טיפים בנושא פרסום

טיפים בנושא פרסום

דורון עמית-יועץ שיווק….חשוב לי לכתוב ולתת לכם המלצות וטיפים לגבי נושא של פרסום המוצרים שלכם….זה לא חוכמה לקבל החלטה לשיווק מוצר. או לשינוי מוצר, או להרחבה של מוצר, או שינוי אריזה  או כול אסטרטגיה שקבעתם למוצר או לשירות שלכם מבלי שפירסמתם זאת ברבים…אני קורא לזה "שופר הפצה" אז יש חברות הגדולות מביננו שיש להם תקציב פרסום רחב מאד….הם מרופדים בהסכמים נאים על חבילות פרסום גדולות מה שמוזיל להם את עלות הפרסום פר הופעה עם זה בטלביזיה, ברדיו בעיתון או באינטרנט….ויש את החברות והעסקים שבאמת יש להם מוצר טוב שקיבל עכשיו שינוי פנים על מנת שימכר יותר טוב  אבל השופרות יקרות…הפרסום במדיה יקר עבור תקציבים אלה ולכן כאן  אתה נתקע…וחבל….אבל לא צריך להרכין ראש…יש דרכים לפרסם את המוצרים שלך בדרכים הרבה יותר פשוטות והרבה יותר זולות…לא…לא בפייסבוק…ממש לא…יש עוד הרבה דרכים לפרסם  ובעלויות נמוכות וממוקדות….צור קשר עם דורון עמית יועץ שיווק וניוועץ ביחד.

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן