יועץ עסקי מומלץ

יועץ עסקי מומלץ
יועץ עסקי מומלץ

עסקים רבים, הן בשלב היוזמה והרעיון והן בהתנהלות של עסק ותיק ומנוסה, נזקקים לעין בוחנת ומקצועית, ולליווי חיצוני, דווקא ממי שאינו חלק מהיום-יום ומההתנהלות השוטפת המורכבת, על מנת לקבל תמונת מצב אמיתית שתשקף את מצב העסק, ולעתים תסייע בעדו לצאת ממשברים וקשיים כלכליים שמאיימים על קיומו. טעות רווחת היא שייעוץ עסקי מיועד לעסקים במשבר, אולם דווקא בעלי עסקים המצליחים לשרוד ולגרוף רווחים בשוק תחרותי נוהגים לפנות ליועץ עסקי בעל ניסיון בתחומם, על מנת שילווה אותם קדימה בראיה עתידית, הן על מנת לשמר את ההצלחה הקיימת, לחזות את השוק והן על מנת לזהות אפשרויות לפריצת דרך נוספת שתבסס את מעמדם.

חשיבות בבחירת יועץ עסקי

יועץ עסקי מומלץ, אינו בהכרח חייב להיות מהתחום הספציפי של העסק, אולם כדאי לוודא כי ברשותו ניסיון מתאים בתחומים הנושאים קשיים דומים. לדוגמא יועץ שמרבית ניסיונו בייעוץ עסקי למפעלים תעשייתיים ושהגיע מתחום זה בעצמו, יהיו ברשותו פחות כלים לבניית מערך שיווק אינטרנטי למוצרי תינוקות.

דבר נוסף שחשוב אפילו לא פחות מניסיונו של היועץ המיועד הוא הכימיה האישית והאמון שרוחש לו בעל העסק. חשוב לזכור כי מדובר באדם שהמטרה היא להובילו אל העסק ולחשוף אותו לקודש הקודשים שבו, להציג בפניו דו"חות כלכליים, תעודות משלוח, תדפיסי בנקים, מאגר לקוחות, נתוני עובדים ועוד. ככל שמדובר בשוק יותר תחרותי הדבר מעורר יותר חשש, אולם עם האדם המתאים תחושו בנוח לעשות זאת מתוך ההבנה כי זה ישרת אתכם ואת העסק בעתיד. כמובן שגם הסכם סודיות חתום הוא חלק מקובל בהתנהלות.

דורון עמית הוא יועץ עסקי מומלץ ומנוסה שליווה עסקים רבים באמינות, יושרה, מקצועיות וחדשנות והוביל אותם להצלחות עסקיות מוכחות. בפניה לדורון תקבלו ניסיון וראייה מקצועית לצד ליווי אישי מסור.

יועץ עסקי מומלץ

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן