יועץ עסקי מאתרים במנועי החיפוש

יועץ עסקי מאתרים במנועי החיפוש

 המלצות לבחירת יועץ עסקי. ייעוץ עסקי, ליווי עסקי או יועץ עסקי לעסקים קטנים. כיצד בוחרים יועץ עסקי, מה הפרמטרים שלפיהם יהיה ניתן לבחור יועץ עסקי? כיצד אתה הייתה בוחר את בעלי המקצוע שלך, או לפי מה אתה יכול לסווג אותם. היום שהשוק רווי בכול כך הרבה בעלי מקצוע כאלה ואחרים הבחירה נהיית הרבה יותר קשה וסבוכה.

שני פרמטרים מומלצים כאן ב-כיצד לבחור את היועץ העסקי שלך.

נכון הוא ש-מי שנותן ייעוץ עסקי או יועץ עסקי יכול מאד להיות שאני לא אובייקטיבי אך לצורך מאמר זה אני רוצה להיות הגיוני ולא דווקא לפעול מתוך מניעים אינטרסנטיים, למרות שתחום ה-ייעוץ העסקי משיק לרוב מגוון המקצועות החופשיים.

תחום הבחירה הראשון של ייעוץ עסקי עובר כמו בשאר המקצועות החופשיים דהיינו מפה לאוזן, לקוח מרוצה מביא עוד לקוחות מרוצים ולקוחות מרוצים מביאים עוד יותר לקוחות חדשים וחוזר חלילה. הסטטיסטיקה אומרת שלמעלה מ-60% לקוחות של חברות, עסקים ובעלי המקצועות החופשיים מגיעים מפה לאוזן וגם יש בזה הגיון רב. גם כאשר אני מעביר קורסים או מלווה עסקים בתחום ה-ייעוץ העסקי אני מכוון את רמת השירות בעסק למצב שיביא עוד ועוד לקוחות מרוצים בחזקת אמבה מתפשטת ויוצרת מעגלים חדשים של לקוחות.

התחום השני, הוא נושא האינטרנט.

וכאשר אני מדבר על האינטרנט, אני מתכוון למנועי החיפוש באינטרנט ובראשם GOOGEL

 לא רבים מאתנו יודעים כי מנוע החיפוש GOOGEL עבר בשנתיים האחרונות מהפך אדיר עת נכנס עדכון פנדה ועדכון פינגווין ושינה דרמטית את הסדר העולה במנוע החיפוש הנקרא "אורגני" (לגוגל יש שני תוצאות חיפוש האחת תוצאת חיפוש ממומנת ע"י המפרסם והשנייה תוצאת חיפוש אורגנית אשר הניקוד שלה נקבע על פי איכות האתר והמענה המידי ללקוח המחפש) למעשה מה שעשו שני העדכונים האלה ניקו מהשטח של הקידום האורגני את כול האתרים הגרועים שקודמו ע"י טריקים של מקדמי אתרים  והעלו לראש תוצאות החיפוש אך ורק את האתרים שיש בהם את התוכן הנכון ביותר, אם האמינות הגבוהה ביותר, והמקצועיות המוכחת ביותר במטרה לתת  את המענה לסיפוקו של הלקוח אשר מקליד מילת חיפוש ומבקש לקבל את התוצאות המידיות העונות על צרכיו.

למעשה ללא כול הכתרה רשמית הפך מנוע החיפוש של GOOGEL לסולם הדרגות של עסקים ונותני שירותים כאלה ואחרים ואשרור ללקוח המנסה למצוא את השירותים או המוצרים הטובים עבורו במהרה, בנקל ובביטחון כי אכן מנוע החיפוש עשה עבורו את העבודה.

ואכן, הלקוח המחפש את המוצר או השירות הרצוי יכול להיות היום יותר בטוח מתמיד כי בראש תוצאות החיפוש בו הוא מקליק עומדות החברות או העסקים ואפילו הארגונים המסוגלים לתת לו מענה לצרכיו.

זאת הסיבה שלפי סטטיסטיקות שמפרסמות מדי פעם בפעם עולה כי ה"מקליק" באמת לא עובר אל הדף  השלישי במנוע החיפוש ומסתפק בשירותים של אלה המופיעים בדף הראשון והשני,  ויותר בתוצאות האורגניות מאשר בתוצאות הממומנות.

בכלל כיועץ עסקי אנו כול בעלי העסקים בארץ ובעולם נחשפנו לתובנות של מנוי החיפוש ועושים הכול על מנת להיות הטובים ביותר בכדי להופיע בראש סולם הדרגות

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן