חשבונית עסקה

איזה תוכנה לניהול העסק או החברה אנו משתמשים
ברור הוא כי עסקים רציניים הם עסקים המנהלים את הפעילות שלהם באמצעות אחד מתוכנות ניהל העסקים הפזורים המוצעים לנו בשוק.
חשוב לציין כי בסך הכול רוב התוכנות הם די דומות, ומתפקדות בפונקציות מאד זהות, כמו הצעות מחיר, הזמנות, חשבוניות, חשבונית קבלה, קבלה, תעודת משלוח, מערכת ניהול לקוחות, וכמובן דוחות נגזרים מהמסמכים שהוזכרו.

כ מי שעוסק ב ייעוץ עסקי פחות הם התוכנות המטפלות בחשבונית עסקה, כן, זו אותה חשבונית אשר חוסכת מאיתנו את תשלום המע"מ לפני שאנו מקבלים כספים מהלקוח, אבל גורמת במערכות הקימות של ניהול החשבון בעיות רבות בדוחות, בהפיכת חשבונית עסקה לחשבונית קבלה, ובכלל מעוותת לנו את הדוחות אותם אנו מכירים.

המלצות לניהול עסק

לדוגמה: כאשר אנו מקבלים מהנהלת החשבונות החיצונית שלנו מאזן רווח והפסד הרי שבתוך מאזן זה לא נכללים חשבוניות העסקה (מאחר וזה לא מסמך מחייב ברישום בספרי הנהלת החשבונות) זה מן מסמך שהוצאתה ללקוח כהודעה על תשלום וכאשר מתקבל התשלום אנו מוציאים מסמך מחייב הלוא הוא חשבונית מס קבלה.

עיוותים אלה בהחלט מפריעים לניהול תקין של העסק ומצאת החוק כי ניתן להוציא חשבונית עסקה החוסכת את מימון המע"מ בעלי עסקים ועסקים בכלל משוואים לפתרון שניתן להם בתוך אותם תוכנות ניהול הנמצאות כמעט בכול עסק.

כ יועץ עסקי לא ברור לי למה חברות העוסקות בתוכנות לניהול עסק לא מוציאות עדכון של השילוב בין חשבוניות עסקה למערכת הניהול, שהרי מערכת הניהול היא לניהול העסק ולא זאת אשר אצלה נרשמים הנהלת החשבונות של העסק (אני בכוונה מפריד בין תוכנת ניהול לבין תוכנת הנהלת חשבונות) שהרי חברות תוכנת הניהול יכולים לגזור קופון אצל לקוחותיהם בעבור העדכון או התוספת של התוכנה החכמה שתדע להכניס את חשבונית העסקה למערכת הניהול ולדוחות שלה.

גם כ יועץ שיווק לא ברור לי למה עד היום לא העלתה אף חברה בתחום קמפיין לתוכנת ניהול עסק היודעת לטפל במקרים אלה.

ראו, תוכנה לניהול עסק היא חובה בכול עסק, למעשה יש תוכנות שהם גם הנהלת חשבונות וגם ניהול עסק, אני מאמין שכול עסק או חברה צריכה לבחור לעצמה את התוכנה הנכונה לניהול עסקה לא יותר ולא פחות.

יש עסקים שעובדים עם מערכות CRM מערכות לטיפול בלקוחות, מערכות הנותנות משוב מהיר על טיפול ופיקוח מחלקת מכירות או שירות לקוחות, תוכנה זאת יכולה לעבוד גם עם מערכות ניהול מתקדמות בסינכרון של שני המערכות מה שעושה את עבודת המכירות ופיקוח על המכירות הדוק יותר, ומאחר ומכירות הם אוכל לחמינו כדאי שנשקול כן לאחד בין מערכות לטובת העסק או החברה

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן