יזמות הצעות ליזמות

יזמות זה דבר שיכול להיות בנשמה!
האמת שיש הרבה מאד אנשים שיש להם רעיונות יזמות טובים אך חוששים משום מה ליישם, או להעלות את הרעיון שלהם לביצועה!
מי יכול להאמין על מיזם של חנות ל"שירותים" לא שלא תתעו מדובר על חנות אמיתית שמוכרת שימוש בשירותים באמצע רחוב סואן בתל אביב. לא זו לא חנות אינסטלציה שמוכרת אסלות או נייגרות. זו חנות אמיתית אשר אתה נכנס אליה ועושה את הצרכים שלך במקום נקי ובנוסף אתה יכול לרכוש עוד מוצרי דיסקית, קפה, עוגיות קטנות ועוד כמה "שטויות".

ראו! המיזם הוא עצום! הרעיון הוא כביר! הצורך לסוג כזה של חנות הוא אדיר, לא בטוח שהרווחים בשמיים, אבל מה שאני רוצה להדגיש זה את חוש היזמות, חוש ההפתעה, חוש היכולת לנסות מיזמים מיוחדים יחידיים.

כמי שעוסק בייעוץ עסקי אני נתקל בהרבה מאד רעיונות טובים שאנשים או בעלי הרעיון מפחדיםליישם הלכה למעשה, יש כזה מן פחד להפסיד, אולי להכשל, להפסיד כסף, לקחת סיכון מבלי להביא בחשבון את הסיכוי. לדעתי מכאן נובעת הטעות הבסיסית, הטעות שאנשים מפחדים לפתוח מייזם חדש רק בגלל הסיבה הזאת וזה טעות.

כ יועץ עסקי אני נפגש עם אנשים שמתייעצים עם רואה חשבון, עורך דין בכדי לפתוח עסקים, יש כאלה שמושפעים מכול מיני קורסים הניתנים במטי, או כאלה שמפרסמים באינטרנט ומושפעים מהם ועושים טעויות איומות!

אנשים חייבים להבין ובפרט אלה אשר אשר רוצים להקים מיזמים או לפתוח עסקים ואפילו כאלה אשר נמצאים כבר עם עסק עובד ש-גם שיש לך עסק שעובד או עסק קיים אתה חייב להמציא אותו כול יום מחדש.

עסקים מעניינם יוצרים לקוחות מעניינם אשר הרצון האישי שלהם הוא תמיד לראות משהו חדש, משהו שיכול לרגש אותם, ואם תיקחו לדוגמה את גברת גולדשטיין שיורדת למכולת השכונתית וכול פעם רואה את אותו דבר באיזה שהוא מקום זה ימאס עליה ואז היא תלך למשהו הרבה יותר מעניין, אך אם בעל המכולת יביא כול פעם משהו חדש יעשה סדר חדש, ירגש ויעניין את גברת גולדשטיין ברמה כזאת שיהיה לה מאד מעניין להמשיך לבוא למכולת וכול פעם לראות משהו מחודש.

פתיחת עסק

כמו תמיד אני אומר שבתחום העסקים השיווק והמכירות שום דבר לא נגמר ומי שנותן ליווי עסקי שוטף לחברות עסקים ארגונים תאגידים או מיזמים חדשים לקוחותי מופתעים כול יום מחדש מהרעיון והחידוש בתחום העיסוק שלהם דבר אשר מביא ומשאיר לקוחות בעסקם

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן