טיפים למכירה בעסקים בדרום

טיפים למכירה בעסקים בדרום

מאמן מכירות, קאוצינג למכירות. דורון עמית…ברצוני לתת לקוראים שלי מאזור אשדוד, אשקלון ובאר שבע טיפים והמלצות כיצד עושים היום מכירות…אנו יודעים עד כמה קשה היום למכור ללקוח החכם שמכיר את כול השטיקים של אנשי המכירות ולפעמים אפילו בז להם….למעשה מה שקילקל את הלקוחות "במרחאות" כמובן היו אנשי המכירות של החברות הסלולריות שרווחיהם היו כול כך גדולים עד שהעמידו את אנשי המכירות והשירות שלהם ממש כ"מטומטמים" מול הלקוחות…..אבל היום שהשוק השתנה נשארנו עם לקוחות  מפונקים ובצדק ואם יכולת יותר קשה לבצע מכירות….אחת השיטות להשיג לקוחות הינה לפי השלבים המוזכרים כאן…1. הציעו הצעה ללקוח שתתן לו את הערך של המוצר או השירות שאתם מוכרים לו. 2. תנסחו נכון את התועלת שתהיה ללקוח כאשר ירכוש את המוצר מכם, 3. אמרו לו את המחיר של המוצר ותדגישו כי המחיר הוגן ועבר אלף בדיקות לפני שסופק ללקוח 4.  ספרו ללקוח סיפור שמתאר את שברון הלב שלו הווה אומר כמה המוצר חיוני לו…ותנו לו את הפתרון בצורת המוצר שלכם. 5. השתמשו בשפה פשוטה ולא בשפה גבוהה (רק בבקשה אל תקראו ללקוח "אחי" זה צורם) 6. תזרקו לחלל האויר במהלך שיחת המכירה מסרים חיוביים  כמו "ואוו היום הנשיא פרס קיבל את אות ארצות הברית מהנשיא אובמה" לא קשור אך הלקוח יזכור שאתם אמרתם את זה…אלה צעדים בונים שיכולים לזכות אותכם במכירה…..דורון עמית יועץ מכירות, מקדם מכירות. אשף מכירות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן