מה הקשר ייעוץ עסקי לליווי עסקי

מה הקשר ייעוץ עסקי לליווי עסקי

האם יש הבדל בין יועץ עסקי לייעוץ עסקי

או האם יש הבדל בין יועץ עסקי לייעוץ עסקי, לייעוץ אסטרטגי, או ליועץ שיווק.

או אולי ההבדל הוא בין כול מה שהזכרתי למילים ליווי עסקי ליווי אסטרטגי, ליווי שיווקי.

ובכן: כן! ההבדל הממשי בין כול התארים שהזכרתי מתבטא במילה "ליווי".

שהרי ייעוץ עסקי או יועץ עסקי או יועץ שיווק אשר כול מטרתו לתת ייעוץ בלבד בחזקת "הלוחש לאוזנו" כמוהו כהשתתפות בקורס מזורז או מורחב אשר בו יכול המאזין להאזין לעצות, לרשום הערות, לעשות שיעורי ביית, וליישם את הנלמד אצלו בעסק או בחברה. ממה שאנו מכירים ויודעים את הנפשות הפועלות "טלפון אחד מהבנק" משכיח מאיש העסקים או בעל העסק והחברה את כול מה שלמד, הפנים והתבקש לבצע לאחר הקורס בבית העסק שלו.

קראו עוד על שיווק בגוגל 

כול זה מלמד אותנו כי ייעוץ הוא טוב, לימוד בקורס הוא גם כן טוב, אבל ליווי עסקי או שיווקי הוא הדבר האפקטיבי ביותר שניתן להפיק מכול הסקטור הזה שנקרא יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, יועץ שיווק או יועץ אסטרטגי. כול השמות האלה והתפקידים המצוינים אין להם אפקטיביות כאשר הם ניתנים לכלל ולא לאינדיבידואל בביתו/עסקו שלו.

החיים העסקיים של בעלי העסקים והחברות בתקופה הנוכחית קשים מאד, זו לא קלישאה, זה לא ניסיון למכירה של שירותי ייעוץ או ליווי עסקי, זו האמת שכול בעל עסק או חברה עובר ביום יום, זה חוצה גבולות בין עסקים שהיו להורים ועברו דור ועכשיו מנוהלים ע"י הילדים, זה עובר דרך עסקים ומיזמים חדשים, וזה יותר שוקע בתוך עסקים/חברות/תעשייה קיימת אשר נאלצת להילחם בכול כך הרבה פרמטרים בתחום הניהול והשיווק שלה.

אני מאמין שעוד עשוריים המצב יהיה שונה ויתייצב, אך בכדי להגיע ליציבות יש כאן חינוך לעסקים של דורות שלמים.

עסקים בישראל חייבים לעשות את השינוי, עסקים שלא ידעו את הדור החדש, עסקים שמוצאים את עצמם עם חור בתזרים המזומנים, עסקים שמוצאים את עצמם מאבדים לקוחות, עסקים שלא יודעים להשתמש בטכנולוגיה נכון ולא מכירים את עולם השיווק החדש והכלים העומדים לשירותו, עדיין כמי שעוסק בפרסום ושיווק אני רואה את אותם מודעות פרסומת בעיתונות המקומית ואפילו הארצית שלא מבינים או מפנימים את התנהלותו של הצרכן החדש. וכמובן שמערכות העיתונים ממשיכות למכור את אותם מודעות באותה גישה ללקוחות.

עסקים בישראל חייבים להפנים כי משהו קרה! כי הלקוח הפך מצרכן למחפש צריכה, הלקוח הישראלי (גם בעולם) הוא זה שקובע מה הוא רוצה לראות, הוא זה שמחליט לאן הוא פונה, נאמנות לקוח כבר לא קיימת בזממנו, אנו בתקופה שהלקוח ימשיך לחפש את המוצר שלו בעולם הווירטואלי ואם בעלי העסקים שלא יהיו שם נכון "הם פשוט ייעלמו".

יותר מתמיד חייבים בעלי עסקים וחברות המוכרים מוצרים או הנותנים שירותים להפנים כי אם לא ייקחו לעצמם ליווי "ובכוונה אני אומר ליווי ולא ייעוץ עסקי) אזי יישארו מאחור וחבל, גם עסקים חדשים, מיזמים חדשים, פתיחת עסקים, חייבים בליווי עסקי על מנת לקצר מהלכים ולא להמתין עד שהמוצר או השירות שלהם שוב ישתנה והם יהיו בבחינת "איחרתי את הרכבת"

בעלי עסקים, מנהלי חברות, מכאן ההבדל בין ייעוץ לליווי בפועל.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן