חברות לייעוץ עסקי

חברות ייעוץ עסקי

פתיחת עסק היא לא דבר של מה בכך.

לא תאמינו, אבל רבים מהאנשים בישראל מעוניינים ורוצים לפתוח עסקים.

הרבה מאד אנשים מלאים ברעיונות וביזמיות מעניינות ומבקשים לממש את רצונותיהם בפתיחה של עסק. זאת ועוד שיש הרבה מאד אנשים אשר הוריהם בעלי עסקים וחברות והם עצמם אלה שרוצים להיות בעלים של עסקים, או כדור ממשיך או בפתיחת עסקים חדשים.

יש כאלה טרם הפיכת הרצון לעשייה הפונים לחברות לייעוץ עסקי על מנת להתחיל בתהליך עסקי נכון ויש כאלה אשר מעלים את הרעיון ורצים אצים לביצועו.

האקלים העסקי בישראל (וגם בעולם) נמצא בשנים האחרונות בפוזיציה לא טובה בקשר עם שרידותו של העסק בשנה או השנתיים הראשונות, כוחות שוק, תחרות, תכנון לוקה בהקמה, הליכה בעיניים עצומות למהלך של פתיחת העסק וחשיבה תכנונית לא נכונה של ההשקעה מביאה עסקים רבים מאד לקריסה. יותר מזה, יש רעיונות נפלאים של קבוצה של יזמים המבקשים להקים עסקים בתחומם אך אין בידיהם את הידע העסקי בכדי לתכנן ולהריץ את העסק תוך הפחתת סיכונים. זה נכון גם לדור המשך של עסקים וחברות קיימים אשר נזרקו לתוך העסק הקיים וכעת הם נדרשים לנהל או להוביל אותו אבל ללא ניסיון מקצועי גרידא להתנהלות העסקית הנדרשת בתקופה זאת.

אני יכול לציין בגאווה כי בשנתיים האחרונות אני מרגיש כי יותר ויותר יזמים חדשים הפנימו את תחום הייעוץ והניהול העסקי והם באמת פונים לחברות לייעוץ על מנת להתחיל פרויקט ברגל ימין. לעומת זאת אני רואה תהליך יפה של רואי חשבון אשר מפנים לקוחות אשר פונים אליהם בשאלות כיצד ואיך לפתוח עסק לחברת ייעוץ מקצועית. יש עדיין יזמים המאמינים כי רואה החשבון הוא זה שיכול לתמוך אותם בתחום הייעוץ אך חשיבה זאת מוטעית מהיסוד כי תפקידו של רואה החשבון לא קשור כלל וכלל לתחום הייעוץ וההכוונה העסקית.

היה נכון לעשות כי כול יזם או בעל רעיון או קבוצה של יזמים שבאים מתחום היותם שכירים , או שעשו עסקים וכשלו, או פתיחת עסקים חדשים יפנה לחברת ניהול וייעוץ על מנת להבטיח מקסימום בטחון בפתיחת עסקם.

הכותב הוא דורון עמית מומחה בתחום ניהול עסקים

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן