ייעוץ לפתיחת עסק

האם אשראי זו הבעיה של מרבית בעלי העסקים בישראל?

הנה יוצא לנו לשמוע כי הצעת חוק מונחת על שולחן הכנסת בו מדינת ישראל תתיר לאנשי הון או חברות הון לאפשר אשראי בנקאי לעסקים אשר לא מצאו את בקשותיהם מתקבלות ע"י הבנקים או מקורות המימון המוכרים החוץ בנקאיים.

השאלה המתבקשת מכול היא: האם באמת אנשי עסקים או עסקים צריכים להעמיק את הגרעון שלהם או כדי לכסות את תזרים המזומנים שלהם, או חובות עבר, או פעילות הפסדית!

כ יועץ עסקי אני יכול לכתוב קטגורית כי רוב בקשות האשראי המבוקשות היום ע"י עסקים, אותם אלה הנמצאים בין הסטטיסטיקה המסוכנת של טרום סגירת העסק הם אלה שדורשים אשראי נוסף כול זאת בכדי להציל את העסק שלהם, קליינטים אחרים של צורכי אשראי הם אלה אשר השקיעו בעסקים שלהם, שמו את הונם והאשראי שניתן להם והגיעו לרגע שהכסף נגמר ואין יותר אפשרות לממן את פעילות העסק.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מכוון תמיד את ההשקעה בצורה כזאת ש-1/3 אני משאיר כבטחון להמשך תפעול העסק אחרי שהוא נפתח ומכוון את 2/3 ההשקעה בדרך כזאת שתוכל להרים את המיזם, להפעילו לתקופת מה ואז במידה וכניסת הכספים לא עומדת בתוכנית העסקית אז לבצע פעולת אחרת או לשנות קו עם מימון מוכן מראש.

כמי שנותן ליווי עסקי יש עסקים שכלל לא מגיעים לשלב השלישי ושם הם נעצרים!

ואז מתחילים לחפש כספים בכול מיני אפיקים שונים וכנראה מכאן באה אותה הצעת חוק למנות עוד כמה גופים שיתנו אשראי לעסקים, אשראי במימון נמוך, אך יכולים להעמיק את הבורות הנפערים בעסקים קיימים או בעסקים חדשים.

למה לבחור בנו

בנושא זה אנו יכולים ללמוד מכול אותם עסקים שההלוואות בערבות מדינה נחטפו על ידיהם כמו פטריות לאחר הגשם, הגישו תכניות גרנדיוזיות להשקעה בעסק אבל בפועל הכסף הלך לכיסוי חובות ולא יותר מזה! ומי בכלל בדק את הבקשות מול הביצוע? אף אחד! וכך העמיקו עסקים את החובות שלהם יותר והקשו מאד על הפעילות התזרימית השוטפת של העסק.  

חייבים לסיים את חגיגת האשראי והניסיון לפתור עסקים מנוהלים לא נכון בעזרת כסף, זה בדיוק דומה למחלת הסרטן לא עלינו המטופלת באמצעות כדורי "אקומול". לא זאת הדרך לפתור בעיות קיום בעסקים זו בדיוק הדרך להפיל עוד חללים.

לצערי מיום ליום אני חווה עסקים קיימים ועסקים חדשים שנפתחים ללא כול ידע וניסיון בניהול תקין והלך המחשבה שלהם לוקה כול כך בחסר דבר שמביא אותם לפתוח עסק להפסיד כסף ולסגור מלא חובות והתחייבויות  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן