חברות לייעוץ עסקי

חברות ייעוץ עסקי

פתיחת עסק היא לא דבר של מה בכך.

לא תאמינו, אבל רבים מהאנשים בישראל מעוניינים ורוצים לפתוח עסקים.

הרבה מאד אנשים מלאים ברעיונות וביזמיות מעניינות ומבקשים לממש את רצונותיהם בפתיחה של עסק. זאת ועוד שיש הרבה מאד אנשים אשר הוריהם בעלי עסקים וחברות והם עצמם אלה שרוצים להיות בעלים של עסקים, או כדור ממשיך או בפתיחת עסקים חדשים.

יש כאלה טרם הפיכת הרצון לעשייה הפונים לחברות לייעוץ עסקי על מנת להתחיל בתהליך עסקי נכון ויש כאלה אשר מעלים את הרעיון ורצים אצים לביצועו.

האקלים העסקי בישראל (וגם בעולם) נמצא בשנים האחרונות בפוזיציה לא טובה בקשר עם שרידותו של העסק בשנה או השנתיים הראשונות, כוחות שוק, תחרות, תכנון לוקה בהקמה, הליכה בעיניים עצומות למהלך של פתיחת העסק וחשיבה תכנונית לא נכונה של ההשקעה מביאה עסקים רבים מאד לקריסה. יותר מזה, יש רעיונות נפלאים של קבוצה של יזמים המבקשים להקים עסקים בתחומם אך אין בידיהם את הידע העסקי בכדי לתכנן ולהריץ את העסק תוך הפחתת סיכונים. זה נכון גם לדור המשך של עסקים וחברות קיימים אשר נזרקו לתוך העסק הקיים וכעת הם נדרשים לנהל או להוביל אותו אבל ללא ניסיון מקצועי גרידא להתנהלות העסקית הנדרשת בתקופה זאת.

אני יכול לציין בגאווה כי בשנתיים האחרונות אני מרגיש כי יותר ויותר יזמים חדשים הפנימו את תחום הייעוץ והניהול העסקי והם באמת פונים לחברות לייעוץ על מנת להתחיל פרויקט ברגל ימין. לעומת זאת אני רואה תהליך יפה של רואי חשבון אשר מפנים לקוחות אשר פונים אליהם בשאלות כיצד ואיך לפתוח עסק לחברת ייעוץ מקצועית. יש עדיין יזמים המאמינים כי רואה החשבון הוא זה שיכול לתמוך אותם בתחום הייעוץ אך חשיבה זאת מוטעית מהיסוד כי תפקידו של רואה החשבון לא קשור כלל וכלל לתחום הייעוץ וההכוונה העסקית.

היה נכון לעשות כי כול יזם או בעל רעיון או קבוצה של יזמים שבאים מתחום היותם שכירים , או שעשו עסקים וכשלו, או פתיחת עסקים חדשים יפנה לחברת ניהול וייעוץ על מנת להבטיח מקסימום בטחון בפתיחת עסקם.

הכותב הוא דורון עמית מומחה בתחום ניהול עסקים

 

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

איך מבטיחים את התשלום מהלקוח/דרכי פעולה

הלקוח פשוט לא מאמין לנו

הלקוח פשוט לא מאמין לנו! רקע בשני העשורים האחרונים ההתנהגות וההבנה שלנו מאד השתנתה, אם זה בגלל הטכנולוגיה, אם זה בגלל הגלובליזציה, אם זה בגלל

דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

מעבדות לחירות תעסוקתית

ליווי עסקי לעובד, בדרכו לעצמאי כיום, כאשר אנשים רבים נמצאים בביתם – אנשים רבים אינם תרים את הרחובות, ואינם רוכשים בדיוק את אותם שירותים ומוצרים

היועץ העסקי רוצה להיות שותף לכם

מה זה השטויות האלה? משבר נוראי ושמו "קורונה"

ממשקפיו של יועץ עסקי: מי יבין או יידע מה קורה בחדרי חדרים של קובעי המדיניות במשבר הנוראי הזה ששמו "קורונה" מי יכול בכלל לדעת מאיזו

עסקים בהתאוששות
דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

איך עסקים מתארגנים אחרי מגפת הקורונה

בקצרה – התשובה לכך היא שיועץ עסקי מעניק תשובות, ומבט ציפור על עסק. ולכן – כאשר אנחנו נכנסים בחזרה, או לראשונה – לזירה העסקית, ואנחנו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

דילוג לתוכן