אזור הדרום סופג טילים איך זה משפיע על עסקים

אזור הדרום סופג טילים איך זה משפיע על עסקים

יועץ עסקי באזור הדרום, באר שבע, אשקלון, אשדוד, עסקים בזמן מלחמה,

הנה אנחנו 7 ימים בתוך מלחמה בעיקר באזור הדרום (בוא נהיה אמיתם המלחמה מרוכזת ומתרכזת באזור הדרום) כול התפאורה כביכול שטילים נזרקים לתל אביב וירושלים אין הם כאח ורעה לקטסטרופה שעוברת על תושבי אזור הדרום בכלל ובעלי העסקים באזור בפרט.

אז נכון שיושבת ראש מפלגת העבודה הודיע מעל גבי המרקע כי היא עושה כרגע את הקניות שלה אצל סוחרי הדרום, אך אמירה זאת לדעתי לא מנחמת כלל ועיקר את בעלי העסקים באזור הדרום.

כ-יועץ עסקי המלווה עסקים שלא בימי לוחמה ומודע למצוקותיהם ועושה הכול להישרדותם והצלחתם, אני מחייב את הריבון לשפות מידית באופן שוטף את החוסר שנוצר בכיסם.

אני מבין כי הריבון לא יכול להסתובב עם שק כסף ולחלק כספים לעסקים ללא פיקוח. אבל אני בהחלט חושב כי משרד המסחר והתעשייה, (המאיים עלינו מעל גבי המרקע באיומים הדומים לאיומי המאפיה הסיציליאנית שלא נפגע בעובדים ואם נפגע בהם חס וחלילה "אוי מה שיקרה לנו בעלי העסקים") יפתח חמ"ל יזמן בעלי עסקים, ישמע למצוקותיהם, יתמוך אותם מהפניה של תקציבים לכוון בעלי העסקים אם בצורה של הלוואה מידית עם סכום קצוב ותקופה של גרייס (מדוע רק חברות כרטיסי האשראי יכולות לפרסם הלוואה תוך שעה) האם הריבון לא יותר חזק מחברה פרטית לאשראי חוץ בנקאי? או במקביל יעמיד קרן סיוע שתתמוך לכול הפחות כיסוי של צקים שנתן העסק ולא יוכלו להיפרע מחוסר תזרים מכירתי. שהרי זה לא יעזור במידה וצ'יק של עסק חוזר הדרך משם להתרסקותו קצר מאד.

ובכלל, אפשר למצוא הרבה מאד פתרונות יצירתיים על מנת לעזור לכול אותם מאות אלפי עסקים הנמצאים באזור הדרום ומשותקים היום לחלוטין.

מדינת ישראל, מדינה מתקדמת, בכול!!! אך בכול מה שקשור לאוכלוסיה של העסקים הפרטיים ובעליהם עדיין אנו נמצאים רחוק אחורה

דורון עמית יועץ עסקי

054-8087706

doron@doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן