אזור הדרום סופג טילים איך זה משפיע על עסקים

אזור הדרום סופג טילים איך זה משפיע על עסקים

יועץ עסקי באזור הדרום, באר שבע, אשקלון, אשדוד, עסקים בזמן מלחמה,

הנה אנחנו 7 ימים בתוך מלחמה בעיקר באזור הדרום (בוא נהיה אמיתם המלחמה מרוכזת ומתרכזת באזור הדרום) כול התפאורה כביכול שטילים נזרקים לתל אביב וירושלים אין הם כאח ורעה לקטסטרופה שעוברת על תושבי אזור הדרום בכלל ובעלי העסקים באזור בפרט.

אז נכון שיושבת ראש מפלגת העבודה הודיע מעל גבי המרקע כי היא עושה כרגע את הקניות שלה אצל סוחרי הדרום, אך אמירה זאת לדעתי לא מנחמת כלל ועיקר את בעלי העסקים באזור הדרום.

כ-יועץ עסקי המלווה עסקים שלא בימי לוחמה ומודע למצוקותיהם ועושה הכול להישרדותם והצלחתם, אני מחייב את הריבון לשפות מידית באופן שוטף את החוסר שנוצר בכיסם.

אני מבין כי הריבון לא יכול להסתובב עם שק כסף ולחלק כספים לעסקים ללא פיקוח. אבל אני בהחלט חושב כי משרד המסחר והתעשייה, (המאיים עלינו מעל גבי המרקע באיומים הדומים לאיומי המאפיה הסיציליאנית שלא נפגע בעובדים ואם נפגע בהם חס וחלילה "אוי מה שיקרה לנו בעלי העסקים") יפתח חמ"ל יזמן בעלי עסקים, ישמע למצוקותיהם, יתמוך אותם מהפניה של תקציבים לכוון בעלי העסקים אם בצורה של הלוואה מידית עם סכום קצוב ותקופה של גרייס (מדוע רק חברות כרטיסי האשראי יכולות לפרסם הלוואה תוך שעה) האם הריבון לא יותר חזק מחברה פרטית לאשראי חוץ בנקאי? או במקביל יעמיד קרן סיוע שתתמוך לכול הפחות כיסוי של צקים שנתן העסק ולא יוכלו להיפרע מחוסר תזרים מכירתי. שהרי זה לא יעזור במידה וצ'יק של עסק חוזר הדרך משם להתרסקותו קצר מאד.

ובכלל, אפשר למצוא הרבה מאד פתרונות יצירתיים על מנת לעזור לכול אותם מאות אלפי עסקים הנמצאים באזור הדרום ומשותקים היום לחלוטין.

מדינת ישראל, מדינה מתקדמת, בכול!!! אך בכול מה שקשור לאוכלוסיה של העסקים הפרטיים ובעליהם עדיין אנו נמצאים רחוק אחורה

דורון עמית יועץ עסקי

054-8087706

doron@doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן