה שהעסק רק יוציא כסף על איש המקצוע ולא יחזיר. אז זהו, שההיפך הוא הנכון. האגו לא יכול לתת לבעל עסק לקבוע, שכן מדובר במהלך שפוגע ברציונאליות של קבלת ההחלטות. גם חשוב לציין כי למרות ששכרו של היועץ העסקי חייב לצאת מכיסו של בעל העסק כלקוח, עדיין זו צריכה להיחשב השקעה ולא הוצאה.

נקודה למחשבה היא האובייקטיביות של היועץ לעומת הבעלים. צריך לא אחת לקבל החלטה שקולה שתיתן את יריית הפתיחה לתהליך ארוך טווח שלא תמיד ניתן לראות אותו וכאן המקום דווקא לסמוך על היועץ ולהבין שמדובר בהחלטה המבוססת על מערכת שיקולים שחשוב לשתף את הבעלים כשותף עסקי. בסופו של דבר, העסקת היועץ תוכל להניב פירות משמעותיים ורווחים מאוד גדולים, בהתאם לכל תכנית עסקית מסודרת שתיכתב ותיושם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן