ייעוץ לפתיחת עסק

יעוץ לפתיחת עסק חדש

בדורון עמית ייעוץ עסקי ממתינים לכם הידע והכלים המקצועיים לביצוע נכון, יעיל ורווחי של פתיחת עסק חדש או רכישת עסק קיים. אנו מסייעים ללקוחותינו בבחינה מקיפה ומלאה של כדאיות המהלך. כאשר מדובר בעסק קיים כוללת הבחינה בדיקת מאזנים מבוקרים או מאזני רווח והפסד, וכן דוחות מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי וניכוי עובדים במהלך ששת החודשים האחרונים של פעילות העסק. את הנתונים אנו מנתחים מהיבטים שונים, לרבות בדיקתם מבחינה ניהולית, לוגיסטית ושיווקית.  מעבר לכך, אנו מכוונים את לקוחותינו לבחינת תפקודו השוטף של העסק, למשל על ידי תחקור ספקים ולקוחות שלו.

ייעוץ והכוונה לרכישת והקמת העסק

במידה והעסק הנבחן נמצא ראוי להשקעה, אנו מייעצים ומכוונים את לקוחותינו בניהול משא ומתן ובסגירת העסקה. בנוסף, אנו מסייעים לבעלי עסקים בהליכי רישום ופתיחת העסק. בד בבד, אנו מתכננים לכל לקוח תוכנית עסקית שתאפשר לו השגת מקורות מימון כדאיים. ותגבש את גישת ניהולו של העסק באופן מקצועי, נכון ומוסדר לטווח הקצר והארוך כאחד.

כלים מקצועיים – להעיז לחשוב רחוק

אנו מאמינים שמיזמים ועסקים חדשים בעלי פוטנציאל שיווקי ועסקי יכולים להגיע רחוק מאוד. זאת, עם הרבה תעוזה, אומץ ויצירתיות הנשענים על אסטרטגיות שיווק וגיוס הון מצליחות ומקוריות, ונתוני שוק ריאליים עכשוויים ועתידיים. כלומר, אצלנו תזכו לקבל ייעוץ לפתיחת עסק שלא רק יסייע לכם לשרוד, אלא יזהה כל אפשרות לפרוץ לשוק וכמה שיותר בגדול.

בניית אסטרטגיית שיווק מוצלחת

ברור לכולם שהצלחה עסקית מבוססת על אסטרטגיה שיווקית מקיפה ונכונה. ואולם, בפועל רבים נשענים על מספר עקרונות שיווק בסיסיים ושחוקים, שלמעשה לא מקדמים את העסק ולא מעניקים לו שום יתרון בולט בשוק. לנו ברור שאסטרטגיית שיווק נכונה ומוצלחת אינה יכולה להישען על חומרי לימוד אקדמיים יבשים, אלא היא דורשת להכיר לעומק את מאפייני וצרכי השוק המסוים בו העסק פועל. ההיכרות מאפשרת לנו לבחור בגישת שיווק ייחודית, עדכנית ואפקטיבית המבליטה באופן ניכר את העסק החדש מול מתחריו .

לקבלת ייעוץ עסקי מקצועי ואפקטיבי

נכון, יש בשוק הרבה אנשים וחברות המציעים שירותיי ייעוץ עסקי. ואולם, רק בודדים יכולים באמת להעניק לכם הכוונה יעילה ואפקטיבית, שלא רק תסייע לעסק לשרוד אלא תמנף אותו במסלול הנכון להצלחה. אם גם אתם מעוניינים לפתוח עסק ולקדמו, הינכם מוזמנים ליצרו קשר עם דורון עמית ייעוץ עסקי בטלפון 0772014553

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן