יועץ עסקי מומלץ

בחירת יועץ עסקי
יועץ עסקי מומלץ

עסקים רבים, הן בשלב היוזמה והרעיון והן בהתנהלות של עסק ותיק ומנוסה, נזקקים לעין בוחנת ומקצועית, ולליווי חיצוני, דווקא ממי שאינו חלק מהיום-יום ומההתנהלות השוטפת המורכבת, על מנת לקבל תמונת מצב אמיתית שתשקף את מצב העסק, ולעתים תסייע בעדו לצאת ממשברים וקשיים כלכליים שמאיימים על קיומו. טעות רווחת היא שייעוץ עסקי מיועד לעסקים במשבר, אולם דווקא בעלי עסקים המצליחים לשרוד ולגרוף רווחים בשוק תחרותי נוהגים לפנות ליועץ עסקי בעל ניסיון בתחומם, על מנת שילווה אותם קדימה בראיה עתידית, הן על מנת לשמר את ההצלחה הקיימת, לחזות את השוק והן על מנת לזהות אפשרויות לפריצת דרך נוספת שתבסס את מעמדם.

חשיבות בבחירת יועץ עסקי

יועץ עסקי אינו בהכרח חייב להיות מהתחום הספציפי של העסק, אולם כדאי לוודא כי ברשותו ניסיון מתאים בתחומים הנושאים קשיים דומים. לדוגמא יועץ שמרבית ניסיונו בייעוץ עסקי למפעלים תעשייתיים ושהגיע מתחום זה בעצמו, יהיו ברשותו פחות כלים לבניית מערך שיווק אינטרנטי למוצרי תינוקות.

דבר נוסף שחשוב אפילו לא פחות מניסיונו של היועץ המיועד הוא הכימיה האישית והאמון שרוחש לו בעל העסק. חשוב לזכור כי מדובר באדם שהמטרה היא להובילו אל העסק ולחשוף אותו לקודש הקודשים שבו, להציג בפניו דו"חות כלכליים, תעודות משלוח, תדפיסי בנקים, מאגר לקוחות, נתוני עובדים ועוד. ככל שמדובר בשוק יותר תחרותי הדבר מעורר יותר חשש, אולם עם האדם המתאים תחושו בנוח לעשות זאת מתוך ההבנה כי זה ישרת אתכם ואת העסק בעתיד. כמובן שגם הסכם סודיות חתום הוא חלק מקובל בהתנהלות.

דורון עמית הוא יועץ עסקי מומלץ ומנוסה שליווה עסקים רבים באמינות, יושרה, מקצועיות וחדשנות והוביל אותם להצלחות עסקיות מוכחות. בפניה לדורון תקבלו ניסיון וראייה מקצועית לצד ליווי אישי מסור.

יועץ עסקי מומלץ

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן