יועץ עסקי באשקלון

חיפשתם יועץ עסקי באשקלון? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באתר שיתפנו באלפי מאמרים את הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים.
במאמרים תוכלו להתרשם מרמת הידע והתהליכים השונים שאנו עוברים מדי יום עם לקוחותינו.

הבנתם שאתם צריכים ליווי לעסק שלכם? פנו אלינו דרך הטופס באתר.


עולם העסקים הוא אחד מעולמות התוכן הפרקטיים ביותר וכל מי שנכנס לתחום יודע שלא מדובר רק על תיאוריות, אלא על יישום בשטח של תורות עבודה רבות. השאלה היא תמיד כיצד ניתן לשלב בין תורות עסקיות ובין החיים האמיתיים, אלה שמציבים את האתגרים הגדולים בדמות שוק גלובאלי ומציאות פיננסית דינאמית ועוד. הרצון להקים עסק חדש או לשפר את האפקטיביות והפעילות של עסק קיים מחייבות התמודדות בכלים מודרניים לצד ידע וניסיון רב מבחינה מקצועית.

כדי לדעת כיצד מקימים עסק חדש מכלום או כיצד משפרים את הרווחיות של עסק קיים, הדבר הטוב ביותר הוא דווקא לשכור את שירותיו של איש מקצוע אמיתי ואמין, יועץ עסקי שמבין בתחום ויודע כיצד לפעול הן ברמה של זמן הווה והן ברמה של זמן עתיד וגיבוש אסטרטגיה עסקית ושיווקית.

אשקלון היא אחת מערי החוף היפות ביותר, אך במובנים רבים עדיין נחשבת לפריפריה ועם נקודת פתיחה שכזו היא צריכה להתמודד מבחינה עסקית. לכן, הצורך הוא לשעת כיצד מנצלים את היתרונות ואת העוגנים החשובים ביותר לטובת פתיחת עסק. לא כל אחד יכול להבין את המשמעות, אבל ממש כשם שפונים לאנשי מקצוע בתחומים אחרים, כמו אינסטלטור, חשמלאי, מוסכניק ואחרים, כדי לפתור בעיות שאנחנו לא יודעים בעצמנו, כך גם היועץ העסקי. בניגוד לדעה שאמנם פחות ופחות רווחת, אך עדיים קיימת, אנחנו לא באמת מבינים בעסקים, לא בהכרח יודעים כיצד לקבל את ההחלטה הנכונה שתוביל את החלום להקמת עסק חדש או לשדרוג עסק קיים לטובת רווחיות שתעלה.

מדוע יש בנקים בעולם

היועץ העסקי יכול לראות את התמונה הכוללת, לכלול בשיקולים את כל המשתנים, את כל התהליכים הנדרשים ולעשות סדר שיכול להקל באופן משמעותי על הדרך שבה בעל העסק יוכל להבין את המציאות, לתכנן את התקציב ועוד. מדובר בהליכה מאוד אינטנסיבית לכיוון ההקמה והפיתוח, אולם תמיד צריך לדעת שמדובר בנישה עסקית שיש למתג אותה בעדינות ולמצות את מלוא הפוטנציאל לאורך תקופת הפעילות של העסק. מה שצריך לזכור זה שמדובר בהליכה למרחקים ארוכים והמחויבות היא הדדית.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן