יועץ עסקי בבאר שבע

יועץ עסקי בבאר שבע

חיפשתם יועץ עסקי בבאר שבע? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.

בדרך כלל מי שנפגע ראשון ממצב כלכלי ירוד ואבטלה הם הפריפריות…

שהרי בישראל יש את מדינת תל-אביב שזה גדרה חדרה ויש את כול השאר…וכול השאר הזה הם האזורים הפגיעים ביותר….אבל למרות הכול למרות המצב הכלכלי הקשה, למרות המסחר הקשה, למרות התחרות הפרועה, למרות הורדת המחירים, למרות האבטלה…

אני אומר כיועץ עסקי בבאר שבע שלכול עסק יש תקומה כמובן באם הוא מנוהל נכון, מנצל את המשאבים שעומדים לו בחוכמה, יודע להמציא את עצמו כול יום מחדש,  ויכול לייצר מזומנים מהפעילות השוטפת שלו….

בדרך כלל שמדברים על יועצים עסקיים אנשים,מנהלים,מנכלים ובעלי עסקים חושבים רואי חשבון וכלכלנים…ומכאן הטעות הקשה בבחירת יועץ עסקי ושיווקי לעסק שלך…כי הרי רואה חשבון וכלכלנים מנתחים בדוחות האקסל  את התוצאות העסקיות של העסק…הם לא מכניסים כספים לעסק (במקסימום חוסכים לעסק מס אחוזים בעמלות כאלה ואחרות) או אולי מנהלים את תזרים המזומנים של העסק שתוצאותיו הכנסותיו והוצאותיו מקורם בפעילות העסק….

כך שלפני שאתם מחליטים על יועץ עסקי..התקשרו אלי…דורון עמית יועץ עסקי בבאר שבע

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן