ייעוץ לפתיחת עסק

יעוץ לפתיחת עסק חדש

בדורון עמית ייעוץ עסקי ממתינים לכם הידע והכלים המקצועיים לביצוע נכון, יעיל ורווחי של פתיחת עסק חדש או רכישת עסק קיים. אנו מסייעים ללקוחותינו בבחינה מקיפה ומלאה של כדאיות המהלך. כאשר מדובר בעסק קיים כוללת הבחינה בדיקת מאזנים מבוקרים או מאזני רווח והפסד, וכן דוחות מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי וניכוי עובדים במהלך ששת החודשים האחרונים של פעילות העסק. את הנתונים אנו מנתחים מהיבטים שונים, לרבות בדיקתם מבחינה ניהולית, לוגיסטית ושיווקית.  מעבר לכך, אנו מכוונים את לקוחותינו לבחינת תפקודו השוטף של העסק, למשל על ידי תחקור ספקים ולקוחות שלו.

ייעוץ והכוונה לרכישת והקמת העסק

במידה והעסק הנבחן נמצא ראוי להשקעה, אנו מייעצים ומכוונים את לקוחותינו בניהול משא ומתן ובסגירת העסקה. בנוסף, אנו מסייעים לבעלי עסקים בהליכי רישום ופתיחת העסק. בד בבד, אנו מתכננים לכל לקוח תוכנית עסקית שתאפשר לו השגת מקורות מימון כדאיים. ותגבש את גישת ניהולו של העסק באופן מקצועי, נכון ומוסדר לטווח הקצר והארוך כאחד.

כלים מקצועיים – להעיז לחשוב רחוק

אנו מאמינים שמיזמים ועסקים חדשים בעלי פוטנציאל שיווקי ועסקי יכולים להגיע רחוק מאוד. זאת, עם הרבה תעוזה, אומץ ויצירתיות הנשענים על אסטרטגיות שיווק וגיוס הון מצליחות ומקוריות, ונתוני שוק ריאליים עכשוויים ועתידיים. כלומר, אצלנו תזכו לקבל ייעוץ לפתיחת עסק שלא רק יסייע לכם לשרוד, אלא יזהה כל אפשרות לפרוץ לשוק וכמה שיותר בגדול.

בניית אסטרטגיית שיווק מוצלחת

ברור לכולם שהצלחה עסקית מבוססת על אסטרטגיה שיווקית מקיפה ונכונה. ואולם, בפועל רבים נשענים על מספר עקרונות שיווק בסיסיים ושחוקים, שלמעשה לא מקדמים את העסק ולא מעניקים לו שום יתרון בולט בשוק. לנו ברור שאסטרטגיית שיווק נכונה ומוצלחת אינה יכולה להישען על חומרי לימוד אקדמיים יבשים, אלא היא דורשת להכיר לעומק את מאפייני וצרכי השוק המסוים בו העסק פועל. ההיכרות מאפשרת לנו לבחור בגישת שיווק ייחודית, עדכנית ואפקטיבית המבליטה באופן ניכר את העסק החדש מול מתחריו .

לקבלת ייעוץ עסקי מקצועי ואפקטיבי

נכון, יש בשוק הרבה אנשים וחברות המציעים שירותיי ייעוץ עסקי. ואולם, רק בודדים יכולים באמת להעניק לכם הכוונה יעילה ואפקטיבית, שלא רק תסייע לעסק לשרוד אלא תמנף אותו במסלול הנכון להצלחה. אם גם אתם מעוניינים לפתוח עסק ולקדמו, הינכם מוזמנים ליצרו קשר עם דורון עמית ייעוץ עסקי בטלפון 0772014553

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן