ייעוץ עסקי בהרצליה

חיפשתם ייעוץ עסקי בהרצליה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

הרצליה היא אחת הערים המרכזיות בישראל ומיקומה כעיר חוף עם גישה נוחה לגוש דן מאפשרת לה להוות בסיס עסקי מאוד פורה עבור תושבי העיר, תושבי הסביבה ואחרים.עסקים רבים נפתחים מדי שנה בהרצליה, כמו בכל מקום אחר בארץ, אך גם שם הסטטיסטיקה העגומה של סגירת עסקים לאחר תקופה לא ארוכה אינה מאפשרת מקום לאופטימיות. כאן המקום לומר כי אל מול הסטטיסטיקה יש לא מעט דרכים להתמודד ואחת מהן היא עבודה צמודה עם יועץ עסקי מקצועי.

ייעוץ עסקי בהרצליה, כמו בכל מקום אחר, הוא חלק שצריך להיות בלתי נפרד מהפעילות העסקית הייחודית לכל אחד ואחת. כדי למצוא את היועץ העסקי המתאים לנו, מה שצריך לעשות זה לחפש ולבדוק, לראות אלו המלצות אנחנו יכולים להשיג, וכמובן לראות מהו הניסיון. דגש מאוד חשוב על בחירת איש המקצוע הוא החיבור האנושי. יועץ עסקי הוא בן אדם ממש כמו בעל העסק ששוכר אותו ולמרות זאת, צריך להיות מעין חיבור חברותי שיוכל לעגן את שיתוף הפעולה העתידי.

המלצות לשיווק נכון

בעלי עסקים רבים עדיין מתלבטים האם לשכור את שירותיו של יועץ עסקי, כאשר הסיבות יכולות להיות גם אגו שלא נותן לאף אחד אחר לקבל את ההחלטות העסקיות וגם תפיסה לא נכונה שהעסק רק יוציא כסף על איש המקצוע ולא יחזיר. אז זהו, שההיפך הוא הנכון. האגו לא יכול לתת לבעל עסק לקבוע, שכן מדובר במהלך שפוגע ברציונאליות של קבלת ההחלטות. גם חשוב לציין כי למרות ששכרו של היועץ העסקי חייב לצאת מכיסו של בעל העסק כלקוח, עדיין זו צריכה להיחשב השקעה ולא הוצאה.

נקודה למחשבה היא האובייקטיביות של היועץ לעומת הבעלים. צריך לא אחת לקבל החלטה שקולה שתיתן את יריית הפתיחה לתהליך ארוך טווח שלא תמיד ניתן לראות אותו וכאן המקום דווקא לסמוך על היועץ ולהבין שמדובר בהחלטה המבוססת על מערכת שיקולים שחשוב לשתף את הבעלים כשותף עסקי. בסופו של דבר, העסקת היועץ תוכל להניב פירות משמעותיים ורווחים מאוד גדולים, בהתאם לכל תכנית עסקית מסודרת שתיכתב ותיושם.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן