חשבונית עסקה

איזה תוכנה לניהול העסק או החברה אנו משתמשים
ברור הוא כי עסקים רציניים הם עסקים המנהלים את הפעילות שלהם באמצעות אחד מתוכנות ניהל העסקים הפזורים המוצעים לנו בשוק.
חשוב לציין כי בסך הכול רוב התוכנות הם די דומות, ומתפקדות בפונקציות מאד זהות, כמו הצעות מחיר, הזמנות, חשבוניות, חשבונית קבלה, קבלה, תעודת משלוח, מערכת ניהול לקוחות, וכמובן דוחות נגזרים מהמסמכים שהוזכרו.

כ מי שעוסק ב ייעוץ עסקי פחות הם התוכנות המטפלות בחשבונית עסקה, כן, זו אותה חשבונית אשר חוסכת מאיתנו את תשלום המע"מ לפני שאנו מקבלים כספים מהלקוח, אבל גורמת במערכות הקימות של ניהול החשבון בעיות רבות בדוחות, בהפיכת חשבונית עסקה לחשבונית קבלה, ובכלל מעוותת לנו את הדוחות אותם אנו מכירים.

המלצות לניהול עסק

לדוגמה: כאשר אנו מקבלים מהנהלת החשבונות החיצונית שלנו מאזן רווח והפסד הרי שבתוך מאזן זה לא נכללים חשבוניות העסקה (מאחר וזה לא מסמך מחייב ברישום בספרי הנהלת החשבונות) זה מן מסמך שהוצאתה ללקוח כהודעה על תשלום וכאשר מתקבל התשלום אנו מוציאים מסמך מחייב הלוא הוא חשבונית מס קבלה.

עיוותים אלה בהחלט מפריעים לניהול תקין של העסק ומצאת החוק כי ניתן להוציא חשבונית עסקה החוסכת את מימון המע"מ בעלי עסקים ועסקים בכלל משוואים לפתרון שניתן להם בתוך אותם תוכנות ניהול הנמצאות כמעט בכול עסק.

כ יועץ עסקי לא ברור לי למה חברות העוסקות בתוכנות לניהול עסק לא מוציאות עדכון של השילוב בין חשבוניות עסקה למערכת הניהול, שהרי מערכת הניהול היא לניהול העסק ולא זאת אשר אצלה נרשמים הנהלת החשבונות של העסק (אני בכוונה מפריד בין תוכנת ניהול לבין תוכנת הנהלת חשבונות) שהרי חברות תוכנת הניהול יכולים לגזור קופון אצל לקוחותיהם בעבור העדכון או התוספת של התוכנה החכמה שתדע להכניס את חשבונית העסקה למערכת הניהול ולדוחות שלה.

גם כ יועץ שיווק לא ברור לי למה עד היום לא העלתה אף חברה בתחום קמפיין לתוכנת ניהול עסק היודעת לטפל במקרים אלה.

ראו, תוכנה לניהול עסק היא חובה בכול עסק, למעשה יש תוכנות שהם גם הנהלת חשבונות וגם ניהול עסק, אני מאמין שכול עסק או חברה צריכה לבחור לעצמה את התוכנה הנכונה לניהול עסקה לא יותר ולא פחות.

יש עסקים שעובדים עם מערכות CRM מערכות לטיפול בלקוחות, מערכות הנותנות משוב מהיר על טיפול ופיקוח מחלקת מכירות או שירות לקוחות, תוכנה זאת יכולה לעבוד גם עם מערכות ניהול מתקדמות בסינכרון של שני המערכות מה שעושה את עבודת המכירות ופיקוח על המכירות הדוק יותר, ומאחר ומכירות הם אוכל לחמינו כדאי שנשקול כן לאחד בין מערכות לטובת העסק או החברה

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן