יחסי ציבור איך משלבים יחסי ציבור ושיווק

יחסי ציבור איך משלבים יחסי ציבור ושיווק

יועץ פרסום בירושלים…ואני שואל אותכם מה קרה לאיציק זוהר…מדוע התקשורת כול כך מבליטה את חובותיו של איציק זוהר, מדוע התקשורת לא מפסיקה שלא להשמיע,להראות ולהציג את היקף חובותיו של איציק זוהר…מה יש באיציק זוהר שצריך כול כך לעניין את אזרחי מדינת ישראל הטרודים בבעיות שלהם…אז אני אומר לכם…כיועץ פרסום וכאיש יחסי ציבור מכונת יחסי הציבור של איציק זוהר עובדת ומשומנת היטב…לא מדובר כאן על איש עסקים שכתוצאה מהמצב הכלכלי הקשה הגיע להיקף חובות (לדעתי ממש לא גדול)  מדובר על שחקן כדורגל, שרצה לקחת את העולם בגדול, שרצה לשחק אותה בהכי גדול, ושלא הלך בעסקים התחיל לנסות בהימורים….ובסך הכול הפסיד, ונשאר חייב למי שחייב….מה התקשורת מנסה ללמד אותנו..שלא ללכת בדרכו של איציק זוהר, שלא לפעול כמו איציק זוהר….שהרי אני לא מבין למה איציק זוהר צריך את כול הפרסום הזה…הרי השגיעות שלו עושים אחוזים רבים מאזרחי המדינה….בגלל שאיציק היה פעם שחקן כדורגל, או פרשן כדורגל…למה אזרחי מדינת ישראל צריכים את החטטנות הזאת….בואו נדע לשים דברים בפרופורציה…שנוחי דנקנר נקלע לקשיים זה סיפור שצריך לעניין את אזרחי מדינת ישראל….מקום למחשבה..מה זה יחסי ציבור משומנים היטיב…וכמו שאומרים..הכדור הוא עגול….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן