יידע שווה כסף על תמכור אותו בחינם

יידע שווה כסף על תמכור אותו בחינם

יידע שווה כסף!

ראו כאלה שלמדו כמו עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, כמה הם גובים על הידע שלמדו.

ידע ולא משנה מהיכן הוא הגיע, מהאקדמיה, מהרחוב, מהעשייה, בכול דרך אפשרית, ידע מקנה כוח, ידע מקנה עליונות לגבי האדם השני שחסר את הידע שלך אך יש לו את תחום התמחותו.

גם מפצחי כספות מקצועיים יש להם יידע בפיצוח כספות ואת זה הם מוכרים לאלה שמבקשים את שירותם.

בכול תחום למטה למעלה יש את מי שיודע ויש את מי שדורש את הידע.

 לפני הרבה שנים עוד היו עסקים אשר בד בבד את המכירות של X  מוצרים שלהם מכרו ידע "בחינם" אין כסף לזה שצרך את הידע, אז זה היה אחרת, היום אני נתקל עם בעלי עסקים אשר להם ידע בתחום מסוים ושומע אותם מוכרים את הידע לכול דכפין במחיר של נזיד עדשים או במחיר ללא מחיר. ושוב אני חוזר ומדגיש "ידע זה כוח". כוח שניתן להתפרנס ממנו.

כ-יועץ עסקי המטפל בהרבה מאד עסקים, חברות וארגונים, אני פוגש בעלי עסקים ומנהלי חברות שהידע העצום שלהם ב"משהו" הוא רב ובהישפך הידע הזה סתם, אזי הידע לא תרם לבעליו דבר. כן, מי שנותן ידע נותן אותו למי שצריך ידע ומי שצריך ידע יידע לשלם בעבור הידע. זהו העולם העכשווי.

 אנו נמצאים בעולם של תן וכך, החיים לא מאפשרים לנו למכור את עצמנו ללא תמורה, הידע שאני יודע ומעביר אותו לאחר שווה כסף, כסף זה התרגום ליידע, ראו את ראש הממשלה שלנו, או את שר הביטחון הקודם ועוד רבים אחריו, הידע המצוי עמם מתורגם למאות אלפי דולרים על כול פיסת יידע שהם מעבירים בהרצאות בארץ ובעולם, יש להם ידע ובשביל הידע הזה משלמים להם. או בוא ניקח לדוגמא אדם הידוע בגין היכולת שלו לרפא דבר מה, הידע שהוא מעביר יגרום לשני להכנסה כספית אז מדוע מי שמעביר את הידע לא ימכור אותו!

נתקלתי עם בעל עסק אשר בתוקף תפקידו כמנכ"ל חברה עסק גם בייעוץ והכוונה לגבי שיטת ריפוי מסוימת, לאחר זמן רב נודע לו כי הקולגה שלו מוכר את הידע המקצועי שלו הדומה למנכ"ל החברה בעלות של 15.000 ש" לטיפול. איך הרגיש המנכ"ל ששמע זאת לאחר ששנים הוא מוכר את אותו ידע בחינם ומסתפק ברכישה של הלקוח את המוצר שהוא משווק.

 בעלי עסקים לא משנה מאיין מגיע הידע שלכם, ברגע שאתם מקצועיים בתחום אחד ועוזרים במקצועיות שלכם לאדם בתחום המקצועיות שלו, הוא נהנה מיתרון שכרגע הוא הרבה יותר מוכשר לבצע את העיסוק שלו ולהרוויח, זהו מעגל כספים שכול אחד בו מנצח ומרוויח, העניין הוא שרובנו חייבים לחשוב בחשיבה שכזאת.

איך עושים כסף

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן