יועץ עסקי בחולון

חיפשתם יועץ עסקי בחולון? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

למה צריך יועץ עסקי בחולון? האמת היא שלא חסרות סיבות. אם צריך להתחיל ממקום מסוים, אחת הבעיות הגדולות ביותר היא שלא אחת לבעלי העסק יש את הקושי לקבל החלטות ניהוליות רציונאליות. הרי כאשר אדם מבקש לעצמו עצמאות מעבודה שכירה ופותח עסק, הוא בעצם רוצה להגשים את החלום שלו, לפתוח עסק שבאמצעותו הוא יוכל למכור לציבור הלקוחות מוצרים שונים או לחילופין להציע שירותים מקצועיים ואחרים. יש אמונה גדולה בהקמת העסק והרבה מאוד רגש נכנס לתהליך. לא צריך לטעות, הרגש הוא חלק בלתי נפרד וחייב להיות חיבור בין הבעלים לעסק ולא רק מטעמי פרנסה.

אך האם זה מספיק? כנראה שלא. על פי נתונים שמתפרסמים אחת לתקופה נראה כי עסקים רבים, גם בחולון, לא ישרדו את השנים הראשונות ולאחר משבר עמוק פשוט ייסגרו, או שלחילופין ימשיכו להפסיד יותר או להרוויח באופן נמוך מן המצופה ולמעשה ייכנס הבעלים לתקופה ארוכה מאוד של הישרדות. לכן, צריך לפעול בצורה נכונה יותר כדי לקדם את כל האינטרסים העסקיים הרלוונטיים.

אספקטים שונים בייעוץ עסקי 

נקודה חיובית היא שבשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבקשים לשכור לעצמם יועצי עסקיים כדי לעבור את המשברים השונים או בעצם לבנות את תכנית העבודה שתול למצב את הפעילות העסקית ולהתחיל לצמוח כמו שצריך. הדבר עד לפני מספר שנים נתפס כחולשה מאוד גדולה בקרב בעלי העסקים וכיום כבר מדובר על מציאות שונה לחלוטין, שנותנת את המענה המתאים לכל דורש.

החלטות ניהוליות צריך לעשות בדרך הנכונה. בין אם צריך להתמודד מול הבנקים והמשקיעים, בין אם צריך לפטר עובדים כדי להיכנס לתכנית הבראה וכמובן שפעילות השיווק חייבת להיות אגרסיבית ומותאמת באופן מושלם לצרכי קהל היעד. לכל זאת ועוד אין תמיד מקום במחשבותיו של בעלי העסק, משום שהוא עדיין טרוד במצב הקיים ולא בהכרח יכול להוציא את עצמו מן המשוואה ולכן מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של יועץ עסקי מיומן ובעל ניסיון שיכול להביא לידי ביטוי את כל המשתנים הקיימים ובעצם לפעול תוך כדי תכלול וגיבוש סדר עדיפויות נכון.

חיפשת ייעוץ עסקי בחולון? הגעתם למקום הנכון!
צרו איתי קשר דרך הטופס באתר ונכיר…

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן