יועץ עסקי בבאר שבע

חיפשתם יועץ עסקי בבאר שבע? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.


באר שבע מגדירה את עצמה כיום כבירת ההזדמנויות של ישראל ותמיד חשוב לזכור כי ברגע שמגדירים את המצב, ניתן להתייחס לכל משתנה במשוואה הזו. לאורך השנים האחרונות באר שבע נהנית מתנופת בנייה מאוד נרחבת, יחד עם הקמת מרכזי קניות חדשים וכמובן עסקים חדשים נפתחים חדשות לבקרים יחד עם שיפור והרחבת עסקים קיימים. אחד הבסיסים החשובים ביותר שעליהם צריך לבנות את מודל הקמת העסק החדש בבאר שבע, כמו בכל מקום אחר הוא הגדרה מאוד מוקדמת וברורה של חזון ושל יעדים.

עסק לא יכול לקום בתוך ריק של מציאות עסקית גלובאלית דינאמית ולהתחיל להרוויח, כך לא עובדים פני הדברים. אם באמת רוצים לשפר את פני הדברים ולהתחיל לבנות עסק כמו שצריך, הכל חייב להיות מתוכנן עד לפרטי פרטים. זאת חשוב לומר על אחת כמה וכמה במקום כמו באר שבע, שצריכה לשמור על מעמדה כבירת הנגב וכמובן שעיר שבה ניתן לממש הזדמנויות עסקיות רבות מסוגים רבים.

הגדרת החזון והיעדים הם מה שיכול להבדיל בין עסק מצליח ובין עסק כושל וחשוב לומר את האמת, לא כל אחד יכול לעשות זאת לבדו. מי שרותה להצליח, ההמלצה היא לעבוד בצמוד עם יועץ עסקי מיומן וזאת משום שאיש המקצוע יכול להגדיר יחד עם הלקוח את מה שצריך בתנאים הנדרשים. חזון של עסק צריך להיות מנוסח בצורה הטובה ביותר, כדי שלא יהיה בזבוז תקציבי מיותר, כדי שמשאבים אחרים כמו זמן וכוח אדם לא ינוצלו בצורה לא אפקטיבית ועוד.

בנוסף, עסק חייב להתחיל להרוויח, בתחילה כדי לכסות על ההוצאות ולאחר מכן כדי להגדיל את החסכונות ולשמור על מאזן רווחיות חיובי. ברגע שיודעים בדיוק מה צריך לקרות בכל פרק זמן נתון, לאחר כל תקופה שבה העסק מוקם, בהרצה או פועל בשוטף, צריכה להיות אינדיקציה מאוד ברורה להצלחה. מאוד כדאי לעשות זאת יחד עם איש המקצוע, לשבת ולהגדיר את הנישה של העסק, את מודל העבודה וכמובן הכל חייב להיות בתוך מסגרת של זמן שתיתן את המוטיבציה לעבוד.

כמי שנותן ייעוץ עסקי בדרום חשובה גם התובנה ש יועץ עסקי הינו למעשה זה שנותן את הניהול העסקי החסר בעסק/בחברה וזאת מאחר ובעל העסק/חברה עסוק רוב הזמן בתפעול ולא בניהול.

לא נגעתי כאן בתחום הפיננסים קרי מימון, הלוואות, התנהלות מול הבנק, אשראי חוץ בנקאי ותזרים מזומנים שצריך לקבל מקום של כבוד במהלך הייעוץ והניהול העסקי

אנא קראו עוד המלצות בנושא ייעוץ עסקי פתיחת עסקים וקיום עסקים

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן