מה הקשר ייעוץ עסקי לליווי עסקי

מה הקשר ייעוץ עסקי לליווי עסקי

האם יש הבדל בין יועץ עסקי לייעוץ עסקי

או האם יש הבדל בין יועץ עסקי לייעוץ עסקי, לייעוץ אסטרטגי, או ליועץ שיווק.

או אולי ההבדל הוא בין כול מה שהזכרתי למילים ליווי עסקי ליווי אסטרטגי, ליווי שיווקי.

ובכן: כן! ההבדל הממשי בין כול התארים שהזכרתי מתבטא במילה "ליווי".

שהרי ייעוץ עסקי או יועץ עסקי או יועץ שיווק אשר כול מטרתו לתת ייעוץ בלבד בחזקת "הלוחש לאוזנו" כמוהו כהשתתפות בקורס מזורז או מורחב אשר בו יכול המאזין להאזין לעצות, לרשום הערות, לעשות שיעורי ביית, וליישם את הנלמד אצלו בעסק או בחברה. ממה שאנו מכירים ויודעים את הנפשות הפועלות "טלפון אחד מהבנק" משכיח מאיש העסקים או בעל העסק והחברה את כול מה שלמד, הפנים והתבקש לבצע לאחר הקורס בבית העסק שלו.

קראו עוד על שיווק בגוגל 

כול זה מלמד אותנו כי ייעוץ הוא טוב, לימוד בקורס הוא גם כן טוב, אבל ליווי עסקי או שיווקי הוא הדבר האפקטיבי ביותר שניתן להפיק מכול הסקטור הזה שנקרא יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, יועץ שיווק או יועץ אסטרטגי. כול השמות האלה והתפקידים המצוינים אין להם אפקטיביות כאשר הם ניתנים לכלל ולא לאינדיבידואל בביתו/עסקו שלו.

החיים העסקיים של בעלי העסקים והחברות בתקופה הנוכחית קשים מאד, זו לא קלישאה, זה לא ניסיון למכירה של שירותי ייעוץ או ליווי עסקי, זו האמת שכול בעל עסק או חברה עובר ביום יום, זה חוצה גבולות בין עסקים שהיו להורים ועברו דור ועכשיו מנוהלים ע"י הילדים, זה עובר דרך עסקים ומיזמים חדשים, וזה יותר שוקע בתוך עסקים/חברות/תעשייה קיימת אשר נאלצת להילחם בכול כך הרבה פרמטרים בתחום הניהול והשיווק שלה.

אני מאמין שעוד עשוריים המצב יהיה שונה ויתייצב, אך בכדי להגיע ליציבות יש כאן חינוך לעסקים של דורות שלמים.

עסקים בישראל חייבים לעשות את השינוי, עסקים שלא ידעו את הדור החדש, עסקים שמוצאים את עצמם עם חור בתזרים המזומנים, עסקים שמוצאים את עצמם מאבדים לקוחות, עסקים שלא יודעים להשתמש בטכנולוגיה נכון ולא מכירים את עולם השיווק החדש והכלים העומדים לשירותו, עדיין כמי שעוסק בפרסום ושיווק אני רואה את אותם מודעות פרסומת בעיתונות המקומית ואפילו הארצית שלא מבינים או מפנימים את התנהלותו של הצרכן החדש. וכמובן שמערכות העיתונים ממשיכות למכור את אותם מודעות באותה גישה ללקוחות.

עסקים בישראל חייבים להפנים כי משהו קרה! כי הלקוח הפך מצרכן למחפש צריכה, הלקוח הישראלי (גם בעולם) הוא זה שקובע מה הוא רוצה לראות, הוא זה שמחליט לאן הוא פונה, נאמנות לקוח כבר לא קיימת בזממנו, אנו בתקופה שהלקוח ימשיך לחפש את המוצר שלו בעולם הווירטואלי ואם בעלי העסקים שלא יהיו שם נכון "הם פשוט ייעלמו".

יותר מתמיד חייבים בעלי עסקים וחברות המוכרים מוצרים או הנותנים שירותים להפנים כי אם לא ייקחו לעצמם ליווי "ובכוונה אני אומר ליווי ולא ייעוץ עסקי) אזי יישארו מאחור וחבל, גם עסקים חדשים, מיזמים חדשים, פתיחת עסקים, חייבים בליווי עסקי על מנת לקצר מהלכים ולא להמתין עד שהמוצר או השירות שלהם שוב ישתנה והם יהיו בבחינת "איחרתי את הרכבת"

בעלי עסקים, מנהלי חברות, מכאן ההבדל בין ייעוץ לליווי בפועל.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן