יועץ עסקי הוא כמו חבר טוב

יועץ עסקי הוא כמו חבר טוב

אני מבקש לכתוב לכם בעלי עסקים, מנהלי חברות, על נושא המומחיות שצריכה להיות ליועץ עסקי, יועץ שיווק, ובכלל יועץ לניהול עסק גם בתחום החשבונאי, הניהולי, השיווק, המכירות והפרסום.

ממעוף הציפור עת בוחנים את היועצים העסקיים בישראל, מגלים כי רובם דוגלים בשיטה של משלוח NEWSLATER , הזמנה לקורסים, טיפים שיווקיים, וכ"ד, החברות היותר רציניות משמשים כ-יועצים עסקיים, מעסיקים כלכלנים, מעסיקים קבלני משנה בתחום העיצוב, המיתוג, הדפוס, השיווק, וצינורות הפרסום החשובים כול כך היום לקידום עסק.

כ-הערת ביניים אני מבקש להצהיר כי כ-יועץ שיווק אני ער לעבודה כי בעלי עסקים או מנהלי חברות לא מודעים כלל ועיקר איזה אפשרויות מדהימות עומדות לפניהם בתחום השיווק והפרסום דרך העולם הווירטואלי, אפשרויות אשר נמכרות להם בעלויות בלתי סבירות ע"י גורמים שרלטנים המנצלים את מה שהמרחב הווירטואלי נותן ועושים ממנו כסף קל.

וכך חברות ייעוץ עסקי, קובעות מחיר כללי, ומבטיחות הרים וגבהות כאשר כול פעולה מעבר לייעוץ מצריכה השקעה רבה.

הבשורה של דורון עמית והצוות לבעלי עסקים וחברות במשק הישראלי לא צריכים לספוג עליהם עלויות כול כך גדולות, כי המדיה, העולם הווירטואלי, קונצרן הענק "גוגל" פיתח עבורנו כלים פשוטים וקלים אשר כול יועץ עסקי עם ניסיון ויכולת של מיצוב, שיווק, פרסום, ודמיון בשיווק יכול לעשות את זה כחלק אינטגרלי מהשירות שהוא מעניק ללקוחותיו.

העולם הווירטואלי עד כמה שהוא מסוכן עבורנו, עד כמה שהוא מוריד את הצורך בכוח אדם, עד כמה שהוא מוחק קטגוריות שלמות, יש לו גם את היכולת להעמיד לרשותנו כלים אשר ישפיעו משמעותית על התמחור ויכולת השיווק והמכירות של העסקים אותם אנו מנהלים.

לדוגמא, וכאן אני מדבר על ה"חיבוק" שדורון עמית והצוות תורמים להצלחת הלקוח בזה, שאנו נותנים ייעוץ עסקי, ואימון עסקי, משמשים כיועצים ומלווים של העסק, ודרך מחלקת הפרסום והדפוס שנמצא בתוכנו אנו מאפשרים ללקוחות שלנו ליהנות מכול מהטכנולוגיה של, קופירייטינג (סיסמאות מכירה ולוגו) (חומר פרסומי הכנה ושכתוב) שימוש באמצעים וירטואליים להפצת המסרים (גוגל על כול האפשרויות שהוא מעניק לנו) וכול זאת בכלל בלי עלות נוספת.

אני חוזר וקובע קטגורית, ליווי עסקי לא יכול להיות ליווי באמצעות קורסים, ימי עיון, NEWSLATER, קורס אינסטנט, ושימוש ע"י קבלני משנה שגם חברת היועצים גוזרת לפעמים קופון על השירות וגם הלקוח משלם את מלוא השירות למרות שהיה צריך לשלם רק מה שהמדיה מחייבת אותו.

הצלחנו, אצל מרבית הלקוחות שלנו לבצע את השילובים האלה מתוך הבנה והטמעה ברורה שללא זה אין כדאיות לעסק לשכור יועץ עסקי, או יועץ שיווק, ובכלל ליווי עסקי.

הליווי העסקי של פעם היה מבוסס על כלכנים, רואי חשבון, סוכני ביטוח, יוצאי צבא, מאמני ספורט ואילו הייעוץ העסקי העכשווי נתון כולו לניהול, שיווק, מכירות ופרסום,

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן