גיל הפרישה כגיל תוחלת החיים

גיל הפרישה כגיל תוחלת החיים

גיל פרישה. הממשלה העלתה את גיל הפנסיה הלא הוא גיל הפרישה לגיל 67.. למעשה עד היום היה גיל הפרישה 65 ומאתה העלו את הגיל ל-67 . מה זה אומר..למעשה לא ניתן היום לקרוא לאדם בגיל 65 או 67 "איש זקן" למה? כי אנשים בגיל 65 או 67 אינם אנשים זקנים. הם אנשים שהולכים למכוני כושר, עושים ריצת בוקר, הולכים לשחות בבריכה, מבלים ליד המחשב ומתמצאים בעולם המחשבים, יוצאים להצגות ומופעים, שומרים על הנכדים, כותבים,רוקדים,מותחים פנים,מתלבשים כצעירים,מתחברים לצעירים שבבני המשפחה. עושים ניתוחי לייזר להסרת משקפיים, ולמעשה "הזקנים" של היום זה לא הזקנים של אז.. לכן לא ברור לי למה הממשלה צריכה לקבוע מתי אתה זקן.

לא כול האנשים שיוצאים לפנסיה אכן היו רוצים לצאת לפנסיה, ואיזה מעביד שחושב שעובד צעיר עדיף על עובד בגיל הפנסיה נכון שזה יכול להיות נבון לגבי סקטורים מסויימים בתחום התעסוקה..אבל לא בטוח שזה נכון לכלל תחום התעסוקה..הניסיון שצבר עובד בפנסיה לא תמיד בטוח שעובד צעיר יעשה זאת יותר טוב..מקום למחשבה..

היחידים שלא נהנים מזה שתקופת החיים שלנו ארכה אלה חברות הביטוח והאקטוארים שערכו את הטבלאות לפני 20 או 30 שנה ..שלא ציפו כלל ועיקר שנחייה יותר זמן מבסטטיסטיקה של לפני 30 שנה..אני תקווה כי חברות הביטוח לא יתמוטטו כתוצאה מזה שהמבוגרים/הצעירים החדשים חיים יותר מידי – דורון עמית יועץ עסקי

doron@doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן