יועץ עסקי בבאר שבע

חיפשתם יועץ עסקי בבאר שבע? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.


באר שבע מגדירה את עצמה כיום כבירת ההזדמנויות של ישראל ותמיד חשוב לזכור כי ברגע שמגדירים את המצב, ניתן להתייחס לכל משתנה במשוואה הזו. לאורך השנים האחרונות באר שבע נהנית מתנופת בנייה מאוד נרחבת, יחד עם הקמת מרכזי קניות חדשים וכמובן עסקים חדשים נפתחים חדשות לבקרים יחד עם שיפור והרחבת עסקים קיימים. אחד הבסיסים החשובים ביותר שעליהם צריך לבנות את מודל הקמת העסק החדש בבאר שבע, כמו בכל מקום אחר הוא הגדרה מאוד מוקדמת וברורה של חזון ושל יעדים.

עסק לא יכול לקום בתוך ריק של מציאות עסקית גלובאלית דינאמית ולהתחיל להרוויח, כך לא עובדים פני הדברים. אם באמת רוצים לשפר את פני הדברים ולהתחיל לבנות עסק כמו שצריך, הכל חייב להיות מתוכנן עד לפרטי פרטים. זאת חשוב לומר על אחת כמה וכמה במקום כמו באר שבע, שצריכה לשמור על מעמדה כבירת הנגב וכמובן שעיר שבה ניתן לממש הזדמנויות עסקיות רבות מסוגים רבים.

הגדרת החזון והיעדים הם מה שיכול להבדיל בין עסק מצליח ובין עסק כושל וחשוב לומר את האמת, לא כל אחד יכול לעשות זאת לבדו. מי שרותה להצליח, ההמלצה היא לעבוד בצמוד עם יועץ עסקי מיומן וזאת משום שאיש המקצוע יכול להגדיר יחד עם הלקוח את מה שצריך בתנאים הנדרשים. חזון של עסק צריך להיות מנוסח בצורה הטובה ביותר, כדי שלא יהיה בזבוז תקציבי מיותר, כדי שמשאבים אחרים כמו זמן וכוח אדם לא ינוצלו בצורה לא אפקטיבית ועוד.

בנוסף, עסק חייב להתחיל להרוויח, בתחילה כדי לכסות על ההוצאות ולאחר מכן כדי להגדיל את החסכונות ולשמור על מאזן רווחיות חיובי. ברגע שיודעים בדיוק מה צריך לקרות בכל פרק זמן נתון, לאחר כל תקופה שבה העסק מוקם, בהרצה או פועל בשוטף, צריכה להיות אינדיקציה מאוד ברורה להצלחה. מאוד כדאי לעשות זאת יחד עם איש המקצוע, לשבת ולהגדיר את הנישה של העסק, את מודל העבודה וכמובן הכל חייב להיות בתוך מסגרת של זמן שתיתן את המוטיבציה לעבוד.

אנא קראו עוד המלצות בנושא העסק שלכם 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן