עסקים בבאר שבע, ייעוץ עסקי

יועץ עסקי מומלץ
עסקים בבאר שבע, ייעוץ עסקי

 מדוע עסקים קורסים באזור באר שבע והדרום אשדוד ואשקלון?

14% מהקריסות העסקיות במשק הישראלי מרוכזות באזור באר שבע והדרום, אשדוד ואשקלון.

מה שמצביע על 6000 עסקים הקורסים באזור באר שבע והדרום, אשדוד, ואשקלון

למה?

מדוע אזור שגם כך נמצא במיעוט עסקים ובמיזמים מועטים, קורסים.

כלל ברור הוא אך ללא כול סיבה וסימוכין כי כול מדינה בעולם הדרום הוא בסולם מטה והצפון הוא מעלה. למה? לא יודע, לא מוצא הסבר הגיוני לתופעה הנ"ל.

אם נקשור את הכללה שעשיתי ניתן להבין כי אזור הדרום אינו משופע באנשים עם מצב כלכלי גבוהה ולפיכך גם הפעילות העסקית באזור באר שבע הדרום אשדוד ואשקלון נמוכה היא.

לעומת זאת כ-יועץ עסקי אני ער לעובדה שגם באר שבע, אשקלון, אשדוד הם ערים מתפתחות מאד הן באוכלוסייה, הן במוסדות החינוך בערים, והן בפתיחה של מרכזיים מסחריים חדשים וחדשניים. אך הבעיה המרכזית נשארת בעינה ולציבור הדרומי אין אותם האפשרויות (אולי?) של אלה מהערים המרכזיות.

אז בצדק, תבואו ותשאלו, איך נבנים מרכזים כאלה גדולים באזורים אלה, מרכזים מסחריים קמעונאים וכ"ד התשובה שלי תהיה לכם לאחר שבדקתי את הנושא הוא שלקוחות פשוט "נודדים" הדבר עד כדי כך מובן על כי יש סיפור על קבוצת יזמים שהחליטה לפתוח בעיר אשדוד מרכז מסחרי גדול כדוגמת המרכז המסחרי "היחידי" בעיר שלפני פתיחתו החליטו הבעלים של המרכז הפעיל לרכוש את השטח אשר עליו היו אמורים להבנות המרכז המסחרי החדש ולו רק שלא יהיה עוד מרכז מסחרי אחר אלטרנטיבי לקיים בשביל שלא יאבד מערכו ומפרנסתו. ואכן מי שמסתובב או מכיר את העיר אשדוד לא יכול להצביע על יותא ממרכז מסחרי אחד ויחיד המשמש את אזרחי העיר ואני מאמין כי מקיים יפה מאד את בעלי המתחם והשוכרים השוכרים בו את עסקם.

זאת למעשה, מחשבה ברוכה מצד אחד ע"י היזם הקיים אך מצד שני אולי זו אכזבה ללקוח הפוטנציאלי אשר לו נחסמה האפשרות ליהנות ממתחם אחר. לעומת זאת בעיר באר שבע נפתחו בטווח של 10 שנים שלושה מרכזי קניות גדולים ובסך הכול הכללי על כול מרכז חדש שנפתח הקהל פשוט עבר לרכוש את מוצריו או ליהנות מחוויית הקנייה במתחם החדש וזנח כרוח רפאים את המתחם הישן.

שני המקרים הקיצוניים זה מזה הם לא טובים כול אחד מהצד שלו.

כ-יועץ עסקי באזור באר שבע והדרום אשדוד ואשקלון, אני לא שולל גישה זאת או אחרת אני רק הייתי רוצה לראות מיזמים חדשים של יזמים צעירים ומבוגרים כאחד נכנסים לתחום העסקים באזור הדרום וכמו כן לחזות בעסקים בקשיים נעזרים בגורמים חיצוניים על מנת שיוכלו לקיים את עסקיהם ולא משנה באיזה תחום לרווחתם.

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן