אזור הדרום סופג טילים איך זה משפיע על עסקים

אזור הדרום סופג טילים איך זה משפיע על עסקים

יועץ עסקי באזור הדרום, באר שבע, אשקלון, אשדוד, עסקים בזמן מלחמה,

הנה אנחנו 7 ימים בתוך מלחמה בעיקר באזור הדרום (בוא נהיה אמיתם המלחמה מרוכזת ומתרכזת באזור הדרום) כול התפאורה כביכול שטילים נזרקים לתל אביב וירושלים אין הם כאח ורעה לקטסטרופה שעוברת על תושבי אזור הדרום בכלל ובעלי העסקים באזור בפרט.

אז נכון שיושבת ראש מפלגת העבודה הודיע מעל גבי המרקע כי היא עושה כרגע את הקניות שלה אצל סוחרי הדרום, אך אמירה זאת לדעתי לא מנחמת כלל ועיקר את בעלי העסקים באזור הדרום.

כ-יועץ עסקי המלווה עסקים שלא בימי לוחמה ומודע למצוקותיהם ועושה הכול להישרדותם והצלחתם, אני מחייב את הריבון לשפות מידית באופן שוטף את החוסר שנוצר בכיסם.

אני מבין כי הריבון לא יכול להסתובב עם שק כסף ולחלק כספים לעסקים ללא פיקוח. אבל אני בהחלט חושב כי משרד המסחר והתעשייה, (המאיים עלינו מעל גבי המרקע באיומים הדומים לאיומי המאפיה הסיציליאנית שלא נפגע בעובדים ואם נפגע בהם חס וחלילה "אוי מה שיקרה לנו בעלי העסקים") יפתח חמ"ל יזמן בעלי עסקים, ישמע למצוקותיהם, יתמוך אותם מהפניה של תקציבים לכוון בעלי העסקים אם בצורה של הלוואה מידית עם סכום קצוב ותקופה של גרייס (מדוע רק חברות כרטיסי האשראי יכולות לפרסם הלוואה תוך שעה) האם הריבון לא יותר חזק מחברה פרטית לאשראי חוץ בנקאי? או במקביל יעמיד קרן סיוע שתתמוך לכול הפחות כיסוי של צקים שנתן העסק ולא יוכלו להיפרע מחוסר תזרים מכירתי. שהרי זה לא יעזור במידה וצ'יק של עסק חוזר הדרך משם להתרסקותו קצר מאד.

ובכלל, אפשר למצוא הרבה מאד פתרונות יצירתיים על מנת לעזור לכול אותם מאות אלפי עסקים הנמצאים באזור הדרום ומשותקים היום לחלוטין.

מדינת ישראל, מדינה מתקדמת, בכול!!! אך בכול מה שקשור לאוכלוסיה של העסקים הפרטיים ובעליהם עדיין אנו נמצאים רחוק אחורה

דורון עמית יועץ עסקי

054-8087706

doron@doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן