טכנולוגיה מייצרת שינוי בניהול העסק

טכנולוגיה מייצרת שינוי בניהול העסק

אימון עסקי, יועץ עסקי, יועץ שיווק, ייעוץ עסקי,

יש בעלי עסקים, או מנהלי חברות, השבויים בקונספציות "עתיקות" ו"מיושנות" וקשה להם (אומנם בצדק רב) להשתחרר ולרענן את העסקים או החברות שלהם.

ישנם עסקים שאני מגיע אליהם כ-יועץ עסקי, יועץ שיווק, או בכול הכובעים אותם אני חובש (לא פיזית) שומע את שעל ליבם, מבין את העסק או החברה, מאבחן כבר את האסטרטגיה שאני צריך להפעיל בעסק, מכוון קדימה, מפליג עם הרעיונות, הפתרונות, ההמשך, בקיצור רב רואה את העסק כאן, עכשיו, הווה ועתיד.

 יש שאני נפגש עם מנהלים לבד, שותפים, בעלי מניות, בעלי עסקים, בעלי עסקים על נשותיהם, חברי דירקטוריון של חברות גדולות, מועצות מנהלים כאלה ואחרות, אשר ברובם פתוחים לשינויים, למשהו אחר, להסתכלות שונה על העסק שלהם, להבנה לניהול יותר נכון, לשיווק, לשינוי תמהיל, לאריזה מחודשת, לחדשנות, בדיוק מה שעסק או חברה חייבת לעבור להישרדותה בתקופה זאת ולשגשוגה בעתיד. וחלקם אני מרגיש שדברי נשמעים כאילו דיברתי "סינית"

והשאלה היא למה?

 הרי אם אני ניקרא לעסקים או חברות, הרי שאלה השולטים בעסקים וחברות אלה הפנימו כי הם חייבים בשינוי או בעזרה בכול מחלקות העסק, ואם קראו לי הרי סביר להניח כי יתנו את ידם ליועץ מקצועי אשר את שכרו הם משלמים למען המטרה ללמוד וליישם מהלכים ושינויים מתבקשים הן להווה והן לעתיד, לתקן תיקונים, והכי חשוב להזריק אדרנלין לחברה, לעובדים וללקוחות. המצב יותר קשה עם כאלה שאכן קראו והבינו את הצורך בייעוץ מקצועי לעסק או החברה שלהם, כאשר מצב עסקם בכי רע, מפסיד, חי כדי לשרוד, מתנהל לא נכון, לא מוכר מספיק, מתגלגל מהלוואה להלוואה ובדרך העבודה שהתחלתי בחברה קשה לו לקבל גישה ושינוי נדרשים והכרחיים המבטיחים את עתיד העסק או החברה.

לדוגמא: אני נתקל עם בעלי עסקים, כאשר אני מביא את הרשימה מה צריך לעשות, או יותר נכון, מה חייבים לעשות על מנת לא רק לשרוד אלה להצליח ולשגשג, אני נתקל באמרות כמו "לא זה אני לא יכול לעשות" "לא זה נראה לי בלתי אפשרי" "לא, לא אוכל לפטר את אחי, גיסי, דודי, אחייני," "לא העובדת הזאת מחזיקה את כול המשרד" "לא הבנק הזה אוהב אותי" "הרואה חשבון או יועץ המס זה החבר של הגיס שלי" ולמעשה כול הסיבות על מנת שישאירו את בעל העסק או החברה ב"אזור הנוחות שלו" אזור נוחות שהוא חלק מהבעיה של העסק או החברה. כמה אנרגיה אני צריך להשקיע על מנת לשכנע ולהסביר כי המהלכים מחויבי המציאות ואפשר לעשות אותם יותר בקלות, יותר מזה תמיד אני מעמיד את עצמי כעזר לבעל העסק או החברה ומבקש ממנו להיאחז בסיבה כי "בא יועץ" אל העסק וזה המצב המתבקש. האמת שבהנהלות גדולות או אצל חברי דירקטוריון הנושא לא קיים כי שם תרבות הניהול שונה מעסקים קטנים, בינוניים, וחברות.

לשמחתי הגדולה, אני מצליח במשימות שלקחתי על עצמי ברגע שהתקשרתי עם גורם עסקי, ומאחר ואני משתדל להביא הוכחות כבר בתחילת הפעילות אזי קל לי יותר באמת להשפיע חיובית על בעל העסק או החברה לשנות עמדה או לחשוב אחרת ממה שחשב. וראו זה פלא שפתאום החידוש והשינוי נראים לו טבעיים ו"איך לא נהג כך קודם"

 שיתפתי אתכם בחלק מהעבודה היום יומית שאני עושה למען עסקים וחברות בישראל

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן