יועץ עסקי בחולון

חיפשתם יועץ עסקי בחולון? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

למה צריך יועץ עסקי בחולון? האמת היא שלא חסרות סיבות. אם צריך להתחיל ממקום מסוים, אחת הבעיות הגדולות ביותר היא שלא אחת לבעלי העסק יש את הקושי לקבל החלטות ניהוליות רציונאליות. הרי כאשר אדם מבקש לעצמו עצמאות מעבודה שכירה ופותח עסק, הוא בעצם רוצה להגשים את החלום שלו, לפתוח עסק שבאמצעותו הוא יוכל למכור לציבור הלקוחות מוצרים שונים או לחילופין להציע שירותים מקצועיים ואחרים. יש אמונה גדולה בהקמת העסק והרבה מאוד רגש נכנס לתהליך. לא צריך לטעות, הרגש הוא חלק בלתי נפרד וחייב להיות חיבור בין הבעלים לעסק ולא רק מטעמי פרנסה.

אך האם זה מספיק? כנראה שלא. על פי נתונים שמתפרסמים אחת לתקופה נראה כי עסקים רבים, גם בחולון, לא ישרדו את השנים הראשונות ולאחר משבר עמוק פשוט ייסגרו, או שלחילופין ימשיכו להפסיד יותר או להרוויח באופן נמוך מן המצופה ולמעשה ייכנס הבעלים לתקופה ארוכה מאוד של הישרדות. לכן, צריך לפעול בצורה נכונה יותר כדי לקדם את כל האינטרסים העסקיים הרלוונטיים.

אספקטים שונים בייעוץ עסקי 

נקודה חיובית היא שבשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבקשים לשכור לעצמם יועצי עסקיים כדי לעבור את המשברים השונים או בעצם לבנות את תכנית העבודה שתול למצב את הפעילות העסקית ולהתחיל לצמוח כמו שצריך. הדבר עד לפני מספר שנים נתפס כחולשה מאוד גדולה בקרב בעלי העסקים וכיום כבר מדובר על מציאות שונה לחלוטין, שנותנת את המענה המתאים לכל דורש.

החלטות ניהוליות צריך לעשות בדרך הנכונה. בין אם צריך להתמודד מול הבנקים והמשקיעים, בין אם צריך לפטר עובדים כדי להיכנס לתכנית הבראה וכמובן שפעילות השיווק חייבת להיות אגרסיבית ומותאמת באופן מושלם לצרכי קהל היעד. לכל זאת ועוד אין תמיד מקום במחשבותיו של בעלי העסק, משום שהוא עדיין טרוד במצב הקיים ולא בהכרח יכול להוציא את עצמו מן המשוואה ולכן מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של יועץ עסקי מיומן ובעל ניסיון שיכול להביא לידי ביטוי את כל המשתנים הקיימים ובעצם לפעול תוך כדי תכלול וגיבוש סדר עדיפויות נכון.

חיפשת ייעוץ עסקי בחולון? הגעתם למקום הנכון!
צרו איתי קשר דרך הטופס באתר ונכיר…

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן