יועץ עסקי ברמת אביב

חיפשתם יועץ עסקי ברמת אביב? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.


רמת אביב נחשבת מזה שנים רבות כאת השכונות האמידות ביותר בתל אביב בפרט ובישראל בכלל ובעלי עסקים רבים מבקשים לפתוח שם את עסקיהם כדי להצליח ולהרוויח בצורה שתכבד את מקור הפרנסה ותציע כמובן איכות בלתי מתפשרת של מוצרים ושל שירותים. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, היום כבר נהוג לשכור את שירותיו של יועץ עסקי, שיוכל לייעץ ולכוון את בעל העסק ואת תהליך קבלת ההחלטות שלו למקומות הנכונים. המטרה כאן היא יצור מציאות חדשה שבה עולם העסקים יוכל להרוויח ממתחרים חדשים שנכנסים לשוק ולא רק לדרוס אותם ברגל גסה.

כאשר מחפשים יועץ עסקי ברמת אביב, יש לא מעט פרמטרים שצריך לבדוק, אולם יש גם לחשוב על מהלכים בונים שייתנו את הבסיס החשוב לתהליך של הקמת עסק חדש או לפיתוחו הנוסף של עסק קיים. בתור התחלה, תמיד כדאי להתחיל במחשבות חיוביות. נכון שלא מדובר על פיתרון רציונאלי לפתיחת עסק, אולם המציאות הפיננסית תמיד תמצא דרכים להוריד את המוטיבציה ואת מצב הרוח ומלכתחילה יש לגבש תפיסת עלם אופטימית. המוטיבציה היא המנוע של בעלי העסקים ורק מחשבה חיובית תיתן תוצאות חיוביות.

ניהול זאת אומנות

שנית, עם יועץ עסקי וגם בתקופה שאחרי הליווי הצמוד שלו, חייבים לעשות את הכל מסודר. כדי לפתוח עסק חדש וכדי לשמור על עסק קיים כמצליח, חייבים לשמור על שיטת עבודה מסודרת ככל הניתן. אחת ההמלצות היא ללכת על שיטת הרשימה (TO DO LIST). באמצעות הרשימה תמיד ניתן לדעת מה עושים ולא מתחילם לחשוב בכל בוקר מה הדבר הטוב ביותר לעשות באותו היום. רשימת המטלות היא אחד הכלים הטובים ביותר לעשות זאת. יש מי שיעדיפו לעשות זאת באמצעות דף ועט מסורתיים ויש מי שילכו דווקא על הטכנולוגיה ובאמצעות הסלולארי, המחשב ואחרים יוכלו לדעת מהן המשימות הקיימות.

יש לזכור כי העבודה הצמודה ליועץ העסקי היא מה שמביאה בסופו של דבר את התוצאות הרצויות ולו משום שהיועץ העסקי מגביה את מסגרת זמן העבודה בהענקת כלים מקצועיים והבנה טובה יותר בעסקים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן