חברות בקשיים עסקים בקשיים המלצות

חברות בקשיים/עסקים בקשיים

טוב זה לא משהו לא ידוע על כי עסקים וחברות נמצאים בקשיים.

המילה קשיים בחברות עבור בעל העסק או החברה זה כמו קבוצת כדורגל שמפסידה כבר 3-0 והמוטיבציה מהמשחק הולכת ופוחתת. (זו גם הסיבה שלמאמנים יש את היכולת להחליף שחקנים בזמן המשחק על מנת לזרוק אדרנלין ומוטיבציה לשאר השחקנים.

זה בדיוק מה שקורה בעסקים וחברות אשר איבדו כוון, המכירות ירדו, הקשיים עולים, הבנקים לוחצים, הספקים מתקשרים, הלקוחות לא מרוצים, העובדים מקטרים, ועוד הרבה סיבות כאלה ואחרות המשפיעים מוראלית, נפשית ופיזית על ההנהלה, בעל העסק או מנכ"ל החברה.

 אישתך תהיה בטוחה יותר עם תיקח יועץ עסקי

למעשה, בתקופה כזאת, נראה כי קלו כול הקיצים ואין! אין יותר לאן ללכת, לאן לפנות, והכוון נחסם ונחתם .אין חשק ללכת לעבודה, מחכים ללילה, סוחבים עד סוף השבוע ומדחיקים את הבעיות קדימה.

נכון זה לא הפתרון!

לא זה יביא את המזור לעסק לחברה או לבעליהם.

לעניות דעתי ומניסיוני הרב "יש מה לעשות"

עסקים שמתחילים קשיים חייבים לזהות אותם כבר בתחילת הדרך

המדד הנכון והראשון הוא להפסיק את "החלום" כאשר עסק מגלה קשיים החלומות צריכים לזוז הצידה וההגה צריך להילקח ע"י מקצוענים.

שנית! לא להיבהל!!! לא לפחד!!! שום דבר לא קרה!!! אפשר לצאת מכול מצב, אפשר לייצב את הספינה ולהביא אותה לחוף מבטחים, ואם לא אפשר להביא את הבעלים או מנכ"לי החברה לחוף מבטחים.

לא צריך לפחד מאיומים "אני אתבע אותך"  "לא צריך לרוץ ולהתחיל למלא חורים אצל ספקים או נושים" "חייבים לנהוג בשיקול דעת עילאי על מנת באמת להוציא את העסק או החברה או הבעלים של העסק במינימום נזק.

כן זה אפשרי! אבל לא לבד! אתם חייבים מישהו אתכם שיוביל וינחה אתכם "מה עושים" בשלב זה שירותו של עו"ד עדיין לא נחוצה (למרות שתמיד טוב להתייעץ עם בעל מקצוע לא לפני שמטפלים בעסק, לא לפני שעושים מהלכים בעסק או בחברה.  

רוב הקריסות של עסקים וחברות נובעות מ"הרמת ידיים" מהירה מידי!!!

בדיוק כמו נהיגה בכביש עם איבוד שליטה רגעי על ההגה המוח ההישרדותי שלנו מחייב אותנו לתקן את המעוות ולהשתלט על ההגאיים במקצועיות.

באופן אישי ידעתי מפלות, ידעתי נסיקות, ידעתי לשרוד, כי ידעתי שלהרים ידיים זו לא "אופציה" יש מספיק כלים במדינה המודרנית שלנו שיכולים לעזור, לתמוך, בעסקים או בבעלי עסקים וחברות קורסות.

המחוקק הישראלי פתח הרבה מאד אפשרויות לכול אותם אלה אשר נמצאים בקשיים או שקורסים, מדיניות האשראי בעשור האחרון הביאה את הבנקים לרווחי עתק ואת הלווים לדלפונים, והמחוקק מכיר בזה, חברות שלמות קורסות בגלל תחרות, מיקור חוץ, ריבוי עסקים, מחיקת קטגוריות ואין להטיל אשמה בבעלי העסקים והחברות המתמודדים כמו עלה נידף ברוח ההוריקן מסביב.

עסק או חברה אשר נמצאת במדרון חובה עליו  להיעזר ביועץ מתאים  שייקח יד ביד ויוביל לחוף מבטחים, ואל תאמרו אבל אין לנו כסף לשלם! יש לכם! כי אתם משלמים ומוציאים כספים על דברים אחרים גם שאתם בקשיים, אבל האם לא כדאי לכם לעבור תקופה אישית ועסקית קשה לכוון של הצלחה ויציאה.

הכותב מומחה בתחום הובלת חברות ועסקים בזמן משבר

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן