חייבים למכור אבל איך

אז איך בכל זאת מוכרים.

ראשית אני רוצה לציין שיטה שעובדת אצל הרבה מאד חברות והיא שיטת הטלמרקטינג.

די! עזבו את זה! ההצעות שלכם לא מעניינות את הלקוח, הלקוח שבע מכל ההצעות שמציעים לו בסלולר, הלקוח מבין שרוצים למכור לו, הלקוח מבין שאין הצעות מפתות, הלקוח מבין שעושים עליו מניפולציה, הלקוח יודע שיש בידיו לבחור את השירות או המוצר שהוא רוצה בלחיצת כפתור, האם אתם החברות המוכרות בשיטת הטלמרקטינג לא הבנתם את זה! האם לא חשוב שתשנו אסטרטגיה, אתם לא מבינים שאתם גורמים רק נזק לשם שלכם כאשר אתם מתקשרים לסלולרי של הלקוח והוא באמצע עבודה, באמצע ישיבה, עובד מול מכוונה, או מתנה אהבה עם רעייתו או חברתו.

אלה שכבר עונים לכם עונים מתוך נימוס כי הם לא יטרקו את הטלפון בפני המוכרנים אבל יש את אלה שמראש סוגרים את הטלפון בפנים כי זה נמאס!

חברות ענק המפעילות מרכזי טלמרקטינג מוטב שיפסיקו וילכו לאסטרטגיה שונה.

קראו מה יותר נכון הלוואות או מכירות 

בואו נגדיר שכתוצאה מהתקשורת, האינטרנט, העיתונות, הנסיעות לחו"ל, הלקוח יודע שהכוח בידיים שלו והוא לא צריך שיעירו אותו עוד פעם  להחליף חברת סלולר או חברת טלוויזיה או כל דבר אחר.

יש בידי הקלטה איך פקידת טלמרקטינג מנסה למכור כרטיס לתדלוק דלק כאשר ללקוח אין בכלל רישיון והוא נוסע על אופניים חשמליות: לקוחות כבר עושים צחוק ממתקפת הטלמרקטינג מתקפת ה-SMS או מתקפת ההודעות הטלפוניות למיניהם.

איך כן מוכרים?

  1. אסור שאסטרטגית המכירה תהיה מבוססת מחיר.
  2. יש למכור "תועלות" מה יש למוצר שלי או לשירות שלי שחוסך לך כסף אבל לא מאכזב אותך או גורם לך שברון לב כתוצאה מקניה זולה עם תוצאה יקרה.
  3. אצלי אתה מקבל X מוצר אבל יחד אתו אתה מקבל Y מוצר או שירות ללא עלות (לחברות ועסקים שיש באמתחתם מספר מוצרים או שירותים.
  4. יש לפנות אל הרגש האנושי של האדם ולדבר לשם.
  5. בעלי עסקים או מנכ"לי חברות חייבים לתת יד יותר פתוחה לאנשי המכירות, למצוא אנשי מכירות עם אונה ימנית במוח מפותחת אשר יש בה יצירתיות וחדשנות ולאפשר לאיש המכירות להתנהל מול הלקוח ולא לשים תסריט שנשמעים "דבילים" שמקריאים אותם ללקוח. אנא הבינו אנו מדברים על לקוח שכבר עבר את כל הטרנספורמציה של נאיביות צרכנית.
  6. הזמינו יועץ מכירות/שיווק לארגון או לעסק שלכם על מנת שיטמיע בכם סימולציות של מכירה להצלחת מכירות עכשוויות.

 

במדינת ישראל 9 מיליון איש

מתוכם יש אוכלוסייה "זקנה" בדגש על "זקנה" יש אוכלוסיית הילדים, והמגזרים השונים, כוח הקניה הוא קטן, הוא אומנם נראה גדול בגלל המבנה הפיננסי של ההלוואות הניתנות ללקוחות בבנק, בכרטיסי האשראי, במועדונים למיניהם, ובאשראי החוץ בנקאי שמנפחים את ההוצאות של משקי הבית ולכן אנו עדיין רואים חנויות מלאות.

מה שאומר שאסטרטגית המכירות בהרבה מאד חברות חייבות להשתנות ולקבל כוון אחר ושונה.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי ומכוון ארגונים וחברות לשיטת מכירות עכשווית הפוגעת בלב ליבו של האדם מקבל ההחלטות אני עדיין נתקל בגופים גדולים ובעסקים קטנים שהאסטרטגיה שלהם היא "המחיר" ותזכרו שצריך להתמודד עם כל האתרים מחו"ל שמוכרים זבל בגרושים (במידה והחבילה מגיע ללקוח)

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן