חייבים למכור אבל איך

אז איך בכל זאת מוכרים.

ראשית אני רוצה לציין שיטה שעובדת אצל הרבה מאד חברות והיא שיטת הטלמרקטינג.

די! עזבו את זה! ההצעות שלכם לא מעניינות את הלקוח, הלקוח שבע מכל ההצעות שמציעים לו בסלולר, הלקוח מבין שרוצים למכור לו, הלקוח מבין שאין הצעות מפתות, הלקוח מבין שעושים עליו מניפולציה, הלקוח יודע שיש בידיו לבחור את השירות או המוצר שהוא רוצה בלחיצת כפתור, האם אתם החברות המוכרות בשיטת הטלמרקטינג לא הבנתם את זה! האם לא חשוב שתשנו אסטרטגיה, אתם לא מבינים שאתם גורמים רק נזק לשם שלכם כאשר אתם מתקשרים לסלולרי של הלקוח והוא באמצע עבודה, באמצע ישיבה, עובד מול מכוונה, או מתנה אהבה עם רעייתו או חברתו.

אלה שכבר עונים לכם עונים מתוך נימוס כי הם לא יטרקו את הטלפון בפני המוכרנים אבל יש את אלה שמראש סוגרים את הטלפון בפנים כי זה נמאס!

חברות ענק המפעילות מרכזי טלמרקטינג מוטב שיפסיקו וילכו לאסטרטגיה שונה.

קראו מה יותר נכון הלוואות או מכירות 

בואו נגדיר שכתוצאה מהתקשורת, האינטרנט, העיתונות, הנסיעות לחו"ל, הלקוח יודע שהכוח בידיים שלו והוא לא צריך שיעירו אותו עוד פעם  להחליף חברת סלולר או חברת טלוויזיה או כל דבר אחר.

יש בידי הקלטה איך פקידת טלמרקטינג מנסה למכור כרטיס לתדלוק דלק כאשר ללקוח אין בכלל רישיון והוא נוסע על אופניים חשמליות: לקוחות כבר עושים צחוק ממתקפת הטלמרקטינג מתקפת ה-SMS או מתקפת ההודעות הטלפוניות למיניהם.

איך כן מוכרים?

  1. אסור שאסטרטגית המכירה תהיה מבוססת מחיר.
  2. יש למכור "תועלות" מה יש למוצר שלי או לשירות שלי שחוסך לך כסף אבל לא מאכזב אותך או גורם לך שברון לב כתוצאה מקניה זולה עם תוצאה יקרה.
  3. אצלי אתה מקבל X מוצר אבל יחד אתו אתה מקבל Y מוצר או שירות ללא עלות (לחברות ועסקים שיש באמתחתם מספר מוצרים או שירותים.
  4. יש לפנות אל הרגש האנושי של האדם ולדבר לשם.
  5. בעלי עסקים או מנכ"לי חברות חייבים לתת יד יותר פתוחה לאנשי המכירות, למצוא אנשי מכירות עם אונה ימנית במוח מפותחת אשר יש בה יצירתיות וחדשנות ולאפשר לאיש המכירות להתנהל מול הלקוח ולא לשים תסריט שנשמעים "דבילים" שמקריאים אותם ללקוח. אנא הבינו אנו מדברים על לקוח שכבר עבר את כל הטרנספורמציה של נאיביות צרכנית.
  6. הזמינו יועץ מכירות/שיווק לארגון או לעסק שלכם על מנת שיטמיע בכם סימולציות של מכירה להצלחת מכירות עכשוויות.

 

במדינת ישראל 9 מיליון איש

מתוכם יש אוכלוסייה "זקנה" בדגש על "זקנה" יש אוכלוסיית הילדים, והמגזרים השונים, כוח הקניה הוא קטן, הוא אומנם נראה גדול בגלל המבנה הפיננסי של ההלוואות הניתנות ללקוחות בבנק, בכרטיסי האשראי, במועדונים למיניהם, ובאשראי החוץ בנקאי שמנפחים את ההוצאות של משקי הבית ולכן אנו עדיין רואים חנויות מלאות.

מה שאומר שאסטרטגית המכירות בהרבה מאד חברות חייבות להשתנות ולקבל כוון אחר ושונה.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי ומכוון ארגונים וחברות לשיטת מכירות עכשווית הפוגעת בלב ליבו של האדם מקבל ההחלטות אני עדיין נתקל בגופים גדולים ובעסקים קטנים שהאסטרטגיה שלהם היא "המחיר" ותזכרו שצריך להתמודד עם כל האתרים מחו"ל שמוכרים זבל בגרושים (במידה והחבילה מגיע ללקוח)

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן