יחסי ציבור,

הרגשתי קוראי היקרים כי אני חייב לכתוב על זה.

האצבעות דגדגו לי ולא יכולתי שלא להניח את אצבעותיי על המקלדת (למרות שמשהו קרה למקלדת שלי וכנראה שאצטרך להחליף אותה)

ומה שהניע אותי לכתוב כך זה הידיעה שבצבצה לי באתר ynet  אם הידיעה המרעישה שתעשה כאן עוד סקנדל גדול "ברשת קופיקס התגלו כריכים בני 3 ימים) ואוו, ענק, גדול, לא יאומן, כול בעלי רשתות הקפה נושמים אויר צח, נקי, אויר של פסגות! הכוח ניצח, מי שחיכה בפינה, הצליח, מי שראה את עולם הקפה מתדרדר למחירים זנותיים בטח לא יכול היה לישון בבית, את הסנדוויצ'ים בדקו לרשת קופיקס, טוב שלא הזרימו לשם מקקים או בעברית תיקנים על מנת שאפשר יהיה לצלם אותם מתרוצצים.

כמה שהדמיון מפותח, כמה שלכול דבר יש פתרון, איך שאנו יודעים להרוס מסיבות, לא ברור לי מה היה הפחד הנוראי כול כך מהרשת החדשה בעלת שני הסניפים ויחסי ציבור ופרסום כמו של סטארבק בארצות הברית. רשת חדשה, 5 שקלים, בעלי קפה קפה ורולדין נחקרים, ושוב כותרות בעיתונות "הסנדוויצ'ים ברשת החדשה הם בני שלושה ימים"

 איך מתחילים יזמות 

האמת ש כ יועץ שיווק, אני קורא לזה ההצגה הכי טובה בעיר, זה פשוט תענוג לאנשי פרסום ויחסי ציבור הסאגה הזאת שנקראת "קופיקס" תגידו היכן זה ייגמר שהרי במידה ויישמרו את זה קופיקס באמת תהפוך למפלצת תקשורתית רבת סניפים יותר מהר ממה שציפתה!

כול הסיפור על קופיקס הוא הזוי! התקשורת שלנו יודעת לנפח דברים בצורה מדהימה, אולי זה ברוך השם בגלל שאין בעיות חדשות? הרי דווקא היום ה-06.11.2013 ליברמן זוכה! זה לא יותר מרעיש מקופיקס, ושחס וחלילה לא תחשבו שאני לא נהנה מכול הסיפור ומאחל לכול אחד מהלקוחות שלנו כזאת הזדמנות פרסומית ויחצנית, הייתי מת שכזה דבר ייפול על לקוחותינו, גם אם תשאל ילד בן 5 היום היכן שותים קפה הוא יגיד לכם בקופיקס! מודעות בלתי נעזרת של 100% מותג יותר חזק מקוקה קולה גוגל ואפל גם יחד!

שאפו,,שאפו למקרה! שאפו למי שיזם, שאפו למי שהרים את זה לכזה גובה, שאפו למי ששלח את הכתבים לבדוק את הסנדוויצ'ים של הרשת (אם זה לא היה סנדוויצ'ים היו מוצאים כבר משהו אחר)  

אני כמי שעוסק בייעוץ עסקי בינתיים עושה הפסקה מהסיפור הזה כי ארצה להשאיר לי טעם טוב בפה למקרה יחצנות מדהים בחכמתו גודלו והצלחתו מבלי לתת את ההצלחה למפורסם עצמו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן